www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинський відвідав голова Житомирської обласної державної адміністрації Ігор Гундич
30.01.2018

30 січня 2018 року Новоград-Волинський відвідав з робочим візитом голова Житомирської обласної державної адміністрації Ігор Гундич. Зустрічали високопосадовця міський голова, секретар міської ради, перший заступник міського голови, голови райдержадміністрації та районної ради.

Приводом для візиту стала необхідність продовження будівництва хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання. Багаточисельні звернення міського голови Віктора Весельського, депутатів міської та обласної рад до керівництва області та держави дали свій результат і за дорученням Віце-прем’єр-міністра України, Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства  Геннадія Зубка, губернатор Житомирщини приїхав оглянути хід будівництва хірургічного корпусу та на власні очі переконатися, що Новоград-Волинський, який визначено центром госпітального округу (місто Новоград-Волинський та район, Баранівка і Ємільчине), вкрай потребує новий та сучасний хірургічний корпус.

У керівництва міста є велике стурбування щодо продовження будівництва хірургічного корпусу, яке було відновлено у 2016 році завдяки клопотанню міського голови Віктора Весельського.  Наразі перед владою стоїть складне завдання: в найкоротші терміни добудувати новий та сучасний хірургічний корпус, який включатиме, крім 9 операційних, блок інтенсивної терапії на 16 ліжок та стерилізаційну, які зараз розпорошені по усій території медичного містечка міськрай ТМО. Оскільки  більшість важких хворих сконцентровані на вторинній медичній ланці, мешканці регіону  вкрай потребують відповідних умов для кваліфікованої медичної допомоги хірургічного спрямування.

Важливість візиту голови обласної державної адміністрації важко переоцінити, адже Ігор Гундич є головою комісії, що визначає доцільність долучення даного об’єкту до фінансування Державним фондом регіонального розвитку (ДФРР). Як зазначив Ігор Петрович, міський голова Віктор Весельський, депутати обласної ради Степан Нусбаум та Віктор Мельник, а також лікарі Новоград-Волинського міськрай ТМО переконали його у необхідності підтримки будівництва хірургічного корпусу, а також продемонстрували велике бажання побудувати для мешканців регіону сучасний медичний заклад.

Також  голова обласної державної адміністрації Гундич І.П. нагадав, що у 2017 році на будівництво хірургічного корпусу з обласного бюджету виділили 5 млн. грн., також 3 млн. 040 тис грн виділено з новоград-волинського міського бюджету (з них 2 млн. грн. – міський бюджет та депутатські кошти з міського бюджету – 1 млн. 040 тис. грн.) і 600 тис. грн. надали депутати обласної ради.

Для завершення будівництва об’єкту потрібно близько 70 млн. грн. Лише у 2018 році на продовження будівництва хірургічного корпусу для зведення монолітного каркасного корпусу необхідно біля 25 млн. грн. Між тим, як зауважили учасники зустрічі, спільними зусиллями хірургічний корпус реально закінчити на початку 2020-го року.  

За результатами візиту, поспілкувавшись із міським головою Віктором Весельським, депутатами обласної ради, голова обласної державної адміністрації пообіцяв підтримку Державного фонду регіонального розвитку, який в разі досягнення домовленості, у поточному році виділить на будівництво хірургічного корпусу 10-15 млн. грн. Варто зауважити, що об’єкти, які потрапляють під фінансування Державного фонду регіонального розвитку обов’язково підлягають співфінансуванню у розмірі 30% коштами місцевих громад (обласний, міський і районний бюджети та ОТГ).

Новоград-Волинський міський голова Віктор Весельський зауважив, що місто і надалі буде виконувати свої зобов’язання та готове до співфінансування своєї частки загальної суми. Віктор Леонідович задекларував свою підтримку разом із депутатами міської ради необхідності продовження будівництва хірургічного корпусу міськрай ТМО та готовність докладати всіх зусиль, щоб завершити будівництво. В свою чергу сподіваємось, що депутати районної ради та ОТГ також долучаться до будівництва хірургічного корпусу.Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради
© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua