www.novograd.osp-ua.info

Пішов у вічність Олександр Миколайович Дідовець
05.12.2017

5 грудня 2017 року Новоград-Волинський сколихнула страшна звістка – пішов у вічність Олександр Миколайович Дідовець. Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Почесний громадянин міста Новограда-Волинського, тренер-викладач Новоград-Волинської ДЮСШ Новоград-Волинської районної ради, «майстер спорту України міжнародного класу», багаторазовий чемпіон світу серед ветеранів з гирьового спорту, відомий на весь світ «Звягельський богатир». Олександр Миколайович Дідовець виховав не одне покоління спортсменів, серед його випускників 14 майстрів спорту. Новоград-Волинський втратив видатного спортсмена та чудову людину, якого любили усі, хто мав радість з ним спілкуватися.

Міський голова, міська рада та її виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття рідним та близьким Олександра Миколайовича Дідовця з приводу тяжкої втрати – його смерті. В цей скорботний час ми з глибоким сумом і скорботою поділяємо ваше горе та підтримуємо вас.

Світла пам’ять про «Звягельського богатиря» залишиться як у серцях тих, хто його знав, так і в історії Новограда-Волинського. Прощання з Олександром Миколайовичем Дідовцем відбудеться 6 грудня з 11:00 до 13:00 год. у холі МПК ім. Лесі Українки.


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua