www.novograd.osp-ua.info

Депутатський корпус
 
 
Результати виборів депутатів Новоград-Волинської міської ради депутатські мандати серед місцевих організацій політичних партій, які пройшли 5% бар’єр

1
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА
5
2
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»
2
3
ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
9
4
НАРОДНА ПАРТІЯ
6
5
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»
4
6
УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ
2
7
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОБ’ЄДНАННЯ «САМОПОМІЧ»
3
8
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»
3
 
Депутатами Новоград-Волинської міської ради 7 скликання:
 
Бойчук Віталій Михайлович
Новоград-Волинська міська організація ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
 
Ващенко Олег Миколайович
Новоград-Волинська міська організація ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
 
Войтович Андрій Васильович
Новоград-Волинська міська організація Радикальної Партії Олега Ляшка
 
Гарбовський Олександр Сергійович
Новоград-Волинська міська партійна організація Народної Партії
 
Журбенко Олег Іванович
Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у місті Новоград-Волинському Житомирської області
 
Запаловський Богдан Васильович
Новоград-Волинська міська організація ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
 
Кармазін Олександр Васильович
Новоград-Волинська міська організація політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»
 
Карпінська Світлана Станіславівна
Новоград-Волинська міська організація Радикальної Партії Олега Ляшка
 
Крапівницька Світлана Вікторівна
Новоград-Волинська міська організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
 
Легенчук Анатолій Володимирович
Новоград-Волинська міська організація Радикальної Партії Олега Ляшка
 
Махновецький Олександр Петрович
Новоград-Волинська міська організація ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
 
Мельник Ігор Іванович
Новоград-Волинська міська партійна організація Української Народної Партії
 
Мельник Сергій Миколайович
Новоград-Волинська міська партійна організація Народної Партії
 
Мірзабекян Юра Левонович
Новоград-Волинська міська партійна організація Народної Партії
 
Новиченко Юрій Борисович
Новоград-Волинська міська організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
 
Овдіюк Віктор Іванович
Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у місті Новоград-Волинському Житомирської
області
Остапчук Василь Іванович
Новоград-Волинська міська організація Радикальної Партії Олега Ляшка
Остапчук Олександр Леонідович
Новоград-Волинська міська партійна організація Народної Партії
Павловський Микола Станіславович
Новоград-Волинська міська організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Палецький Олександр Аркадійович
Новоград-Волинська міська організація Радикальної Партії Олега Ляшка
Пономаренко Олена Анатоліївна
Новоград-Волинська міська організація ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
Рассадін Андрій Олексійович
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»
Рудик Тетяна Казимирівна
Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у місті Новоград-Волинському Житомирської
області
Седлецький Роман Анатолійович
Новоград-Волинська міська організація ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
Стадник Олександр Миколайович
Новоград-Волинська міська організація ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
Табалюк Віталій Станіславович
Новоград-Волинська міська організація ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
Усенко Микола Григорович
Новоград-Волинська міська партійна організація Народної Партії
Усенко Сергій Миколайович
Новоград-Волинська міська партійна організація Народної Партії
Федорчук Володимир Григорович
Новоград-Волинська міська організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Хапчук Сергій Вікторович
Новоград-Волинська міська організація політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»
 
Шнайдер Костянтин Валерійович
Новоград-Волинська міська організація політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»
 
Юрків Василь Матвійович
Новоград-Волинська міська партійна організація Української Народної Партії
 
Юшманов Ігор Геннадійович
Новоград-Волинська міська організація ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
 
Якубов Віталій Олександрович
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»
 

 
 
 

Список
депутатів міської ради сьомого скликання та їх помічників-консультантів
 (станом на 21.09.2017)
 
з/п
Депутат міської ради
 
з/п
ПІП
помічника-консультанта
Дата набуття повноважень
Телефон помічника-консультанта
1.
Бойчук Віталій Михайлович
-
немає
-
-
2.
Ващенко Олег Миколайович
-
немає
-
-
3.
Войтович Андрій Васильович
-
немає
-
-
4.
Гарбовський Олександр Сергійович
-
немає
-
-
5.
Журбенко Олег Іванович
-
немає
-
-
6.
Запаловський Богдан Васильович
-
немає
-
-
7.
 
Кармазін Олександр Васильович
1.
Сальчук Володимир Олександрович
25.11.2015
063 567 89 63
2.
Куценко Олександр Юрійович
04.12.2015
063 856 50 05
3.
Лавренчук Віктор Миколайович
16.03.2016
067 201 27 75
4.
Становський Роман Броніславович
16.03.2016
067 970 92 81
5.
Колесник Володимир Олександрович
16.03.2016
093 575 42 52
8.
Карпінська Світлана Станіславівна
 
немає
-
-
9.
Крапівницька Світлана Вікторівна
6.
Нагорна Наталія Володимирівна
12.02.2016
093 756 79 33
7.
Тарасюк Юрій Іванович
12.02.2016
067 503 18 31
093 911 14 81
8.
Мосійчук Віктор Васильович
12.02.2016
095 546 68 37
9.
Сушко Олександр Володимирович
09.03.2016
3-88-06
10.
Хоптюк Віктор Степанович
07.11.2016
093 392 25 94
10.
Легенчук Анатолій Володимирович
11.
Савчук Олександр Миколайович
25.11.2015
096 627 86 89
12.
Матвійчук Дмитро Вікторович
25.11.2015
063 140 65 74
11.
Махновецький Олександр Петрович
13.
Костриков Олексій Сергійович
06.06.2017
0937918458
14.
Плисак Андрій Євгенійович
06.06.2017
0638477128
12.
Мельник Ігор Іванович
15.
Касьянов Павло Андрійович
04.01.2016
093 490 36 88
096 483 26 18
16.
Гопка Максим Григорович
25.04.2016
067 525 50 80
17.
Лук’янець Ігор Леонідович
25.04.2016
093 506 57 14
18.
Куриленко Роман Семенович
04.01.2017
097 652 55 56
13.
Мельник Сергій Миколайович
 
немає
-
-
14.
Мірзабекян Юра Левонович
19.
Вовченко Світлана Юріївна
07.11.2016
063 835 96 56
20.
Лавринович Юлія Сергіївна
15.11.2016
093 251 38 87
21.
Обезюк Павло Павлович
05.01.2017
093 680 64 44
15.
Новиченко Юрій Борисович
22.
Марчук Катерина Миколаївна
19.05.2016
096 972 50 05
16.
Овдіюк Віктор Іванович
 
немає
-
-
17.
Остапчук Василь Іванович
 
немає
-
-
18.
Остапчук Олександр Леонідович
 
немає
-
-
19.
Павловський Микола Станіславович
 
немає
-
-
20.
Палецький Олександр Аркадійович
 
немає
-
-
21.
Пономаренко Олена Анатоліївна
 
немає
-
-
22.
Рассадін Андрій Олексійович
23.
Філіпова Надія Петрівна
16.03.2016
068 772 17 21
24.
Сітнов Олександр Анатолійович
23.05.2017
0637912591
23.
Рудик Тетяна Казимирівна
 
немає
-
-
24.
Седлецький Роман Анатолійович
 
немає
-
-
25.
Стадник Олександр Миколайович
25.
Сербін Петро Андрійович
29.02.2016
096 822 50 53
26.
Осадчук Юрій Григорович
29.02.2016
063 371 22 79
26.
Табалюк Віталій Станіславович
 
немає
-
-
27.
Усенко Микола Григорович
 
немає
-
-
28.
Усенко Сергій Миколайович
 
немає
-
-
29.
Федорчук Володимир Григорович
 
немає
-
-
30.
Хапчук Сергій Вікторович
27.
Михайлова Юлія Вікторівна
16.03.2016
063 937 38 05
28.
Павлюк Світлана Анатоліївна
16.03.2016
093 609 21 88
29.
Бабіч Віталій Олександрович
16.03.2016
063 791 38 50
30.
Власюк Руслан Валентинович
04.12.2015
096 722 63 53
31.
Сукач Анастасія Володимирівна
04.12.2015
093 739 57 74
31.
Шнайдер Костянтин Валерійович
32.
Макарчук Володимир Андрійович
16.03.2016
093 919 31 41
33.
Кузьмич Григорій Логвинович
16.03.2016
096 756 54 96
34.
Дроздюк Тетяна Григорівна
16.03.2016
063 703 04 36
35.
Володіна Алла Володимирівна
04.01.2016
063 480 06 24
36.
Морозюк Олексій Анатолійович
04.01.2016
096 932 55 84
32.
Юрків Василь Матвійович
37.
Мокрицький Андрій Валентинович
25.12.2015
063 839 58 88
38.
Єнжиєвський Володимир Володимирович
25.12.2015
093 301 56 80
33.
Юшманов Ігор Геннадійович
39.
Герус Володимир Вікторович
25.01.2016
096 950 75 60
40.
Патюк Олександр Михайлович
28.09.2016
097 854 89 21
34.
Якубов Віталій Олександрович
41.
Чернецький Андрій Людвигович
20.09.2016
067 696 55 28

 
Склад постійних комісій міської ради

 
Постійна комісія міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян
1
Рассадін Андрій Олексійович
голова постійної комісії          
097 114 70 90
2
Карпінська Світлана Станіславівна
заступник голови постійної комісії
067 232 90 44
3
Юрків Василь Матвійович
секретар постійної комісії
067 410 05 13
4
Кармазін Олександр Васильович
 
099 419 43 44
Постійна комісія міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності
1
Юшманов Ігор Геннадійович
голова постійної комісії
097 672 36 10
2
Новиченко Юрій Борисович
заступник голови постійної комісії
097 522 70 36
3
Овдіюк Віктор Іванович
секретар постійної комісії
097 403 44 84
4
Ващенко Олег Миколайович
 
067 410 33 23
5
Мельник Ігор Іванович
 
063 835 96 37
6
Усенко Микола Григорович
 
067 410 05 06
Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології
1
Табалюк Віталій Станіславович
голова постійної комісії
097 93 39 842
2
Легенчук Анатолій Володимирович
заступник голови постійної комісії
093 473 66 55
3
Крапівницька Світлана Вікторівна
секретар постійної комісії
097 933 98 42
4
Войтович Андрій Васильович
 
067 410 05 15
5
Запаловський Богдан Васильович
 
067 468 48 49
6
Мельник Сергій Миколайович
 
063 778 60 79
Постійна комісія міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту
1
Федорчук Володимир Григорович
голова постійної комісії
097 496 08 79
2
Шнайдер Костянтин Валерійович
заступник голови постійної комісії
097 657 66 27
3
Рудик Тетяна Казимирівна
секретар постійної комісії
098 969 45 30
4
Мірзабекян Юра Левонович
 
093 406 81 01
5
Павловський Микола Станіславович
 
093 766 46 33
Постійна комісія міської ради з питань економічного розвитку
1
Хапчук Сергій Вікторович
голова постійної комісії
067 730 00 07
2
Махновецький Олександр Петрович
заступник голови постійної комісії
067 410 36 02
3
Усенко Сергій Миколайович
секретар постійної комісії
093 713 53 77
4
Бойчук Віталій Михайлович
 
067 412 39 27
5
Остапчук Василь Іванович
 
067 362 12 96
Постійна комісія міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин
1
Остапчук Олександр Леонідович
голова постійної комісії
096 107 80 78
2
Седлецький Роман Анатолійович
заступник голови постійної комісії
067 410 30 44
3
Палецький Олександр Аркадійович
секретар постійної комісії
096 367 54 09
4
Гарбовський Олександр Сергійович
 
096 415 13 10
5
Журбенко Олег Іванович
 
067 502 70 96
6
Стадник Олександр Миколайович
 
067 411 78 88
7
Якубов Віталій Олександрович
 
096 245 03 19

 

 

ПОЛОЖЕННЯ про постійні комісії міської ради


Звіт постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин за період листопад 2015 року – грудень 2017 року

Звіт Голови постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян за період з листопада 2015 року по грудень 2017 року

Звіт про роботу комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту

Звіт голови постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку Сергія Вікторовича Хапчука про роботу комісії у 2017 році

Звіт голови постiйної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології

Звiт постійної комісії міської ради з питань мiського бюджету та комунальної власностi про роботу за перiод з 2015 по 2017 р. 

Склад депутатських груп
 
Депутатська група «Європейське майбутнє»
ПІБ
примітка
1
Седлецький Роман Анатолійович
голова 
2
Ващенко Олег Миколайович
член групи
3
Бойчук Віталій Михайлович
член групи
4
Запаловський Богдан Васильович
член групи
5
Махновецький Олександр Петрович
член групи
6
Табалюк Віталій Станіславович
член групи
7
Стадник Олександр Миколайович
член групи
Депутатська група з питань молодіжної політики міста Новограда-Волинського
1
Гарбовський Олександр Сергійович
голова 
2
Мірзабекян Юра Левонович
заступник голови
3
Мельник Ігор Іванович
член групи
4
Усенко Сергій Миколайович
член групи
5
Якубов Віталій Олександрович
член групи
Депутатська група з питань захисту інтересів громадян міста
1
Войтович Андрій Васильович
голова 
2
Палецький Олександр Аркадійович
 заступник голови
3
Крапівницька Світлана Вікторівна
секретар  групи
4
Кармазін Олександр Васильович
 член групи
5
Новиченко Юрій Борисович
член групи
6
Павловський Микола Станіславович
член групи
7
Рассадін Андрій Олексійович
член групи
8
Шнайдер Костянтин Валерійович
член групи
9
Хапчук Сергій Вікторович
член групи
10
Юшманов Ігор Геннадійович
член групи
 
 
Склад депутатських фракцій

 Фракція «СОЛІДАРНІСТЬ»
ПІБ
примітка
 
Ващенко Олег Миколайович
голова/член партії
 
Бойчук Віталій Михайлович
позапартійний
 
Запаловський Богдан Васильович
член партії
 
Махновецький Олександр Петрович
член партії
 
Табалюк Віталій Станіславович
позапартійний
 
Седлецький Роман Анатолійович
позапартійний
 
Стадник Олександр Миколайович
позапартійний
 
Фракція «НАРОДНА ПАРТІЯ»
1
Усенко Микола Григорович
голова/позапартійний
2
Гарбовський Олександр Сергійович
член партії
3
Мельник Сергій Миколайович
член партії
4
Мірзабекян Юра Левонович
член партії
5
Остапчук Олександр Леонідович
позапартійний
6
Усенко Сергій Миколайович
член партії
Фракція «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»
1
Журбенко Олег Іванович
голова/член партії
2
Овдіюк Віктор Іванович
позапартійний
3
Рудик Тетяна Казимирівна
член партії
Фракція «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА»
1
Остапчук Василь Іванович
голова/член партії
2
Карпінська Світлана Станіславівна
позапартійна
3
Легенчук Анатолій Володимирович
член партії
Фракція «ОБ’ЄДНАННЯ «САМОПОМІЧ»
1
Хапчук Сергій Вікторович
голова/член партії
2
Кармазін Олександр Васильович
позапартійний
3
Шнайдер Костянтин Валерійович
позапартійний
Фракція «УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ»
1
Мельник Ігор Іванович
голова/член партії
2
Юрків Василь Матвійович
позапартійний
Політична партія «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
1
Рассадін Андрій Олексійович
голова/член партії
2
Якубов Віталій Олександрович
позапартійний
Позафракційні  депутати
1
Пономаренко Олена Анатоліївна
позапартійна
2
Войтович Андрій Васильович
член Радикальної Партії Олега Ляшка 
3
Крапівницька Світлана Вікторівна
позапартійна
4
Новиченко Юрій Борисович
позапартійний
5
Павловський Микола Станіславович
позапартійний
6
Палецький Олександр Аркадійович
член Радикальної Партії Олега Ляшка 
7
Федорчук Володимир Григорович
член партії ВО «Батьківщина»
8
Юшманов Ігор Геннадійович
член партії БПП «Солідарність»


 

 Закріплення за виборчими округами міста Новограда-Волинського депутатів міської ради, обраних в багатомандатному виборчому окрузі

 
 
Номер округу
 
Депутат
 
Опис меж територіального виборчого округу
Орієнтовна
кількість
виборців
 
1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
28
 
 
вул.Борисова, вул.Древлянська, вул.Кутова, вул.Ласкава, вул.Листопадова, вул.Магістральна, вул.Михайла Драгоманова, вул.Некрасова, вул.Олександрівська, вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Підгірна, вул.Тургенєва, вул.Чайковського
пров.Далекий, пров.Малий, пров.Михайла Драгоманова, пров.Молодіжний, пров.Некрасова, пров.Тихий, пров.Тургенєва, пров.Чайковського, пров.2-й Михайла Драгоманова, пров.2-й Чайковського, пров.З-й Чайковського
 
 
 
 
 
вул.Шевченка: 51-62; вул.Юрія Глухова: 2-65Г,
пров.Юрія Глухова, пров.2-й Юрія Глухова
 
1371
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1078
2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
27
 
вул.Бобрової, вул.Глінки, вул.Гетьмана Мазепи, вул.Князів Острозьких, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки: 49А-71; вул.Панфілова, вул.Толбухіна, вул.Черняхівського, вул.Юрія Клена
пров.Гетьмана Мазепи, пров.Глінки, пров.Князів Острозьких, пров.Річний, пров.Світлий, пров.2-й Князів Острозьких
 
 
 
 
 
 
вул.Гоголя, вул.Мічуріна, вул.Ніколаєва, вул.Ушакова: 9, 11, 13; вул.Шевченка: 64-107
 
1324
 
 
 
 
 
 
 
1174
3
 
вул.Богдана Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Генерала Шухевича, вул.Героїв Майдану: з №37, вул.Кутузова, вул.Лідівський шлях, вул.Набережна, вул.Суворова, вул.Толстого 
пров.Лідівський, пров.Набережний, пров.Толстого
 
1226
4
 
вул.Героїв Майдану: 2-35; вул.Данила Галицького, вул.Лесі Українки:
1-45Б; вул.Михайла Тиші, вул.Олени Пчілки, вул.Павла Сірагова, вул.Панкратова, вул.Родини Косачів, вул.Семена Палія 
пров.Павла Сірагова, пров.Родини Косачів
 
1130
5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
32
 
вул.Бориса Тена, вул.Герцена: 15-106, вул.Григорія Сковороди, вул.Дружби: 1-66, вул.Ернеста Кончака, вул.Купріна, вул.Макаренка, вул.Максима Рильського, вул.Олейнікова: 48-77, вул.Петровського, вул.Соколіна, вул.Старицького, вул.Стефаника
пров.Купріна, пров.Олейнікова, пров.2-й Дружби, пров.2-й Герцена, пров.2-й Олейнікова, пров.З-й Олейнікова, в.ч. А1063
 
 
 
 
 
 
вул.Богуна, вул.Герцена: 1-14, вул.Добровольського, вул. Короленка, вул. Кривоноса, вул.Леваневського: з №16, вул.Огієнка
пров.Богуна, пров.Герцена, пров.Кривоноса
 
 
 
 
 
 
 
вул.Волі, вул.Лєрмонтова, вул.Надслучанська, вул.Соборності: 15-19, 21, 23-25, 27-29, 31, 34-72; пров.Надслучанський, пров.Санаторний, пров.Шкільний, пров.Щорса
 
 
 
 
 
 
 
 
бульв. Бориса Шарварка, вул.Академіка Лисіна: 1-14, 16, 18, 20, 22, 26; вул.Івана Мамайчука, вул.Соборності: 2-9; вул.Чернишевського, вул.Шевченка: 25
 
1097
 
 
 
 
 
 
 
 
1215
 
 
 
 
 
 
 
 
1160
 
 
 
 
 
 
 
 
1465
6
 
вул.Вершницька, вул.Вінниченка, вул.Гостинна, вул.Грушева, вул.Грушевського, вул.Джерельна, вул.Довженка, вул.Дружби: (з №67), вул.Залізнична, вул.Зоряна, вул.Квітуча, вул.Козацька, вул.Літня, вул.Мальовнича, вул.Незалежності, вул.Неустроєва, вул.Олейнікова: 1-37, вул.Партизанська, вул.Ржадківська, вул.Садова, вул.Чижовецька, вул.І-ша Польова, вул.2-га Польова, вул.2-га Прорізна, вул.З-тя Прорізна
пров.Дружби
 
1176
8
 
вул.Маршала Рибалка, пров.Маршала Рибалка, вул.Ужачинська, вул.Співдружності
1372
9
 
вул. Толубка, в.ч.А0409
1408
10
 
вул. Житомирська: 65-67, 71, 75, 79; вул. Леваневського: 1-15;
вул. Фрунзе
1313
11
 
вул. Житомирська: 83, 87, 93, 126/2— 138; вул. Маршала Рокосовського (1,19,21,29), вул. Тимошенка
 пров.2-й Житомирський, в.ч.А2076, в.ч.А3814
1482
12
 
вул.Зарічна: 1Г; вул.Маршала Рокосовського (крім буд. 1, 19, 21, 29)
1413
13
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
17
 
 
вул.Анікушкіна, вул.Барвінкова, вул.Весняна, вул.Гаражна, вул.Горбка, вул.Дорошенка, вул.Зарічна: 1-1В, 1Е-82; вул.Кам’яниста, вул.Лісова, вул.Лубчицька, вул.Наливайка, вул.Новобудов, вул.Новорічна, вул.Окрема, вул.Остання, вул. Сергія Гамченка, вул.Сергія Уварова, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Ярослава Мудрого, вул.2-га Східна, вул.50-річчя визволення України 
пров.Зарічний, пров.Лубчицький, пров.Сергія Уварова, пров.Східний, пров.2-й Зарічний, пров.2-й Лубчицький, пров.3-й Зарічний
 
 
 
 
 
 
вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Михайла Вербицького, вул.М’якішева, вул.Олени Теліги, вул.Павла Чубинського, вул.Шостацького, вул.Щербакова
пров.Вишневий, пров.Долинний, пров.Михайла Вербицького, пров.Гетьмана Сагайдачного, пров.2-й Гетьмана Сагайдачного,
пров.3-й Гетьмана Сагайдачного, Окремий батальйон тилу
 
1386
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1193
14
 
вул.Бурковського, вул.Долгополова, вул.Гетьмана Скоропадського, вул.Жайворона, вул.Жмаченка, вул.Затишна, вул.Звягельська, вул.Івана Ведмеденка, вул.Івашківська, вул.Карбишева, вул.Кисельова, вул.Коваля, вул.Комарова, вул.Костюка, вул.Кучковського, вул.Лисенка, вул.Ліпаткіна, вул.Лугова, вул.Максимова, вул.Нейсалова, вул.Орлова, вул.Остапа Вишні, вул.Павла Тичини, вул.Распопова, вул.Спортивна, вул.Філософова, вул.Чепурна, вул.Штеменка, вул.Гетьмана Сагайдачного (№41-103)
пров.Івашківський, пров.Луговий, пров.Звягельський, пров.2-й Луговий, пров.2-й Звягельський
 
1408
15
 
вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гетьмана Сагайдачного (з №104), вул.Головка, вул.Гранітна, вул.Залізнична Станція Смолка 185 км, вул.Малишка, вул.Мінська, вул.Насипна, вул.Потапова, вул.Робітнича, вул.Янки Купали,
пров.Баранівський, пров.Малишка
 
1288
16
 
вул.Берегова, вул.Водопровідна, вул.Володимира Сосюри, вул.Гетьмана Сагайдачного (№1-40), вул.Гордєєва, вул.Заводська, вул.Ковпака, вул.Південна, вул.Плетенка, вул.Смолківська, вул.Штепіна
пров.Заводський, пров.Південний, пров.Плетенський, пров.Тичини, пров.Штепіна, пров.2-й Плетенський, пров.2-й Штепіна, пров.З-й Штепіна
1364
19
 
вул.Житомирська: 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35-64, 70, 72, 76, 82, 84-86, 90, 94-98
1442
20
 
вул.Академіка Лисіна: 15, 17, 19,21,25, 28-108; вул.Декабристів, вул.Житомирська: 1-20, 22, 24,26, 28, 30, 32, 34/25; вул.Маяковського, вул.Ольги Кобилянської, вул.Пилипа Орлика, вул.Пушкіна: 14-48, вул.Чехова (1 - 10А)
пров.Академіка Лисіна, пров.Медичний, пров.Житомирський, пров.Пилипа Орлика, пров.Маяковського, пров.Ольги Кобилянської, пров.2-й Медичний, пров.3-й Медичний
1366
21
 
вул.Горького, вул.Західна, вул.Миколи Костомарова, вул.Переяславська, вул.Петра Волиняка, вул.Чехова (з №11)
пров.Горького, пров.Переяславський, пров.Петра Волиняка, пров.Чехова, пров.2-й Горького, пров.2-й Петра Волиняка, пров.2-й Чехова, пров.З-й Горького, пров.З-й Петра Волиняка, пров.З-й Чехова
1218
22
вул.Космічна, вул.Олексія Проценка, вул.Першого Травня, вул.Поліська, вул.Полянського, вул.Пушкіна: 50-131, вул.Ціолковського, вул.Яблунева, вул.8-го Березня
пров.Героїв Крут, пров.Поліський, пров.Ціолковського, пров.Чкалова, пров.8-го Березня, пров.2-й 8-го Березня
1170
23
 
вул.Гагаріна: 19-73; вул.Котляревського, вул.Лянгуса, вул.Миколи Арсенича, вул.Миколи Міхновського, вул.Миру, вул.Платона Майбороди, вул.Саксаганського, пров.Гагаріна, пров.Ярунський
1119
24
 
вул.Вашева, вул.Генерала Ільїна, вул.Коростенська, вул.Ровенська, вул.Шепетівська, вул.Юношева
пров.Вашева, пров.2-й Володимира Антоновича, пров.З-й Володимира Антоновича, пров.4-й Володимира Антоновича, пров.5-й Володимира Антоновича, пров.6-й Володимира Антоновича, пров.7-й Володимира Антоновича, пров.Коростенський, пров.2-й Коростенський, пров.З-й Коростенський, пров.Ровенський, пров.Шепетівський
1356
25
 
вул.Відродження, вул.Вокзальна (39-338км), вул.Єрьоменка, вул.Корольова, вул.Морська, вул.Огороднікова, вул.Привокзальна, вул.Твіленевої, вул.Ушакова: 1-8, 10, 12- 12А, 14-48
пров.Ракетників
1323
26
 
вул.Вокзальна (1-38А), вул.Володимира Антоновича, вул.Зелена, вул.Юрія Глухова: 67А-338КМ; вул.2-га Зелена
пров.Володимира Антоновича, пров.Короткий, пров.Трудовий, пров.Фруктовий, пров.З-й Юрія Глухова
1031
29
 
вул.Гагаріна: 3-15; вул.Кирила Осьмака, вул.Левченка, вул.Ломоносова, вул.Медична, вул.Наталії Оржевської, вул.Челюскінців, вул.Шевченка: 40-49 
пров.Лікарняний, пров.Травневий
1282
30
 
вул.Івана Франка, вул.Шевченка: 10-24, 26-35/1
1221
31
 
вул.Варшавська, вул.Воїнів Інтернаціоналістів, вул.Замкова, 7, вул.Історична, вул.Медова, вул.Родини Соколовських, вул.Шевченка: 1-7, вул.Шолом Алейхема, вул. Юрія Яновського, л..Лесі Українки (крім 11, 13, 15) 
пров.Шевченка
1309
33
 
вул.Замкова, (крім 7), вул.Соборності: 10-11, 13, 20, 22, 26, 30, 32; вул.Юрія Ковальського, пл.Лесі Українки , 11, 13, 15
1344
34
 
вул.Пушкіна: 3-11; вул.Шевченка,37/2
1271

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua