Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
09.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 07.10.2019 року

Докладніше...
Результатами лабораторних досліджень води з джерел міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє,  що  за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 01.10.2019   вода питна не відповідає вимогам  ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

Докладніше...
Результати лабораторних досліджень води в бюветах міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє, що за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 26.09.2019 вода питна не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

 

Докладніше...
30.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 30.09.2019 року 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
На черговому засіданні виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради було розглянуто важливі питання життєзабезпечення міста
27.05.2015

25 травня 2015 року, під головуванням міського голови Володимира Загривого, відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. На порядку денному було обговорено та прийнято 20 рішень. Зокрема, розглядалися питання про перехід дошкільних навчальних закладів на новий режим роботи в літній період, про роботу галузей господарського комплексу міста в осінньо-зимовий період 2014-2015 років та його підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років, про поточне будівництво, про встановлення режиму роботи торгових та інших об’єктів, про оренду майна комунальної власності територіальної громади міста, квартирні питання, питання опіки, захисту житлових та майнових прав дітей і захист прав та законних інтересів дітей тощо.

На початку засідання очільник міста Володимир Загривий звернув увагу присутніх на актуальні питання життєзабезпечення міста, проінформував про адміністративно-територіальну реформу в Україні та підготовку до проведення чергової сесії міської ради. Також, Володимир Іванович, звертаючись до начальника Новоград-Волинського міського відділу УМВС України в Житомирській області, зауважив, що один із слідчих міського органу внутрішніх справ, поширює неправдиву інформацію про те, що міський голова не дозволяє об’єктивно розслідувати дорожньо-транспортну пригоду. Очільник міста наголосив, що така інформація не відповідає дійсності та категорично відмежовується від звинувачення в його адресу. Наразі проводиться слідство щодо поширення недостовірних даних та перевищення слідчим своїх службових обов’язків.

Про перехід дошкільних навчальних закладів на новий режим роботи в літній період 2015 року.

Враховуючи значне скорочення відвідувань дітьми дошкільних закладів у літній період, з метою раціонального використання бюджетних коштів та проведення ремонтних робіт дошкільними навчальними закладами, виконавчий комітет міської ради прийняв рішення тимчасово призупинити функціонування окремих з них, а саме: з 02 червня по 31 липня – ДЗН № 9; з 02 по 30 червня – ДЗН № 1, 4, 5, ЦРД, 16; з 01 по 31 липня – ДЗН № 2, 6, 8, 13, 14, 15. У разі необхідності, дані навчальні заклади можуть достроково поновлювати роботу. А з 03 серпня всі вони мають перейти у звичайний режим роботи.

Про роботу галузей господарського комплексу міста в осінньо-зимовий період 2014-2015 років та його підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.

Заслухавши інформацію керівників галузей господарського комплексу міста, про роботу ввірених їм підприємств, установ, організацій в осінньо-зимовий період 2014-2015 років, розглянувши відповідні матеріали про підготовку галузей господарського комплексу до експлуатації в зимовий період 2015-2016 років, виконавчий комітет міської ради відмітив, що опалювальний сезон 2014-2015 років пройшов на належному рівні, не фіксувалось аварійних ситуацій, значних перебоїв в тепло, -водо, -газо, електропостачанні, не зважаючи на скрутне фінансове становище та заборгованість населення за надані житлово-комунальні послуги, недостатності коштів на придбання газу. Всі послуги надавались в межах існуючих нормативів. Енергозабезпечуючі підприємства, установи освіти, медичні заклади, заклади культури, установи фізичної культури і спорту, підприємства та установи житлово-комунального господарства забезпечували життєдіяльність міста в звичайному режимі.

За повідомленням начальника управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради Олександра Богданчука, опалювальний сезон 2014-2015 років в місті пройшов організовано і без зриву, незважаючи на зменшення лімітів газу на 30%.

Опалювальний сезон 2014-2015 років в місті розпочато з 15 жовтня 2014 року у відповідності до чинного законодавства та вимог Житомирської обласної державної адміністрації. Колективи підприємств галузі належним чином виконали комплекс робіт з підготовки господарств до опалювального сезону 2014-2015 років. Особливо великий обсяг роботи проведений керівництвом та працівниками КП „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“, завдяки чому протягом опалювального сезону споживачам було забезпечено безперебійне постачання тепла. Котельні працювали в звичайному режимі, зупинок не було.

Протягом опалювального сезону 2014-2015років реалізовано: 55,3 тис. Гкал. теплової енергії, витрачено природного газу – 7325,3 тис. м3, одночасно завдяки проведеним заходам з енергозбереження зменшено використання природного газу за сезон 2014-2015 років в порівнянні з попереднім сезоном на 1692,9 тис.м3, або 23% економія електроенергії становить – 190,5 тис. кВт або 14%.

Перебоїв в постачанні води та водовідведення в місті протягом опалювального сезону не було завдяки злагодженій роботі керівництва та працівників виробничого управління водопровідно-каналазаційного господарства.

Опалення житлового фонду міста було розпочато без зривів, зупинок подачі теплоносія в будинки не було. В перші тижні роботи були проблеми по деяких квартирах в будинках, але завдячуючи спеціалістам ОСББ та КП „Новоград- Волинськтеплокомуненерго“, які в щодобовому режимі проводили роботи, всі недоліки з опалення осель мешканців будинків були усунуті.

Головними ж завданнями підготовки господарського комплексу міста до наступного опалювального сезону є підготовка котелень, житлового фонду, приміщень бюджетних організацій та підприємств міста з врахуванням вимог щодо скорочення використання газу на виготовлення теплоносія шляхом впровадження низки заходів з енергозбереження, а саме: утеплення будівель і споруд комунальної власності та багатоквартирного житлового фонду, заміна застарілих ділянок магістральних теплових мереж на сучасні труби попередньо ізольовані з пінополіуретановою ізоляцією, перехід на альтернативні види палива, що значно зменшить втрати газу під час вироблення та подачі теплоносія споживачам. Одночасно необхідно проводити встановлення засобів обліку теплоносія, перевірку запірної арматури, проводити утеплення внутрішньо будинкових мереж теплопостачання, здійснювати заміну старих вікон на нові енергозберігаючі та проводити низку інших заходів для заощадження витрат тепла у будівлях.

Отож, з метою належної підготовки галузей господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років відповідним рішенням виконавчого комітету міської ради затверджено заходи та вирішено, під головуванням першого заступника міського голови Миколи Усенка, утворити штаб з підготовки галузей господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років, який починаючи з червня щотижнево буде проводити планерки-наради з питань підготовки по кожному об’єкту. Підсумки проведеної роботи будуть розглянуті у жовтні цього року.

Про надання разової грошової допомоги

Розглянувши звернення громадян про надання матеріальної допомоги на засіданні виконавчого комітету прийнято рішення про надання разової матеріальної допомоги 82-ом жителям міста, в зв’язку із життєвими обставинами, загальною сумою 21700 гривень.

Про погашення кредиту Міжнародного банку реконструкції та розвитку

На даний час виплати по кредиту, що був взятий КП Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» у Міжнародному банку реконструкції та розвитку в 2008 році на проведення реконструкції, здійснено відповідно до графіку. Наступний транш виплат, який потрібно здійснити 15 жовтня 2015 року, у зв’язку з підвищенням тарифу на воду, водоканал має здійснити за рахунок тарифу.

Про стан захисних споруд цивільного захисту міста                          

Наразі виконано певний обсяг робіт щодо приведення у готовність до використання за призначенням захисних споруд цивільного захисту усіх форм власності міста та проведено їх технічну інвентаризацію. Основна проблема у даному плані – недостатнє фінансування. Чотири об’єкти не доцільно використовувати як захисні споруди, оскільки вони не мають каналізації, вентиляції та водопостачання. Протирадіаційні сховища забезпечують укриттям 1/3 населення. Простіші укриття (підвальні приміщення у багатоповерхових будинках) забезпечують захистом 130% населення. У архіві є проекти, які були виготовлені по багатьом багатоповерховим будинках, але, у зв’язку з виділенням підвальних приміщень для сараїв, ці проекти були фактично знищені.

З повним текстом прийнятих рішень можна ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці «Нормативна база» - «Рішення виконавчого комітету».

 
 Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Проект порядку денного пленарного засідання позачергової тридцять п’ятої сесії міської ради сьомого скликання (17.10.2019)
15.10.2019

17 жовтня 2019 року о 09:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад (вул. Шевченка, 16) відбудеться позачергова тридцять п’ята сесія міської ради сьомого скликання.

Докладніше...
Запрошуємо взяти участь в Україно-польському бізнес-форумі для отримання можливості реалізації власної бізнес ідеї
15.10.2019

18 жовтня 2019 року в Житомирському агроекологічному національному університеті (м.Житомир, вул. Старий бульвар, 7) відбудеться Україно-польський бізнес-форум, в рамках якого планується налагодження тісних партнерських зв’язків між польським та українським бізнесом, об’єднаними територіальними громадами.

Докладніше...
З 15 по 19 жовтня (включно) проходитиме голосування за проекти бюджету участі
15.10.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, серед яких буде обрано 5, що у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa