www.novograd.osp-ua.info

Інформація про роботу підстанції м. Новограда-Волинського КУ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради.
02.03.2016

За проміжок часу з 19.02.2016 року по 25.02.2016 року підстанцією в місті та районі виконано 668 виїздів, з них до дітей до року 11, дітей до 18 років - 77, дорослого населення 580.

Структура виконаних виїздів розподілилась таким чином:

-   Нещасні випадки, травми та отруєння 4,9 % від усіх виїздів, з них ДТП (дорожньо-транспортні пригоди) 5

-   Раптові захворювання та стани - 89 % від усіх виїздів

-   Виїзди до хронічних хворих та непрофільні виїзди - 10,'1,5 % від усіх виїздів.

-   Перевезення - 8 , 1,2 % від усіх викликів, в тому числі 4 в м. Житомир хворих з психічними захворюваннями та алкогольним делірієм.

-   Безрезультатні виїзди - 13, 1,9 % від усіх виїздів

Технологічних виїздів - 8, 1,2 °/о.

При аналізі структури виїздів увагу заслуговує наступне

1.  З п’яти ДТП в трьох випадках констатована смерть у вечірній час на автодорозі Київ-Чоп. З них одна жителька міста, жителі сіл Вершниця та Піщов, двоє останніх рухались на велосипедах. В усіх випадках отримані травми були не сумісні з життям і виїзні бригади підстанцій, що прибували на місце пригоди своєчасно змушені були констатувати смерть до приїду. Тому звертаємось до населення з проханням: будьте уважні на авто дорогах, особливо у вечірній час.

2.  З 596 виїздів на раптові захворювання та стани 225 були обумовлені серцево-судинними захворюваннями, в своїй більшості це були виклики по причині неускладнених гіпертонічних кризів, які хворіють гіпертонічною хворобою та нерегулярно приймають ліки, а деякі пацієнти взагалі не лікуються, надіючись більше на «швидку» допомогу. Диспетчерська підстанція приймає всі звернення за допомогою та направляє виїзні бригади на виклики, але наші можливості обмежені і ми не можемо виконувати функції поліклініки. Тому рекомендуємо усім жителям регулярно відвідувати сімейного лікаря, своєчасно лікуватись, у зв’язку з відкриттям нових амбулаторій така можливість зараз є. Будьте здорові!
 

Адміністрація підстанції ЕМД

м.Новограда-Волинського

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua