www.novograd.osp-ua.info

Мрія здійснилась
20.03.2017

Чи здійснюються мрії в наш складний час?..

Виявляється, що так!

Десятки років декілька поколінь дітей, юнацтво міста, їх батьки мріяли про те, щоб після уроків, в вихідні та канікулярні дні творчо розвиватися, займатися улюбленою справою в гуртках в затишному просторому приміщенні, яке б відповідало сучасності. Здавалося, що це нездійсненно...

І ось нарешті рішення одинадцятої сесії сьомого скликання: «Надати згоду на безоплатне прийняття в комунальну власність територіальної громади міста на баланс управління освіти і науки міської ради від Головного управління статистики у Житомирській області адміністративної будівлі ... на вул. Князів Острозьких, 46, з метою розміщення закладу позашкільної освіти - Палацу дітей та молоді, ...».

Колектив вихованців, батьків, працівників Палацу дітей та молоді, в тому числі батьки учасників зразкового фольклорного ансамблю «Мальва», дякують міському голові Весельському Віктору Леонідовичу, заступникам міського голови, депутатам міської ради сьомого скликання за вирішення цього болючого питання, за здійснення дитячої мрії.


З повагою

вихованці, батьки та працівники
Палацу дітей та молоді
© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua