www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинський: щотижневі наради
05.03.2018

5 березня 2018 року міський голова Віктор Весельський провів щотижневі оперативну та апаратну наради. У ході наради з керівниками виконавчих органів міської ради було обговорено заходи проведені на минулому тижні та сплановано роботу у галузях на поточний тиждень.

Зокрема, було наголошено на загальноміських заходах. Так, з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру 6-го березня о 15:00 годині в міському Палаці культури імені Лесі Українки відбудеться концертна програма «Весняний водограй»; 9 березня об 11:00 годині біля пам’ятника Тарасу Шевченку пройде урочистий мітинг з нагоди 204-річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Крім того, було зазначено, що минулого тижня вже вдруге у нашому місті відбувся вечір відпочинку "Кому за...", який отримав схвальні відгуки та зацікавленість громади в організації такого роду заходів. Тож, вечори відпочинку, які носитимуть як інформаційний (роз'яснення важливих суспільних тем), так і розважальний характер, будуть продовжуватися. Наступний вечір відпочинку "Кому за..." планується провести у квітні.

По закінченню нарад очільником міста були дані відповідні протокольні доручення посадовцям.

 


 
Відділ інформації та зв'язків
з громадськістю міської ради

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua