www.novograd.osp-ua.info

Міський голова Віктор Весельський провів розширену апаратну нараду
05.12.2017

4 грудня 2017 року міський голова Віктор Весельський у великій залі Будинку рад провів розширену апаратну нараду з керівниками та працівниками самостійних виконавчих органів міської ради, а також начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області.

У ході наради очільник міста наголосив начальникам відділів у самостійних виконавчих органах міської ради на їх посадових обов’язках, а також представив нового директора міського земельно-кадастрового бюро Володимира Олександровича Черненка.

Зокрема, під час обговорення актуальних питань життєзабезпечення міста було зазначено, що цього тижня свою роботу розпочинає 19-та сесія міської ради сьомого скликання. Так, 6 грудня о 13:15 годині у конференц-залі міської ради відбудеться перше засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного сесії. Засідання постійних комісій міської ради будуть проведені 12, 13, 14 та 15 грудня. Друге засідання погоджувальної ради пройде 19 грудня. Саме ж пленарне засідання сесії відбудеться 22 грудня о 9:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад.

Присутніх було запрошено до участі в урочистостях з нагоди Дня Збройних Сил України. Крім того, увагу учасників наради зосередили на заходах, які відбудуться впродовж тижня:

5 грудня о 15:00 годині – круглий стіл на тему: «Волонтер: людина честі» з нагоди Міжнародного дня волонтера (Молодіжний центр);

7 грудня о 15:00 годині – урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування (велика зала Будинку рад);

8 грудня з 10:00 до 15:00 години – виїзний прийом громадян міським головою (КП «Шляхрембуд», вул. 2-га Зелена, 29).

Загалом, кожен керівник структурного підрозділу міської ради доповів про стан виконання запланованих заходів за минулий тиждень та про планування подальшої роботи у галузях. У тому числі, присутні зупинилися на питаннях освоєння коштів міського, державного, обласного та районного бюджетів у основних галузях життєзабезпечення міста до кінця поточного року, а також на формуванні міського бюджету та Програми соціально-економічного розвитку міста на 2018 рік.

У підсумку міський голова Віктор Весельський дав ряд протокольних доручень керівникам та працівникам самостійних виконавчих органів міської ради.


 
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua