www.novograd.osp-ua.info

Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (10-13 квітня 2018 року)
16.04.2018

У вівторок, 10 квітня, заступник міського голови Оксана Гвозденко, згідно тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради була присутня на засіданні постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян (голова Рассадін А.О.) з розгляду порядку денного двадцять першого засідання сесії міської ради сьомого скликання.

У другій половині дня, Оксана Василівна відвідала аналогічне засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології (голова Табалюк В.С.). В ході даних засідань заступник міського голови Оксана Гвозденко доповіла по питаннях, що винесені на чергове засідання сесії та відносяться до компетенції посадовця.

Потому, Оксана Василівна провела нараду щодо перспективи розвитку управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради.

В середу, 11 квітня, заступник міського голови Оксана Гвозденко була присутня під час п’ятдесят третього засідання виконавчого комітету міської ради. В ході засідання виконавчого комітету було розглянуто 24 питання порядку денного.

Цього ж дня заступник міського голови Оксана Гвозденко взяла участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту (голова Федорчук В.Г.).

12 квітня, у четвер, протягом дня заступник міського голови Оксана Гвозденко взяла участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку (голова Хапчук С.В.), а також у засіданні постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин (голова Остапчук О.Л.).

Крім того, цього дня Оксана Василівна провела нараду щодо проведення міських заходів, пов'язаних з 32-ю річницею Чорнобильської катастрофи.

У п’ятницю, 13 квітня, заступник міського голови Оксана Гвозденко була присутня на засіданні постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності (голова Юшманов І.Г.).

Крім того, цього дня заступник міського голови Оксана Гвозденко у супроводі начальника управління освіти і науки міської ради Тетяни Ващук перебувала у відрядженні в Житомирі у департаменті містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації.


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua