www.novograd.osp-ua.info

Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради О.А. Пономаренко впродовж тижня (10-13 квітня 2018 року)
16.04.2018

Протягом тижня в ході підготовки до двадцять першої сесії міської ради сьомого скликання, за участі секретаря міської ради Олени Пономаренко, відбувались засідання постійних комісій міської ради.

Таким чином, у вівторок, 10 квітня, секретар міської ради Олена Пономаренко, розпочала роботу з депутатами міської ради з розгляду порядку денного двадцять першого засідання сесії міської ради сьомого скликання участю в засіданні постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян (голова Рассадін А.О.).

Другим аналогічним засіданням цього дня стало засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології (голова Табалюк В.С.). Олена Анатоліївна висловила ряд думок та зауважень з приводу винесених питань на чергове засідання сесії, які були оформлені протокольно.

В середу, 11 квітня, секретар міської ради Олена Пономаренко була присутня під час п'ятдесят третього засідання виконавчого комітету міської ради. Членами виконавчого комітету було розглянуто та погоджено 24 питання порядку денного.

У другій половині дня секретар міської ради Олена Пономаренко взяла участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту (голова Федорчук В.Г.).

У четвер, 12 квітня, за участі секретаря міської ради Олени Пономаренко відбулося два засідання постійних комісій міської ради, а саме засідання постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку (голова Хапчук С.В.) та засіданні постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин (голова Остапчук О.Л.).

У п’ятницю, 13 квітня, секретар міської ради Олена Пономаренко взяла участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності (голова Юшманов І.Г.).

Варто наголосити, що впродовж тижня, під час засідань постійних комісій міської ради внаслідок опрацювання питань порядку денного депутатами міської ради сформовані відповідні рекомендації, які будуть взяті до уваги посадовцями органів виконавчої влади при подальшій роботі.

Крім того, у п’ятницю, секретар міської ради Олена Пономаренко була присутня під час особистого прийому громадян міським головою Віктором Весельським.


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua