www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинський: Освітяни підводять підсумки 2015 року
30.12.2015

29 грудня  2015 року в інформаційно-методичному центрі відбулось чергове засідання  колегії управління  освіти і науки міської ради, яке було підсумковим у 2015 році.

На порядку денному засідання стояли питання планування роботи управління освіти і науки та інформаційно-методичного центру на 2016 рік (доповідач  Ващук Т.В.), роботи з контрольними документами органів виконавчої влади, розпорядженнями та дорученнями міського голови (доповідач Самойленко І.Р.), роботи зі зверненнями громадян у 2015 році (доповідач Сиротюк І.В.).

Під час засідання заслуховувалось також питання результативності гурткової роботи в позашкільних навчальних закладах (доповідач Балаушко Т.М.) та виконання  Програми розвитку освіти міста Новограда-Волинського на 2011-2015 роки, яка в цьому році завершила свою  дію. Члени колегії, а це - працівники апарату управління освіти і науки, керівники навчальних закладів міста, голова профспілки освітян, у активному обговоренні поставлених питань прийняли п’ять рішень, які будуть впроваджуватись у дію через накази управління освіти і науки міської ради.

У ході  обговорення виникло ряд слушних пропозицій, зокрема, щодо проведення навчання керівних кадрів з питань ведення ділового листування, забезпечення координації дій щодо участі учнів, вихованців у міських та обласних конкурсах позашкільної освіти з метою покращення  рейтингу нашого міста на рівні області.

Потребує також покращення на рівні навчального закладу робота зі зверненнями громадян, дотримання принципу вирішення проблемних питань у навчальному закладі, використовуючи при цьому комісії з трудових спорів, положення про функції арбітрів тощо.

Також членами колегії схвалено рішення щодо створення робочої групи з підготовки проекту Програми розвитку освіти міста Новограда-Волинського на 2016-2020 роки та визначено принцип відбору кандидатів від галузі освіти до відкритого рейтингу популярності „Гордість міста – 2015“ за двома номінаціями: „Освітянський олімп“ для педагогічних працівників та „Учнівська інтелектуальна  гвардія“ для учнів загальноосвітніх навчальних закладів.


В цілому засідання колегії пройшло в діловій конструктивній атмосфері.

 
 
 
Т.В.Ващук
Заступник начальника управління

освіти і науки                                      

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua