www.novograd.osp-ua.info

У Новоград-Волинській міській раді оголосили результати конкурсу на заміщення вакантних посад
10.11.2017

10 листопада 2017 року у конференц-залі Новоград-Волинської міської ради відбулось друге засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування: начальника відділу земельних відносин управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради та начальника служби містобудівного кадастру управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради.

Засідання проходило під головуванням голови конкурсної комісії, першого заступника міського голови Сергія Юрійовича Колотова, який оголосив результати проведеного напередодні письмового іспиту.

Оцінка проводилась членами конкурсної комісії, які прийняли спільне рішення щодо оцінки відповідей на кожне з питань екзаменаційного білету. Знання кандидатів оцінювались за п’ятибальною системою, максимальна кількість балів – 25.

Таким чином, Поліщук Олена Василівна, яка претендувала на посаду начальника відділу земельних відносин управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради, набрала 16 балів;

Скорик Руслан Олександрович, який претендував на посаду начальника служби містобудівного кадастру управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради, отримав 16 балів.

Членами конкурсної комісії рекомендовано міському голові Віктору Леонідовичу Весельському дані кандидатури для проведення співбесіди на вищезазначені посади.Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua