www.novograd.osp-ua.info

Секретар міської ради та заступник міського голови взяли участь в урочистостях районної ради
07.12.2017

7 грудня 2017 року секретар міської ради Олена Пономаренко та заступник міського голови Оксана Гвозденко взяли участь в урочистостях Новоград-Волинської районної ради з нагоди Дня місцевого самоврядування.

У вітальному виступі Олена Анатоліївна наголосила, що це свято ініціативних та рішучих людей, які сміливо і впевнено беруть на себе відповідальність за управління суспільними справами. «Нам випала доля працювати у нелегкий період державотворення та утвердження правової демократичної держави, пріоритетом для якої є, насамперед, інтереси громадян. Cаме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення та відстоювати інтереси своєї територіальної громади» - зазначила секретар міської ради.

Олена Анатоліївна побажала усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх запити та інтереси, міцного здоров’я, наснаги, нових здобутків, активної громадської позиції та єдності. А також, від імені міського голови Віктора Весельського, який в цей час перебував на урочистостях у місті Житомирі, вручила голові районної ради Дмитру Рудницькому привітальний лист.

 
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua