www.novograd.osp-ua.info

Робоча зустріч міського голови В.Л. Весельського з головним лікарем КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського» І.В.Вошко
13.09.2017

12 вересня 2017 року міський голова Весельський В.Л. зустрівся з головним лікарем КЗ «ЦПМСД міста Новограда-Волинського» Вошко І.В., заступником головного лікаря з ЕТН Барашовець Г.П., головним бухгалтером закладу Гнесюк І.В., щоб обговорити перспективи розвитку надання первинної медичної допомоги населенню міста та проблемні питання закладу.

Наразі у Новограді-Волинському функціонує 7 амбулаторій загальної практики сімейної медицини, 5 з яких розташовані у віддалених мікрорайонах міста з метою наближення надання медичної допомоги населенню.

На наступні роки заплановано вдосконалення надання первинної медичної допомоги з продовженням створення нових АЗПСМ. Розроблена проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт та реконструкцію 2-х амбулаторій та в перспективі будівництво ще 2-х.

Інна Василівна зазначила, що завдяки відчутному збільшенню фінансування первинної ланки охорони здоров'я міською радою, протягом останніх двох років закуплено нове сучасне медичне обладнання, яке дало змогу сімейному лікарю значно покращити лікувально-діагностичний процес на рівні амбулаторій.

Обговорили питання щодо потреби виділення додаткових коштів для забезпечення лікарськими препаратами пільгової категорії населення та забезпечення інвалідів технічними засобами, а також виробами медичного призначення.

Під час наради, окрім поточних проблемних питань, обговорили перспективи розвитку КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського» до 2020 року та готовність закладу до новітніх реформ в системі охорони здоров’я.
 


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua