www.novograd.osp-ua.info

Відповідь на звернення міського голови Весельського В.Л.
14.11.2017

У відповідь на звернення міського голови Весельського В.Л. про вирішення проблемних питань отримання державної субвенції з різниці в тарифах у 2018 році до народного депутата України Литвина В.М., на адресу міського голови Весельського В.Л. надійшов лист-копія  до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. від народного депутата України Литвина В.М. наступного змісту:

«Шановний Володимире Борисовичу! До мене надійшло звернення Новоград-Волинського міського голови Весельського В.Л. про сприяння у вирішенні проблемних питань, пов’язаних з отриманням державної субвенції з різниці в тарифах у 2018р. та внесенні до Проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» пункту щодо погашення зобов’язань перед державою за позиками, наданими міжнародними фінансовими установами на впровадження проекту «Розвиток міської інфраструктури» за рахунок різниці в тарифах.

Окрім того, заявник ініціює внесення змін до Договору про субкредитування від 12.02.2010 року №28010-02/20 в частині не нарахування пені та штрафів за прострочену заборгованість.

На підставі статті 16 Закону України «Про статус народного депутата України» прошу Вас посутньо розглянути це звернення, вникнути в проблему та врахувати необхідність її вирішення при підготовці бюджету на 2018 рік

Про результати розгляду прошу поінформувати мене і заявника.»

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua