www.novograd.osp-ua.info

У Новограді-Волинському відзначили Міжнародний день волонтерів
06.12.2017

Волонтерська діяльність є основою розвитку громадянського суспільства, яка втілює в себе найшляхетніші прагнення людства – прагнення миру, свободи, безпеки та справедливості для всіх людей.

5 грудня 2017 року з нагоди Міжнародного дня волонтерів у міському Молодіжному центрі відбулася дружня зустріч за круглим столом на тему: «Волонтер людина честі». Участь у засіданні взяли заступник міського голови Оксана Гвозденко, депутати міської ради, представники волонтерських організацій міста, студентська молодь.

У вітальному слові заступник міського голови Оксана Гвозденко від імені міської влади висловила щиру вдячність волонтерам за активну роботу, допомогу, яку вони сьогодні надають бійцям у зоні проведення АТО та побажала міцного здоров’я, успіхів та наснаги у їхній нелегкій і дуже важливій діяльності.

Зустріч пройшла в дуже теплій та доброзичливій атмосфері. Учасники круглого столу представили власний досвід, розповіли про свої історії у волонтерській діяльності, ділилися спогадами про поїздками в зону АТО та проведення благодійних акцій. 

З нагоди свята вірним добровільній справі, волонтерам та активістам вручили привітальні листи від імені міського голови та подяки управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради.

 Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міського голови

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua