www.novograd.osp-ua.info

Робочі зустрічі та наради заступника міського голови В.А. Шалухіна впродовж тижня (25 лютого – 03 березня 2018 року)
05.03.2018

Впродовж робочого тижня заступник міського голови В.А. Шалухін працював над вирішенням питань покладених на посадовця згідно розподілу обов’язків.

25 лютого українська та світова громадськість відзначила 147-у річницю з дня народження видатної української письменниці, поетеси, перекладача та культурного діяча Лариси Петрівни Косач, відомої як Леся Українка. Участь у вшануванні геніальної доньки українського народу покладанням квітів до пам’ятника Лесі Українці на площі названій у її честь та літературними читаннями, взяв і Віктор Шалухін.

У понеділок, 26 лютого, Віктор Андрійович взяв участь в оперативній та розширеній апаратній нарадах. У ході нарад, які відбулись під головуванням міського голови В.Л. Весельського, керівники департаменту, управлінь і відділів міської ради проінформували про пріоритетні напрямки роботи у галузях впродовж поточного тижня.

Потому заступник міського голови провів галузеву нараду з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, комунальної власності, екології та надзвичайних ситуацій, а також нараду з керівниками комунальних підприємств.

У вівторок, 27 лютого, В.А. Шалухін взяв участь у засіданні колегії Новоград-Волинської районної державної адміністрації.

У другій половині дня, Віктор Шалухін провів засідання житлової комісії при виконавчому комітеті міської ради.

У середу, 28 лютого, у Віктора Андрійовича відбулась нарада з питань врегулювання податкових відносин (сплата земельного податку) стосовно земельної ділянки у міському парку культури та відпочинку. Також заступник міського голови провів засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом.

У другій половині дня В.А. Шалухін взяв участь взяв участь в урочистостях з нагоди проведення відкритого рейтингу популярності «Гордість міста» за підсумками соціально-економічного розвитку міста за 2017 рік., які відбулись у великій залі міського Палацу культури ім. Лесі Українки. Віктор Шалухін вручив нагороди, які отримали:
у номінації «Краще підприємство житлово-комунального господарства»:
- комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“, директор Людмила Тодорович;
у номінації «Краще ОСББ міста»:
- ОСББ „Наш дім“, голова правління Андрій Войтович;
у номінації «Партнерство в дії»:
- ФОП Андрій Андрущенко;
у номінації «Вогнеборець року»:
- Василь Марчук, прапорщик служби цивільного захисту, старший пожежник-рятувальник 10 державної пожежно-рятувальної частини м. Новограда-Волинського.

У четвер, 1 березня, Віктор Андрійович взяв участь у засіданні комісії з питань підготовки проекту рішення міської ради «Про викуп земельних ділянок для суспільних потреб» та провів нараду з питань передачі, утримання та експлуатації полігону твердих побутових відходів.

У п’ятницю, 2 березня, міський голова Віктор Весельський за участі першого заступника міського голови Сергія Колотова, заступника міського голови Віктора Шалухіна та голови постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян Андрія Рассадіна відбулося обговорення щодо врегулювання проблемних питань, пов'язаних з початком будівництва житлових будинків на вулиці Рокосовського, 1-Б та 1-В. За результатами якого міським головою надано відповідні доручення, зокрема щодо проведення спільного засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології і постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин.

Також В.А. Шалухін взяв участь у нараді очільника міста з директором Агенції регіонального розвитку Житомирської області Артемом Сачуком щодо розгляду питань співпраці міста Новограда-Волинського з Агенцією в частині залучення міжнародної технічної допомоги та реалізації інвестиційних.

У суботу, 3 березня, заступник міського голови взяв участь у позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій міста. Під час засідання, у зв’язку з можливим зниженням тиску газу у транзитному газопроводі внаслідок обмеження постачання природного газу на територію України та попередження захворювання на гостру респіраторну вірусну інфекцію, членами комісії було прийнято рішення призупинити освітній процес з 4 по 11 березня 2018 року включно у закладах загальної середньої та позашкільної освіти, які опалюються природним газом (НВК, ЗОШ № 2,3,5,7,8,9 СШ №4 та колегіум) та рекомендувати закладам вищої освіти, які опалюються природним газом, призупинити освітній процес.


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua