Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
У Новограді-Волинському підведено підсумки учнівських проектів «Енергоефективність та енергозбереження»
06.05.2015

5 травня 2015 року у приміщенні Новоград-Волинської міської ради відбувся Фестиваль учнівських проектів «Енергоефективність та енергозбереження». Організаторами фестивалю вже вкотре стали управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради та Інформаційно-методичний центр.  До участі в захисті робіт запрошувалися учнів 9-10 класів. Представники усіх шкіл міста долучилися і представили свої напрацювання.

Фестиваль учнівських проектів проводиться з метою виховання у школярів активної громадянської позиції, бережного відношення до свого міста, школи, залучення дітей до аналізу і пошуку механізмів вирішення актуальних проблем міської громади, школи через розробку та реалізацію соціально значимих проектів у  сфері ефективного ощадливого використання енергетичних ресурсів.

Кожен представлений учасниками заходу проект оцінювався членами журі за такими критеріями:

- Значимість теми проекту задля розвитку міста, шкільного життя.

- Актуальність проблеми, яку вирішує проект.

- Орієнтація ідеї проекту на цінності громади міста, школи.

- Оригінальність та новизна авторської ідеї проекту.

- Ступінь власного вкладу у реалізацію проекту.

- Обґрунтованість реальності реалізації проекту.

- Вміння чітко доповідати та логічно і аргументовано відповідати на запитання журі й опонентів.

- Залучення знань з різних галузей діяльності людини.

- Естетичне оформлення проекту.

Головою журі був перший заступник міського голови М.Г. Усенко. Разом з ним проекти оцінювали: С.Ю. Колотов – заступник міського голови, Т.Ф. Левківська – начальник відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій, П.К. Ліневич – завідувач ІМЦ, Світлана Чеботарьова – спеціаліст проекту GIZ «Енергоефективність у громадах» та Олена Мельникова – керівник екологічного клубу «Еремурус», координатор національної шкільної освітньої програми SPARE в Україні.

Подібні заходи не є новими, адже Новоград-Волинський вже багато років працює над питанням впровадження енергетичного менеджменту в місті. Юні новоград-волинці мають неабиякі напрацювання у сфері ощадливого використання енергетичних ресурсів. Разом зі своїми керівниками учні досліджують причини перевитрати енергоресурсів у своїх закладах та вдома, знають як реагувати на такі проблеми і вміють поділитися своїми знаннями з підростаючим поколінням. Доказом цьому є інформаційні матеріали та агітаційні листівки, які були роздані під час презентації.

На фестивалі було представлено 11 проектів: «Енергоефективність в дії» (НВК), «Патріоти енергозбереження» (ЗОШ №2), «Гальванічний елемент» (ЗОШ №3), «Енергозбереження в школі» (СШ №4), «Використання альтернативних джерел енергії в навчальному закладі» (ЗОШ №5), «Енергозбереження та енергозберігаючі технології в школі» (ЗОШ №6), «Велосипед. Альтернативний засіб пересування школярів» (ЗОШ №7), «Моє енергетичне рішення» (ЗОШ №8), «Ефективне використання електроенергії» (ЗОШ №9), «Перспектива використання вітрових електростанцій в м. Новограді-Волинському» (ЗОШ №10), «Energy Save: споживаймо енергію розумно» (колегіум).

Гості фестивалю Світлана Чеботарьова та Олена Мельникова висловили своє захоплення результатами роботи наших учнів, відзначили систематичність та актуальність заходів, які діти проводять у своїх школах та вдома.

Усі навчальні заклади та виконавці проектних робіт отримали подяки міського голови за участь у цьогорічному фестивалі учнівських проектів та агітаційні плакати від шкільної освітньої програми SPARE. Подарунки учасникам та школам-переможцям забезпечило українсько-німецьке технічне співробітництво GIZ. Світлана Чеботарьова, спеціаліст проекту GIZ «Енергоефективність у громадах» наголосила на тому, що в цьому році вони відійшли від традиції дарувати подарунки лише школам-переможцям і вирішили нагородити призами всіх учасників фестивалю, які представляли свої роботи. Кожен учень отримав портативний зарядний пристрій та ліхтарик.

Призові місця фестивалю були розподілені наступним чином:

-          дипломом за ІІІ місце нагороджено учнів 10 класу ЗОШ №3 (Біляєв В., Чемелєва Ю., Філончук Є., Дончук-Донцов П.), авторів проекту «Гальванічний елемент»;

-          дипломом за ІІ місце нагороджено учнів колегіуму (Мосійчук О., Примак Ю., Борісов Д., Щавлинська К., Хмільовська О.), авторів проекту «Energy Save: споживаймо енергію розумно»;

-          дипломом за І місце нагороджено учнів 10 класу ЗОШ №7 (Морашова В., Гаврилюк Д., Федоренко О., Омельченко Я., Юрченко Л.) ,авторів проекту «Велосипед. Альтернативний засіб пересування школярів».

Школи-переможці фестивалю отримали комплекти світлодіодних ламп в різній кількості для заміни освітлення одного з приміщень свого закладу. Кожному координатору учнівських проектів Світлана Чеботарьова подарувала блокнот та світлодіодну лампу.

Головним завдання фестивалю є підвищення обізнаності та усвідомлення учнями своєї відповідальності за майбутнє планети, а також можливість участі у виконанні першочергових завдань з енергозбереження.

Переглянувши роботи учнів загальноосвітніх шкіл міста, можна з упевненістю говорити, що майбутнє планети у надійних дбайливих руках. Молодь Новограда-Волинського єдинодумні в питанні енергозбереження, адже це просто, це доступно, це цікаво, це корисно, це необхідно, це вигідно. Почніть зберігати енергетичні ресурси та свою планету вже сьогодні!

 
 Тетяна Левківська
Начальник відділу підтримки
муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa