www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинські боксери виходять на Всеукраїнський рівень
11.10.2017

Вперше в історії нашого міста вихованець дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради (далі ДЮСШ) Плісак Олексій (гімназія) здобув золоту нагороду і став чемпіоном України з боксу серед юнаків 2004-2005 р.н.  у ваговій категорії до 37 кг., в якій виступало 40 боксерів. Змагання проходили в місті Бердянськ з 2 по 9 жовтня 2017 року, де змагалися кращі спортсмени з 24 областей України. Олексій до виходу у фінал одержав три впевнені перемоги і в фіналі здолав боксера з Вінниччини за одноголосним рішенням суддів з рахунком 5:0 та потрапив в збірну команду України. Подальша важка спортивна підготовка буде спрямована для підготовки до літнього чемпіонату Європи 2018 року.

Слід відзначити успіх ще одного талановитого юного боксера дитячо-юнацької спортивної школи Свинарського Віталія (школа-інтернат), який в цій же ваговій категорії зайняв третє місце. Безумовно це успіх Новоград-Волинського боксу.

Тренує спортсменів голова міської федерації боксу, тренер-викладач ДЮСШ Плісак Леонід Васильович, який продовжив боксерський рух у місті, засновником якого був майстер спорту СРСР, член збірної команди Радянського Союзу з боксу – Хусід Йосип Ізралієвич.


Інструктор-методист ДЮСШ

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua