www.novograd.osp-ua.info

Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту
13.09.2017

12 вересня 2017 року у конференц-залі Будинку рад відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту (голова комісії – В.Г. Федорчук). Участь в обговоренні питань порядку денного 16-ї сесії міської ради сьомого скликання взяли: секретар міської ради О.А. Пономаренко, перший заступник міського голови С.Ю. Колотов, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький, головні розпорядники бюджетних коштів та члени комісії.

У ході засідання було обговорено звернення, внесено уточнення, пропозиції до проектів рішень, оформлено відповідні висновки. 13 вересня питання, які виносяться на розгляд сесії, будуть опрацьовані постійною комісією міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології. Ще два засідання: постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності, а також постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин, відбудуться 14 вересня.



Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради
© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua