www.novograd.osp-ua.info

Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (05 – 09 лютого 2018 року)
12.02.2018

 

У понеділок, 05 лютого, перший заступник міського голови Сергій Юрійович Колотов взяв участь у щотижневій оперативній нараді під головуванням міського голови В.Л.Весельського та апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради та начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області.
У другій половині дня Сергій Юрійович взяв участь у виїзній нараді на виконання доручення міського голови щодо подальшого використання приміщення шкірвендиспансеру на вул.Чехова, 4 для потреб хоспісу, соціального житла. Наразі ідуть перемовини щодо передачі приміщення шкірвендиспансеру на вул.Чехова, 4 у комунальну власність міської ради з балансу міськрайонного територіального медичного об’єднання.
Цього ж дня, перший заступник міського голови Сергій Колотов взяв участь у нараді з питань реконструкції будівлі на вулиці Шевченка, 20 для створення і забезпечення функціонування центру надання адміністративних послуг у форматі „Прозорий офіс“.
У вівторок, 06 лютого, відбулася галузева нарада у першого заступника міського голови Колотова С.Ю. з питань у сфері містобудування, архітектури та земельних відносин, муніципальних ініціатив та інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування, транспорту та зв’язку.
Потому, перший заступник міського голови Сергій Колотов взяв участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку, а також у засіданні постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян. Розглянули 34 питання порядку денного. З усіх питань комісіями прийняті відповідні рекомендації та внесено пропозиції. Усі доповнення та зауваження оформлені протокольно та будуть враховані під час засідання другої погоджувальної ради, яка відбудеться 12 лютого о 13:15 год. в конференц-залі міської ради.
У середу, 07 лютого, перший заступник міського голови Сергій Колотов був присутній на засіданнях постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології, а також з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту. Члени комісії опрацювали 34 питання, запропоновані для розгляду на пленарному засіданні чергової сесії. Сергій Юрійович доповів ряд питань, що відносяться до компетенції посадовця.
Також, у середу, перший заступник міського голови Сергій Колотов взяв участь у мітингу з приводу пенсійного забезпечення пенсіонерів військової служби та інших силових структур, що відбувся за підтримки очільника Новограда-Волинського Віктора Весельського.
У четвер, 08 лютого, перший заступник міського голови взяв участь в засіданні постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин. По завершенню якого, Сергій Юрійович був присутнім на засіданні постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності, а також на засіданні постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин.
09 лютого, у п’ятницю, перший заступник міського голови Сергій Колотов зустрівся з головою Городницької об’єднаної територіальної громади Онищуком І.А. з питань фінансування Новоград-Волинського міськрай ТМО. Потому, Сергій Юрійович провів нараду з питань будівництва хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрай ТМО.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua