www.novograd.osp-ua.info

Робоча зустріч міського голови із завідувачкою Новоград-Волинської філії КУ «Житомирський обласний центр крові» Житомирської обласної ради Л.В.Становською
13.09.2017

12 вересня 2017 року міський голова В.Л.Весельський зустрівся з Л.В.Становською, завідувачкою Новоград-Волинської філії КУ «Житомирський обласний центр крові».

Заклад, більш відомий серед населення, як станція переливання крові, знаходиться в обласному підпорядкуванні і фінансується  з обласного бюджету. На разі філія переживає не найкращі свої часи через зменшення фінансування та скорочення штату працівників. На даний момент в Новоград-Волинській філії КУ «Житомирський обласний центр крові» працює 20 чоловік, тому виникла потреба змінити велике нерентабельне 3-х поверхове приміщення по вулиці Герцена на більш компактне і наближене до центру міста.

Філія займається заготовленням донорської  крові та виготовленням з неї компонентів,  здійснює забір  крові в середньому у 2000 донорів на рік. На даний момент кожен донор отримує винагороду – 20 грн. Природньо, що існує потреба у збільшенні допомоги донорам. І хоча це питання в компетенції фінансування обласного бюджету, міський голова запропонував  завідуючій філії зустрітися з депутатами міської ради щодо можливості фінансового заохочення донорів новоград-волинців.

 Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua