Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: В місті та районі працює комісія щодо виявлення джерел та визначення причин забруднення води у річці Случ
03.07.2015
З метою виявлення джерел та визначення причин забруднення води у річці Случ, громадський та індивідуальних криницях на території міста та району, розпорядженням   міського голови та голови райдержадміністрації  від 09.06.2015 року №101(о)/254 було створено спеціальну комісію у складі представників міської ради, райдержадміністрації, Новоград-Волинського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідемслужби у Житомирській області, водоканалу, рятувальної станції, управління водного господарства, сільських рад. 

При комісійному обстеженні берегів річки та при лабораторному дослідженні проб води, відібраних з річки Случ та рівчаків , що впадають в неї в межах с.Гульськ встановлено, що погіршення якості води реєструвались:

-          після впаду рівчака який межує з територією ПП «Галекс-Агро»- індекс лактозопозитивних кишкових паличок в р.Случ   нижче впаду рівчака становив 24 тис.куо/дм3, в самому рівчаку ( в місці впаду стічних вод з ПП «Галекс-Агро»)    - 70тис. куо/дм3при допустимому не більше 5 тис. куо/дм3, вміст заліза - 1,7 мг/дм3 при допустимому не більше 0,3     мг/дм3;

Окрім того, з рівчака біля автомобільного мосту в с.Гульськ - індекс лактозо позитивних кишкових паличок   перевищував в 4,8 разів, вміст заліза становив 0,41 мг/дм3 при допустимому не більше 0,3 мг/дм3.

Джерелом забруднення останнього рівчака   можуть бути приймальні колодязі недобудованої господарсько-побутової каналізації в районі вул. Тернопільська, Зарічна с.Гульськ. Під час роботи комісії були перевірені кілька приймальних колодязів біля будинків приватного сектору, але через відсутність централізованого водопостачання, тобто через недостатню кількість стічних вод неможливо було перевірити поступання їх в вищевказані   колодязі біля зазначеного рівчака.

Біля залізничного мосту в с.Гульськ (за межами населеного пункту) перевищень нормативних показників води з р.Случ не реєструвалось.

За результатами лабораторних досліджень якість води в р.Случ не погіршилась аж до впаду в неї рівчака біля понтонного мосту в с.Івашківка (на відрізку шляху від с.Гульськ до с.Івашківка джерел забруднення річки не виявлено). Індекс лактозопозитивних кишкових паличок   в воді з рівчака перевищував в 14 разів допустимі показники.

В воді з річки Тня перед впадом її в р.Случ перевищений вміст заліза - 0,39мг/дм3 при допустимому не більше 0,3 мг/дм3.

Перевищень нормативних показників в місці міськводозабору (вище межі міста) не   встановлено.

За результатами обстежень берегів р.Случ та лабораторних досліджень води направлені листи секретарю Гульської сільської ради, Суслівському сільському    голові, виконавчому директору ПП «Галекс-Агро» про необхідність прийняття заходів по недопущенню забруднення річки Случ.

При дослідженні води з річки Смолка вище міста Новоград-Волинський індекс лактозопозитивних кишкових паличок становив 6200 куо/дм3 при допустимому не більше 5 тис. куо/дм3.

В 14 разів перевищував індекс лактозопозитивних кишкових паличок в воді з рівчака дренажних вод від старого сміттєзвалища. Ймовірними джерелами забруднення його можуть бути підключення систем господарсько-побутової каналізації приватного сектору по вулиці та провулках Тельмана, вул.Лянгуса.

Індекс лактозопозитивних кишкових паличок в воді з рівчака зливової каналізації по ІІ пров.Чехова перевищує в 480 разів, в 56 разів вище нормативних показників індекс колі-фагів, запах води – фекальний, вміст заліза перевищений в 13 разів, що підтверджує підключення    господарсько-побутової каналізації приватного сектору до мереж зливової каналізації. Це   небезпечно в епідемічному відношенні, може сприяти розповсюдженню інфекційних кишкових захворювань та істотно впливає на якість води в річці Смолка. Так в воді з річки Смолка нижче впаду вищевказаного рівчака індекс лактозопозитивних кишкових паличок перевищував нормативи в 140 разів, в 4 рази більший індекс колі-фагів.

Перевищень допустимих показників в воді з річки Случ в районі міського пляжу з правого берегу не виявлено, тоді як з лівого берегу індекс лактозопозитивних кишкових паличок перевищував в 14 разів. В той же час скиду із системи зливової каналізації по вул.Щорса не було, індекс лактозопозитивних кишкових паличок в воді з річки Случ в районі вул.Щорса перевищував лише в 1,2 рази. Вказане свідчить про наявність можливих джерел забруднення річки в районі вул. Воїнів Інтернаціоналістів, а саме підключень господарсько-побутової каналізації приватного сектору до мереж зливової каналізації та рівчака.      

По результатам роботи комісії будуть підготовлені матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності винних осіб за порушення природоохоронного законодавства.


Відділ благоустрою УЖКГЕ та КВ міської ради                                                              
 
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa