Вдалий старт!
22.01.2018

Розпочались офіційні змагання 2018 року. Команда дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради у складі 20 чоловік, 18 січня, взяла участь у чемпіонаті Житомирської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000 р.н. і молодші. У змаганнях взяло участь шість команд. В загальнокомандному заліку новоград-волинці зайняли друге місце, поступившись господарям.

Під час відкриття змагань юних спортсменів привітала начальник управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Гресь Світлана Миколаївна та голова Житомирської обласної федерації важкої атлетики Постіженко Валерій Васильович.

Перші місця у своїх вагових категоріях зайняли Комиш Ірина (ЗОШ №7), Борова Валерія (ЗОШ №8), другі місця Задворна Дарина (ЗОШ №4), Юрін Денис (ЗОШ №7), Степовий Максим (СШ №4), Шуляківська Олена (ЗОШ №8), Возняк Богдан (ЗОШ №8), Симчук Дар’я (СШ №4), треті місця  Симчук Інна (СШ №4), Красовський Тимур (СШ №4), Степанюк Олександр (ЗОШ №7), Степура Роман (СШ №4), Василюк Ілля (СШ №4), Мартинюк В’ячеслав (СШ №4), Чернолуцька Дар’я (СШ №4).

Слід відзначити якісну підготовку змагань. Переможці були нагороджені грамотами, медалями, грошовими винагородами, цукерками. Учасників змагань також забезпечили безкоштовним харчуванням.

В березні 2018 року, згідно календарного плану, запланований чемпіонат Житомирської області серед юнаків та дівчат 1998 р.н. та молодші у нашому місті. Завдання – провести змагання на високому організаційному  рівні та показати кращі результати.