www.novograd.osp-ua.info

Про підвищення правової свідомості, культури та освіченості осіб, які звільнені від відбування покарання з випробувальним терміном
20.04.2017

19 квітня 2017 року на базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася зустріч, з метою підвищення правової свідомості, культури та освіченості осіб, які звільнені від відбування покарання з випробувальним терміном за участі фахівця із соціальної роботи Центру Трояновської Н.В., психолога Новоград-Волинського МРВ з питань пробації ЦМУ з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Плохотюк Л.В., начальника відділу представництва Радзивіла В.О. та головного спеціаліста відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Колесник І.М. Новоград-Волинського місцевого центру з надання БВПД.

Радзивіл В.О. та Колесник І.М. надали інформацію щодо правових послуг Новоград-Волинського місцевого центру з надання БВПД, а також чіткі  роз’яснення з правових питань, які виникли в присутніх осіб. 

Зустріч пройшла в активному обговоренні. Всім присутнім рекомендовано, в разі потреби, звертатися до Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для отримання соціальних послуг за адресою: вул. Шевченка, 31, тел. 2-07-12 та Новоград-Волинського місцевого центру з надання БВПД для отримання правової допомоги за адресою: вул. І. Франка, 31 А, тел. 2-15-82.
 Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua