www.novograd.osp-ua.info

За пів кроку до фіналу
12.12.2017

Вихованки дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради Гагарська Вероніка, Буковська Ольга, Нікольчук Вікторія, Плаван Анастасія, Герасимчук Діана у складі збірної команди Житомирської області взяли участь у другому та третьому турах дитячої ліги України з волейболу. Змагання проводились у Житомирі з 28 листопада по 1 грудня 2017 року та у Тернополі з 7 по 11 грудня 2017 року.

В другому турі дівчата перемогли команди Маріуполя, Бахмута (Донецької області), Близнюківська (Харківської області), Запоріжжя і програли «Спортінтернату» із Запоріжжя.

В третьому турі команда з Новограда-Волинського перемогла над дівчатами із збірної Вінницької області, Боярки, Бучі (Київська область), Харкова. Програли тільки СДЮСШОР (м.Полтава).

Всього в змаганнях взяло участь 17 команд. Після трьох турів команда юних новоград-волинок посіла друге місце. Тим часом, в березні відбудеться четвертий тур в якому і визначаться фіналісти.

Команду до змагань готує Заслужений працівник фізичної культури та спорту України Олендер Михайло Юхимович.Інструктор-методист ДЮСШ, Весельський М.А.

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua