Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
У Новограді-Волинському відбулася XXII міськрайонна конференція міськрайонного Товариства Червоного Хреста
01.07.2015
25 червня відбулася звітно-виборча XXII міськрайонна конференція Новоград-Волинського міськрайонного Товариства Червоного Хреста.

До вашої уваги звітна доповідь голови Новоград-Волинського міськрайонного Товариства Червоного Хреста Валентини Константинової. „Товариство Червоного Хреста України, як одна із найбільших гуманітарних громадських організацій в країні, діяльність якої здійснюється на добровільних засадах, прагне мобілізувати сили добра і гуманізму заради поліпшення становища найбільш незахищених верств населення, заради попередження і полегшення людських страждань під час стихійного лиха, аварій або катастроф. Пріоритетним напрямком у діяльності нашої організації є надання медико-соціальної, побутової і гуманітарної допомоги населенню і перш за все, турбота про інвалідів, одиноких людей похилого віку, ветеранів війни та праці, солдатських вдів, дітях сиротах.

Значній активізації діяльності організації сприяє розпорядження голови облдержадміністрації № 123 від 11.04.2003 року. Про сприяння в діяльності організації Товариства Червоного Хреста в області,яке було видано на виконання Закону України “Про Товариства Червоного Хреста України*’.

У звітному періоді організація працювала планово та стабільно над виконанням міських, обласних та міжнародних гуманітарних програм в тісній співпраці з місцевими органами влади, охорони здоров’я, управлінням праці та соціального захисту населення, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, службою в справах дітей, радами ветеранів, благодійними фондами.

В 2002 році завдяки допомозі міської влади, було виділено приміщення для відкриття медико-соціального центру товариства, в якому сьогодні отримують медичну допомогу ветерани, інваліди, діти сироти, багатодітні сім’ї. Це дало можливість розширювати надання медичних послуг в гарних умовах для громадян міста та району.

Зусилля міськрайонної організації були спрямовані на виконання статутних завдань, реалізації цільових програм: “Патронажна сестра”,”Донор”,"Молодіжна програма” та міжнародний Гуманітарний проект "Червоний Хрест проти туберкульозу,СНІДу і хвороб, що передаються статевим шляхом;”Досліджуючи міжнародне гуманітарне право” та інше.

Міськрайонна організація нараховує 68 первинних організацій Товариства Червоного Хреста, які об’єднують понад 10274 членів товариства. За звітний період кількість членів товариства збільшилась на 1.3%.

Медичними сестрами товариства проводиться постійна робота серед населення міста та району по залученню до лав товариства. В навчальних закладах міста та району проводилась певна робота з молоддю по залученню до лав Товариства. Прочитані лекції по історії Червоного Хреста, про емблему Червоного Хреста, по пропаганді здорового способу життя, лекції по боротьбі з туберкульозом та СНІДом.

За звітний період було проведено 20 засідань президії правління та 4 засідання Правління Червоного Хреста України, де розглядалось понад 50 питань по різних напрямках діяльності.

Це такі основні питання:

1.       Виконання запланових заходів до Новорічних та Різдвяних свят, Дня боротьби з туберкульозом, Чорнобильської трагедії, Всесвітнього Дня Червоного Хреста, Дня Перемоги, Дня захисту дітей, Дня людей похилого віку, Дня інвалідів, Проведення щорічного місячника Червоного Хреста.

2.       Аналіз роботи патронажної служби милосердя міста та району.

3.       Про стан пропаганди безоплатного донорства та проведення ”Дня донора”.

4.       Виконання річних фінансових завдань.

5. Надання матеріальної допомоги одиноким людям похилого віку та інше.За звітний період була розглянута робота 25 первинних організацій, проводились семінари з головами первинних організацій їм надавалась практична допомога. Звіти й вибори в первинних організаціях пройшли на задовільному рівні.

Проводилась робота по розгляду заяв та листів від громадян. В основному це заяви по наданню матеріальної допомоги. По цим заявам надавалась грошова допомога,допомога продуктами харчування та одягом.

Робота організації постійно висвітлюється у місцевих ЗМІ. За звітний період було зроблено 106 публікацій в місцевих газетах та обласній газеті “Пульс”.

Проводилась певна робота по впровадженню Міжнародного гуманітарного права, основних принципів міжнародного червонохресного руху, захисту емблеми Червоного Хреста. Друкувались матеріали у місцевій пресі “Про символіку Червоного Хреста і Червоного Півмісяця”.

На території нашого міста та району проживають громадяни, які постраждали від Чорнобильської катастрофи. Серед них є діти інваліди, інвалідність яких пов’язана з наслідками аварії на ЧАЕС . Це саме та категорія потерпілих, яка потребує безпосередньої допомоги від держави та громадських організаціях.

На протязі 5 років Товариство Червоного Хреста надавало грошову допомогу дітям інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою. Грошову допомогу отримали 88 чоловік на суму 12600.

За погодженням з відділами освіти щорічно в рамках заходів по пропаганді здорового способу життя, профілактики туберкульозу, алкоголізму, наркоманії, СНІДу медичні сестри проводили у школах міста та району сіл:Токарів, Пилиповичі, Косенів. Середня Деражня та інших, лекції, конкурси, діти писали твори, реферати,проводили конкурси малюнків.Переможцям цих конкурсів працівники товариства вручали призи від Товариства Червоного Хреста.

Спільно з міським та районним управліннями сім’ї та молоді, волонтерським загоном ”Надія” на базі Новоград-Волинського економіко-гуманітарного коледжу та загону “Милосердя” медичного коледжу були проведені лекторно-тренінгові заняття на тему: “Обери життя” зі студентами міста та учнями 9-11 класів шкіл на цих заходах працівники Червоного Хреста розповсюджували буклети на теми: “Знати, діяти, Жити “, та „Підліткам про СНІД” переможцям тренінгів вручали призи від Червоного Хреста.

Колектив організації щорічно приймає участь у проведенні заходу започаткованого міською радою “Пробіг заради життя”.

Під час пробігу працівники Червоного Хреста пропагандували  учасникам пробігу звернути увагу кожного до проблем власного здоров’я радять як запобігти важким захворюванням на туберкульоз та СНІД роздають буклети на ці теми.

Щорічно до Всесвітнього Дня боротьби з туберкульозом подаємо матеріали по профілактиці захворювання в місцеві газети. Медичні сестри в школах міста та району проводили бесіди на тему “Як захистити себе від туберкульозу”. Були проведені конкурси на кращий реферат та малюнок, переможцям конкурсів від Товариства Червоного Хреста вручалися призи. Працівники організації проводять певну роботу по реалізації програми „Зупинимо туберкульоз в Україні“ за фінансової підтримки глобального фонду для боротьби зі СНІДом туберкульозом,малярією. В Житомирській області починаючи з лютого 2013року і по сьогодні проводиться медичний супровід 46 туб.хворих громадян міста та району, яким також було видано продуктових наборів на суму 15980грн.

Організацією постійно проводилась робота з волонтерами. Залучали молодих волонтерів для надання допомоги одиноким потребуючим підопічним. В 2010році волонтери медичного коледжу прийняли участь в обласному конкурсі “Волонтер року 2010” де переможцем стала студентка медичного коледжу Дарина Матвієнко, яка була нагороджена грошовою премією, також приймали участь у заходах до Дня інваліда та Дня людей похилого віку.

Організація плідно співпрацює по проведенню усіх благодійних святкових заходів для жителів міста та району з місцевими органами влади, з відділом у справах сім’ї та молоді,радою ветеранів, спілкою Афганців, іншими громадськими організаціями та фондами.

До Всесвітнього дня захисту дітей щорічно приймаємо участь у заходах, які проводяться у міському парку, дітям учасникам конкурсів вручаємо подарунки. По можливості не обходимо увагою дітей сиріт. Щорічно сиротам випускникам шкіл міста та району надавали грошову допомогу. Всього за звітний період отримали - 9650 гривень.

- За період з початку антитерористичної операції в східних областях України міськрайонною організацією було прийнято 247 сімей переміщених осіб - яким було надано допомоги на загальну суму понад 35тисяч гривень. Постійно надаються медичні консультації та при потребі медико-соціальна допомога переселенцям похилого віку.

Щорічно спільно з працівниками центрів молоді місьвиконкому та райдержадміністрації проводимо заходи до Міжнародного Дня інвалідів це різні конкурси та ігри за участі молодих інвалідів. На цих заходах учасникам конкурсів вручаємо подарунки від Червоного Хреста. Дорослим інвалідам надаємо різні види матеріальної допомоги.

Проводиться певна робота з дітьми вулиць. Приймаємо участь в обстеженні неблагополучних сімей, надаємо їм по можливості матеріальну та медичну допомогу.

Важливе місце в інформаційно-просвітницький роботі займає роз’яснення Закону України “Про донорство крові та її компонентів”, зокрема положень, що стосується порядку та умов отримання звання “Почесний донор України”, надання пільг донорам. Щорічно до відзначення Всесвітнього Дня донора крові спільно з керівниками філії обласного центру крові, міської лікарні, проводили зустрічі вшанування почесних донорів, від Червоного Хреста вручали подарунки , надавали грошову допомогу.

Приймали участь у проведенні конференцій на тему „Проблема розвитку донорства крові та її компонентів“. „Донорство історія сучасність,перспектива донорства - милосердя в дії“, „3дай кров - врятуй життя“, „Безпечна кров для порятунку матерів“, „Твоя крапля крові початок моря життя“, „Врятуй життя стань донором крові“.

Медико-соціальний захист та допомога самотнім людям похилого віку, інвалідам та особливо непрацездатним , найбільш актуальна ділянка діяльності організації. Під опікою патронажної служби Товариства перебуває 962 одиноких та одиноко-проживаючих людей похилого віку. Кількість підопічних збільшилась на 10% порівняно з минулим звітним періодом.

Переважна більшість підопічних мають поважний вік-понад 70 років, багато з них малорухомі, потребують постійного лікування. Ці люди заслуговують на повагу та піклування про них.

Вся ця категорія людей опікується патронажною службою Червоного Хреста. В патронажній службі працює 19 медичних працівників.

Для більш оперативного обслуговування підопічних, які проживають в різних районах міста та населених пунктах нашого району, завдяки турботі нашої місцевої влади,спонсорів перевізників, медичні сестри безкоштовно користуються транспортом міста,завдяки цьому вони мають можливість швидше виконувати призначення лікарів та мають можливість більше приділити уваги підопічним.

Медичні сестри працюють над реалізацією загальнодержавних програм:

“Державна комплексна програма соціально - медичного забезпечення ветеранів війни” ,“Турбота”, “Бесплатне донорство”,"Основи - догляду за хворими”.

Працівники мають досвіт роботи в Червоному Хресті, медичні сестри професійно підготовлені, 7 медичних сестер пройшли атестацію в інституті медсестринства, 2 медсестри мають вищу кваліфікаційну категорію, 5 медсестер мають 1 кваліфікаційну категорію,5 медичних сестер мають 2 кваліфікаційну категорію , всі вони уважно відносяться до підопічних. Медичні патронажні сестри постійно співпрацюють з дільничними лікарями та вузькими спеціалістами ТМО. Вони виконують всі призначення лікарів,допомагають влаштуванню підопічних до лікарень та будинків інтернатів. Чимало питань приходиться вирішувати медичними сестрами і в соціальному плані. В міськрайонній організації Червоного Хреста є спеціально підготовлені два інструктори які навчалися по міжнародній програмі надання першої домедичної допомоги , ними проводяться лекції по всіх навчальних закладах міста та підприємствах, навчено більше 1500 чол. Наданню першої домедичної допомоги.

За звітний період щорічно в середньому медичних послуг виконувалося понад 71431. Соціально-побутових понад 21535.Постійно надавалася допомога підопічним в оформлені груп інвалідності та в оформленні документів на санаторно-курортне лікування. Щомісячно медичні сестри сприяють підопічним в отриманні безкоштовних ліків призначених лікарями.

Крім основної медичної роботи, медичні сестри приймають участь у проведенні заходів по всіх програмах які виконує організація.

2015рік - це особливий рік, рік відзначення 70-ої річниці Перемоги Великої Вітчизняної війни. Особливу увагу організація в цьому році приділяє ветеранам війни.

Напередодні 70-річниці наш колектив долучився до акції і разом з ветеранами ВВВ 8 травня біля Міської Ради було висаджено троянд в кількості 70 шт.

В місті працює центр медико-соціальної допомоги Червоного Хреста.

Загальна кількість відвідувань за 5 років 22877 чол.

Сьогодні в центрі медико-соціальної допомоги діє масажний кабінет, де підопічним надають усі види масажу, працює фізіотерапевтичний, маніпуляційний кабінети, в середньому в рік до центру звертається 7392 чол.

Працює банк одягу в якому малозабезпечені громадяни по їх потребі отримують речі бувші в користуванні. За час проведення АТО до міскрайонної організації звернулося 242 переселенці які отримали гуманітарної допомоги на суму 33777,58 продуктами харчування та одягом бувшому в користуванні та предметами гігієни, а також була направлена допомога в Донецьку обл. 1802кг овочів на суму 5406.10.00грн. та 350кг одягу бувшому у користуванні.

Наша організація співпрацює з колективом управління праці та соціального захисту населення ,з територіальним центром соціального обслуговування міста та району - спільно опікуємося здоров’ям та благополуччям одиноких та одиноко проживаючих жителів.

Щорічно в місті та районі проводимо Всеукраїнський місячник Червоного Хреста. Під час місячника активно працюємо з організаціями різних форм власності по залученню спонсорської допомоги, яку використовуємо для надання матеріальної допомоги найбільш потребуючим жителям міста та району.

Всього за звітний період доходи організації складали 601599 гривень.З них членські внески 377754 грн. Доходи в натуральному вигляді 223845грн. Отримали допомогу: 3482чол. З них: грошову 360 чол. на суму 62060 грн. Натуральну 4985 чол. В ході місячників Червоного Хреста за 5 років було зібрано натуральної допомоги на суму: 223845грн. Це в тричі більше ніж минулому звітному періоді. По підсумкам роботи на рівні області щорічно наша організація займала перше та друге призові місця.

Ми вдячні нашим спонсорам,керівникам місії “Вефіль” пастор Зінчук Петро Якович, Держлісгоспзагу директор Нусбаум Степан Антонович, Хлібозавод директор Портянко Сергій Федорович, “Новофарм-Біосинтез” Перерва Валерій Ігоревич. За звітний період проведена певна робота, але не всі можливості були використані. Працівникам товариства Червоного Хреста необхідно систематично проводити роботу по вивченню, узагальненню та розповсюдженню нових форм роботи по організації медико-соціальної та гуманітарної допомоги одиноким людям похилого віку,та іншим категоріям.

Дозвольте мені подякувати всіх присутніх за співпрацю, порозуміння в роботі, підтримку. Тільки спільними зусиллями ми маємо можливість робити добрі справи.

 


 
 
 
 
 

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa