www.novograd.osp-ua.info

Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (22-26 січня 2018 року)
29.01.2018

Заступник міського голови О.В. Гвозденко, у понеділок, 22 січня взяла участь у щотижневій оперативній та апаратній нарадах під головуванням міського голови В.Л. Весельського. У ході нарад було підведено підсумки роботи за минулий тиждень та окреслено заходи на поточний тиждень.

У другій половині дня у Новограді-Волинському пройшли заходи, приурочені Дню Соборності України – події, що засвідчила прагнення українців до об’єднання. Оксана Василівна взяла участь у мітингу, що відбувся на площі Лесі Українки. Під час заходу звучали натхненні виступи, адже Україна занадто довго йшла до своєї незалежності. Також до присутніх звернувся міський голова Віктор Весельський.

Цього ж дня, заступник міського голови Оксана Гвозденко провела засідання комісії з питань виплати стипендій Новоград-Волинської міської ради перспективним та обдарованим спортсменам міста.

23 січня, у вівторок, О.В. Гвозденко була присутня під час представлення міським головою В.Л. Весельським новопризначеного начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Я.В. Циби. Зокрема, Оксана Василівна, як куратор управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, привітала Ярослава Володимировича із призначенням та побажала невичерпної сили та енергії для втілення в життя завдань, що стоять перед колективом управління.

Цього ж дня, заступник міського голови Оксана Гвозденко взяла участь у виїзному обстеженні матеріально-технічної бази та виробничої діяльності комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» з метою перевірки забезпечення якості надання послуг населенню. Як зазначив міський голова, мета виїзного обстеження – не лише ознайомитись із роботою комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», але й з’ясувати першочергові потреби стратегічно важливої для міста установи та розробити відповідний план заходів.

По завершенню об’їзду, заступник міського голови Оксана Гвозденко взяла участь у відкритих звітно-виборчих зборах громадської організації Футбольного клубу «Звягель», де учасники зібрання одноголосно обрали нового почесного президента клубу Степана Нусбаума.

24 січня, у середу, міський голова Віктор Весельський, секретар міської ради Олена Пономаренко та заступник міського голови Оксана Гвозденко відвідали ДНЗ №16 «Веселка», де відбулося «Свято моржів». Під час заходу малечу розважали красуня Зима та зимні місяці – Грудень, Січень та Лютий. Кульмінацією свята стала урочиста зустріч маленьких «морженят», які весело бігали та обтиралися снігом.

Потому, Оксана Василівна разом із секретарем міської ради Оленою Пономаренко були присутні під час звіту на підтвердження звання «народний» народного камерного хору вчителів Школи мистецтв, що відбувся у музеї родини Косачів за участі конкурсної комісії. У виконанні народного камерного хору звучали різдвяні твори – колядки і щедрівки в обробці українських композиторів та твори європейської і української хорової класики.

У четвер, 25 січня, заступник міського голови Оксана Гвозденко взяла участь у мiтингу з нагоди вiдкриття меморiальної дошки Симону Петлюрi на будівлі залiзничного вокзалу міста. Участь в урочистому відкритті дошки взяли також представники громадських організацій та активні громадяни міста, які зібрались на залізничній станції «Новоград-Волинський – 1» в знак пам’яті українського державного діяча, публіциста, літературного і театрального критика, організатора українських збройних сил, людини, яка віддала своє життя за волю України. Меморіальну дошку освятили священослужителі УПЦ Київського патріархату.

У другій половині дня заступник міського голови Оксана Гвозденко перебувала у відрядженні у місті Житомирі, де керівництво області проводило нараду з питань організації центрів інклюзивно-ресурсних центрів.

В останній день робочого тижня Оксана Василівна провела галузеву нараду з питань праці та соціального захисту населення, освіти і науки, сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, культури і туризму.

Потому, заступник міського голови Оксана Гвозденко у супроводі директора департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Лілії Хрущ здійснила об’їзд закладів соціальної сфери. Оксана Василівна поспілкувалася з керівниками вищезазначених установ на предмет функціонування підпорядкованих їм закладів. Зокрема, заступник міського голови оглянула приміщення даних соціальних установ, які розміщуються в одній будівлі та провела бесіди із колективом та відвідувачами закладів.


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua