www.novograd.osp-ua.info

На стадіоні «Авангард» відбувся футбольний матч за участі легенд українського футболу
25.09.2017

22 вересня у Новограді-Волинському відбулася непересічна подія. На стадіоні «Авангард» відбувся товариський футбольний матч серед команд Національної збірної України (ветерани) та збірної Житомирської області (ветерани). Захід відбувся в рамках відзначення 80-ї річниці заснування Житомирської області та 25-річчя створення Житомирської обласної федерації з футболу, а також на підтримку військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО.

Футбольний матч зібрав на міському стадіоні «Авангард» вболівальників, мешканців Новограда-Волинського та посадових осіб. Спершу, перед початком матчу, який став справжнім спортивним святом, відбувся хореографічний флешмоб за участі ансамблю «Глорія».

Відкрив турнір – міський голова Віктор Весельський, який у своєму виступі зазначив: «Сьогодні ми радо зустрічаємо на гостинній Звягельській землі справжніх легенд національного та світового футболу – збірну команду України серед ветеранів, яка вперше завітала до нашого міста. З’явившись рік тому на футбольному небосхилі нашої країни, за цей час Національна збірна провела ряд матчів як в Україні, так і за кордоном, збираючи велику кількість шанувальників таланту відомих у минулому гравців. Також збірна неодноразово виїздила до зони проведення АТО для підняття морального духу воїнів-героїв, які захищають цілісність країни на її східних кордонах. І сьогодні перебування славетних зірок українського футболу у нашому місті – справжнє свято не лише для новоград-волинців, а й для всієї Житомирської області. Переконаний, всі ми станемо свідками безкомпромісної, історичної футбольної гри, яка продемонструє блискучу витримку і незламну жагу до перемоги.»

Очільник міста побажав гравцям гарного настрою, наснаги та впевненості у власних силах, і безумовно успіхів, а усім вболівальникам – незабутніх вражень від гри та яскравих емоцій.

По тому головним тренерам команд гравців матчу був вручений ріг достатку.

Також слово для вітань було надано віце-президенту Федерації футболу України, президенту Асоціації ветеранів футболу України Олегу Собуцькому та голові Житомирської обласної федерації футболу Руслану Павлюку.

Після офіційної частини, розпочався власне футбольний матч. І вже на перших хвилинах гри, гол у ворота суперників забили футболісти збірної Житомирської області (ветерани). Вболівальники із захватом вітали земляків.

Між тим, за результатами двох таймів, рахунок футбольного поєдинку 3:1 на користь команди Національної збірної України (ветерани). Як і зазначали футболісти обох команд напередодні товариського матчу, в будь-якому разі перемогла дружба.

На завершення, міський голова Віктор Весельський вручив капітанам команд подяки.

   
   
   
   
   
   
   
   
Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради
© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua