www.novograd.osp-ua.info

Шановні новоград-волинці!
30.12.2015

Ось і завершується 2015 рік. З різними почуттями та настроями ми проводжаємо його в історію. Для нашого краю він був сповнений новими здобутками і звершеннями, цікавими знайомствами та зустрічами.

Визначною особливістю цього року стали вибори до місцевих рад. Тож насамперед, я хочу подякувати громаді міста, виборцям, які 25 жовтня виявили мені високу довіру і більшістю обрали мене міським головою. Я розумію міру відповідальності, яка покладена на мої плечі. Чесна робота та щире ставлення до людей – це для мене дуже важливо! Адже й в Основному Законі України – статті 3 Конституції йдеться про те, що Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Я запевняю, що протягом наступних 5-ти років буду робити все аби місто Новоград-Волинський було квітучим, а люди отримували задоволення від проживання в ньому.

Рік прийдешній несе нам нові виклики, які, упевнений, ми разом успішно подолаємо завдяки згуртованій і наполегливій праці. Давайте разом, спільними зусиллями в мирі та злагоді будувати європейську державу. Щоб кожен із новоград-волинців пишався своїм корінням.

Від імені міської влади, виконавчого комітету, депутатів міської ради та себе особисто щиро вітаю вас з наступаючим Новим 2016-м роком та світлим святом Різдва Христового!

Хай рік новий принесе радість і щастя, міцне здоров’я і достаток у ваші родини. Нехай ці свята, як світлі вогники оновлення, мрій і сподівань, принесуть добро й злагоду вам і вашим родинам та подарують довгоочікуваний мир нашій рідній землі!


З повагою,

міський голова Віктор Весельський
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua