www.novograd.osp-ua.info

У Новограді-Волинському відзначили День партизанської слави
22.09.2017

День партизанської слави покликаний висловити всенародну повагу до всіх захисників Батьківщини, які в роки Другої Світової війни боролися за свободу і мир у глибокому тилу. Партизани нерідко працювали в оточенні ворожих військ, при цьому не шкодуючи власного життя і не знаючи страху.

З нагоди цієї події, 22 вересня  представники міської влади, ветерани, учасники підпільного руху, молодь, громадяни міста зібрались у Сквері Слави, щоб вшанувати героїчний подвиг тих, хто в часи кровопролитної війни боровся з окупантами у ворожому тилу. Учасники урочистого зібрання поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку ветеранам-підпільникам та вклонилися пам’яті загиблих героїв-визволителів.

Потому, у малій залі міського Палацу культури імені Лесі Українки відбулося урочисте засідання клубу «Ветеран». Зі словами вдячності до присутніх звернулися міський голова В.Л. Весельський.  Зокрема очільник міста зазначив: «У нашому місті проживає близько 700 героїв-ветеранів Другої Світової війни, які дожили до наших днів. З них 99 учасників бойових дій та 44 колишні партизани. А також понад 3 тисячі дітей війни, які були свідками тих жахливих кровопролитних подій. Плине час, однак пам’ять про зроблене вами у часи страшної війни житиме вічно та завжди буде для кожного з нас прикладом патріотизму, незламного духу та безмежної любові до рідної землі. Низький уклін вам, дорогі ветерани, колишні партизани і підпільники, за вашу бойову звитягу й важку працю у повоєнні роки. Щиро бажаю вам міцного здоров’я, злагоди та добробуту в родинах, активної участі у патріотичному вихованні нашої молоді! Довголіття всім вам і основне, миру!»

Колишнім партизанам та підпільникам Віктор Леонідович вручив Почесні грамоти Новоград-Волинської міської ради М.Н. Порецьких та К.М. Тертус за патріотичне виховання молоді, активну участь у ветеранському русі та з нагоди Дня партизанської Слави Почесною.

Також зі словами до присутніх звернулася секретар міської ради Олена Пономаренко та вручила Подяки міського голови за патріотичне виховання молоді, активну участь у ветеранському русі та з нагоди Дня партизанської Слави І.С. Левковському, К.Д. Запаловській,  М.А.Пашківському, Ф.М.Прокопчук, З.О. Шлендер.

Також до слова було запрошено голову міської організації ветеранів, учасника бойових дій в Афганістані, полковника у відставці В.О. Парфьонова, який вручив  грамоти від міської організації ветеранів.

З доповідями про історичні часи й розвиток партизанського визвольного руху на теренах рідного краю, виступив член президії, голова комісії ради міської організації ветеранів по роботі з колишніми ветеранами М.А. Пашківський. Крім того, директор Департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Л. В. Хрущ розповіла про соціальне забезпечення пенсіонерів та нововведення, що чекатимуть на містян з відкриттям нового «Прозорого офісу».

Урочистості супроводжувалися концертною програмою за участі творчих колективів і виконавців.
відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради
© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua