www.novograd.osp-ua.info

Про літнє оздоровлення та відпочинок дітей
11.08.2017

Управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради протягом літнього періоду 2017 року оздоровлено 81 дитину пільгової категорії. Зокрема, діти, які потребують соціальної уваги та підтримки мали змогу оздоровлюватись в таких закладах «Український дитячий центр «Молода Гвардія» (м. Одеса), дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Лісова казка» (смт. Кам’яний Брід, Баранівський район, Житомирська область), «Міжнародний дитячий центр «Артек» (м. Київ), КП ДСОК «Електронік-Рівне»(с. Кустин Рівненського району Рівненської області).

Також протягом літнього періоду 2017 року в місті діяло 8 пришкільних таборів з денним перебуванням на базі загальноосвітніх шкіл міста, з них 2 табори гуманітарного напрямку з поглибленим вивченням іноземних мов, в яких відпочило 854 дитини, з них 354 дитини пільгової категорії.

Додатково повідомляємо, що стосовно питань оздоровлення дітей пільгових категорій, батькам або особам, що їх замінюють, необхідно звертатися до управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради по    вул. Шевченка 5/1, 2 поверх, кабінет № 9.

Телефон для довідок: 2-16-85.

Ще є час подбати про оздоровлення та відпочинок своїх дітей!

 
Анастасія Нєпша,

головний спеціаліст
управління у справах сім’ї, молоді,
фізичної культури та спорту міської ради
© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua