www.novograd.osp-ua.info

Інформація щодо робочої поїздки делегації Новоград-Волинської міської ради до м.Вінниця
16.04.2018

Відповідно до доручення міського голови делегація Новоград-Волинської міської ради в складі: першого заступника міського голови Колотова С.Ю., начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Дутчака Л.Р., начальника управління містобудування архітектури та земельних відносин міської ради Гудзь Д.С. відвідали місто Вінницю.

Відбулися зустрічі з директором ТОВ «Муніципальний фонд управління та фінансування будівництва» Сагателяном Артуром Едуардовичем та проректором з лікувальної роботи, доктором медичних наук, професором, дитячим хірургом вищої категорії Погорілим Василем Васильовичем.

В Національному медичному університеті імені М.І.Пирогова за участю проректора з лікувальної роботи Погорілого В.В. відбулася зустріч із студентами 5-6-го курсів, інтернами, які родом із Житомирської, Хмельницької, Рівненської області.

Під час зустрічі студентам запропоновано працевлаштування в медичних закладах міста Новограда-Волинського.

З числа присутніх двоє студентів погодились на нашу пропозицію за умови забезпечення їх службовим житлом (з можливістю подальшої приватизації через 10 років роботи за фахом).

Враховуючи вищезазначене, а також у зв’язку з необхідністю залучення молодих фахівців-медиків пропоную внести на розгляд міської ради питання виділення коштів на придбання 2-х службових квартир (1-кімнатних).


Перший заступник міського голови,

С.Ю. Колотов
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua