www.novograd.osp-ua.info

«Чотири лікарні на Сході України отримають 12 тонн дорогого медичного обладнання вже сьогодні»
28.12.2015

28 грудня 2015 року, у понеділок, у чотирьох місцях призначеннях, а саме – у міських лікарнях Дзержинська, Селидова, Курахове, а також  у Лисичанській обласній дитячій лікарні, яка переїхала з Луганська, отримають  дороге медичне обладнання.

Завдяки співпраці  між  Благодійним фондом «Міжнародна асоціація підтримки України» та французькою Асоціацією “Медичної та Благодійної допомоги Франція-Україна” («Aide Médicale & Caritative France-Ukrainе»)  у суботу, 26 грудня 2015 року було отримано гуманітарний вантаж вкрай необхідного дорогого медичного обладнання. А саме: апарати для гемодіалізу, наркозно-дихальна апаратура, рентгенівська апаратура, що дає змогу проводити цифрову рентгенографію з екрану електронно-оптичного перетворювача (ЕОП), апарати для штучної вентиляції легень, апарати ультразвукового дослідження, а також операційні лампи,  рентген-проникні каталки, багатофункціональні ліжка, інші медзасоби.

За словами голови фонду Ольги Чуйко-Дурбак: «Це двадцять перший гуманітарний вантаж з Франції, з початку цього року, який ми вчора отримали. 12 тонн дорогого медичного обладнання розмитнили та оперативно перерозподілили на складі – його отримають чотири лікарні  на Сході України,  яким воно вкрай необхідне, адже наші військові отримують першу допомогу саме у цих лікарнях, близьких від зони АТО. Все це суттєво полегшить перебування поранених воїнів в лікарнях та підвищить якість медичного обслуговування. І, найголовніше, допоможе лікарям рятувати життя та зберегти здоров’я нашим воїнам та дітям зони АТО».

Волонтери «Aide Médicale & Caritative France-Ukrainе» координували завантаження та відправку гуманітарної допомоги в Україну. Фінансові витрати  за доставку медичного обладнання в Україну та доставку на Схід України здійснила  Кондитерська корпорація Roshen.

Благодійний Фонд «Міжнародна асоціація підтримки України»  висловлює подяку усім, хто допоміг у вирішенні організаційних та фінансових питань, зокрема волонтерам, а також французьким партнерам.
 
Ольга Чуйко-Дурбак

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua