www.novograd.osp-ua.info

Відбулася співбесіда міського голови з першим заступником міського голови
06.07.2017

Згідно тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради 3 липня 2017 року міський голова Весельський В.Л. провів співбесіду з першим заступником міського голови Колотовим С.Ю. щодо розподілу функціональних обов’язків, затвердженого розпорядженням міського голови від 23.09.16 №280(к) (зі змінами від 21.06.2017р. № 179(к)).

Під час співбесіди обговорювалося питання щодо роботи промислових підприємств міста, поточний стан у розрізі кожного промислового підприємства та можливі перспективи розвитку. Особлива увага була приділена інвестиційній діяльності. Адже для того щоб залишатися конкурентоспроможними потрібно вкладати кошти у виробництво, чим і займаються підприємства нашого міста. 

Окремим блоком розглядалися земельні питання, особливо, що стосується забезпечення земельними ділянками учасників АТО та роботи комісії з розгляду земельних спорів. Піднімалося питання багатоповерхового будівництва у місті, яке за останні два роки значно активізувалося. Варто зазначити, що найближчим часом планується будівництво ще щонайменше, двох - дев’ятиповерхових та двох – п’ятиповерхових будинків. 

Також у ході співбесіди обговорювалося питання створення ОТГ з приміськими сільськими радами.


Відділ інформації та зв’язків 
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua