www.novograd.osp-ua.info

МОЗ України підтримало інвестиційну програму щодо будівництва хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрай ТМО
07.07.2016

Наприкінці травня 2016 року до Міністерства охорони здоров’я України було направлено лист за підписом міського голови Віктора Весельського щодо сприяння у виділенні коштів у сумі 20 млн. грн. з Державного фонду регіонального розвитку для продовження робіт на об’єкті «Будівництво хірургічного корпусу Новоград-Волинського територіального медичного об’єднання на вул. Наталії Оржевської, 13 в м. Новограді-Волинському Житомирської області».

У зв’язку з реформуванням галузі охорони здоров’я, у місті Новограді-Волинському планується створення госпітального округу та відкриття лікарні інтенсивного лікування першого рівня. Даний округ буде надавати спеціалізовану медичну допомогу жителям міста Новограда-Волинського, Баранівського, Ємільчинського та Новоград-Волинського районів. Тож, завершення будівництва хірургічного корпусу у місті, яке було розпочато у 2012 році, вкрай необхідне.

У червні надійшов лист-відповідь від МОЗ України, у якому зазначено, що Міністерство, розглянувши дану інвестиційну програму (проект) у сфері охорони здоров’я, підтримує та вбачає доцільність у виділенні у 2016 році з фонду регіонального розвитку коштів у розмірі 20,0 млн. гривень для її реалізації.


Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua