Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відповідь народного депутата України Костюк Д. С. на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради
20.09.2019

На адресу секретаря Новоград-Волинської міської ради Остапчука В. І. надійшов лист від народного депутата України Костюк Д. С. у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради стосовно встановлення на станції «Новоград- Волинський-1» зупинки швидкісних потягів, наступного змісту: 

Докладніше...
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Веб-квест для філологів
03.12.2014

У сучасній освіті дедалі більшої популярності набуває технологія веб-квест. Це одна з найбільш ефективних моделей використання Інтернету в навчально-виховному процесі.

Квест – пригодницька гра, яка вимагає від гравця вирішення розумових завдань для проходження за її сюжетом; часто такі завдання пов’язані з пошуком інформації, предмета тощо.

Веб-квест – ігровий вид навчальної діяльності, пов'язаний із використанням веб-технології хоча б на одному з етапів: формулювання завдань, пошуку рішень, оформлення результатів.

Цей метод пошуку сприяє покращенню якості знань, підвищенню загальної освіченості учнів, формуванню їх інформаційної компетенції. Багатий досвід проведення веб-квестів мають педагоги ЗОШ №2. Школа-родина на чолі з її берегинею Л.Г.Гарбовською займається розробкою і впровадженням інноваційних методик викладання, дбає про розвиток творчих здібностей учнів, покращення якості знань школярів, підняття їх загальної освіченості.

Тому не дивно, що темою семінару-практикуму вчителів української мови та літератури, який (згідно з планом роботи ІМЦ) пройшов на базі ЗОШ №2, було обрано «Веб-квест як засіб активізації навчальної діяльності учнів». Директор школи підготувала квест-зустріч учасників семінару. Отримавши запрошення від Любові Георгіївни, вчителі-філологи завітали туди, де зберігається найбільша кількість «джерел знань» (в бібліотеку), знайшли стелаж, номер якого співпадає з номером школи-господині, на ньому - полицю, порядковий номер якої співпадає з числом дати Всесвітнього дня вчителя, на полиці відшукали книгу, порядковий номер якої співпадає з числом дати народження Тараса Шевченка, у книзі знайшли сторінку, номер якої співпадає з числом дати народження найвідомішої письменниці нашого міста, на цій сторінці знайшли рядок, порядковий номер якого співпадає з числом дати Всеукраїнського дня бібліотек, у цьому рядку – слово, порядковий номер якого співпадає з кількістю дійових осіб у казці «Ріпка», перегорнули вперед стільки листків, скільки букв у цьому слові, знайшли рядок, номер якого співпадає з кількістю «миттєвостей весни», у цьому рядку знайшли антонім до слова «не квапиться» і вирушили в кабінет, номер якого на 5 більший від кількості звуків у цьому слові…

У комп’ютерному класі І.Л.Рожок презентувала технологію веб-квест, основні її цілі, переваги, форми завдань, структуру, етапи роботи, критерії оцінювання. І.С.Степаницька разом із учнями 6-А класу запросила присутніх у веб-подорож в країну Лексикології та Фразеології. На станціях Географічній, Хімічній, Біологічній, Метеорологічній, Художній, Музичній, Рекламній, Літературній, Краєзнавчій, Фразеологічній говорили про воду як джерело життя, її цілющі властивості, пригадали фразеологізми, прислів’я, приказки, пісні про воду, розглядали картини із зображенням води, складали рекламні ролики, обговорювали екологічні проблеми. Працюючи в парах, шестикласники збагачували свої знання з рідної мови, опрацьовуючи відомості і з географії, біології, хімії, екології, образотворчого мистецтва, музики, літератури, краєзнавства, світової культури, літератури рідного краю. Н.В.Сукач із 9-А класом представила увазі гостей веб-дослідження «Григорій Сковорода. Життя і творчість філософа, просвітителя, поета. Його ідеали». Юні науковці підготували пам’ятку, відеоролик, дослідники – збірку афоризмів, літературознавці – стіннівку про життя і творчість Григорія Сковороди.

Результатом веб-квесту стало створення спільного проекту та розміщення його на сайті школи.

І.Л.Рожок разом з 11-класниками підготувала відеопрезентацію «Літературними стежками», в ній йдеться про те, як цьогорічні випускники провели веб-квест для учнів 5 класу. Вирушивши зі школи, п’ятикласники виконували завдання біля пам’ятника Т.Г.Шевченку. Наступне завдання чекало школярів на вулиці автора гімну міста Новограда-Волинського – Ю.Ковальського, далі – на площі Лесі Українки, у музеї Родини Косачів і знову - в рідній школі. Стомлені і задоволені 5-класники із отриманих протягом квесту букв склали вислів про рідний край, чим досягли основного завдання. Найактивніші були нагороджені, та найбільшою нагородою для них став незабутній сонячний день, проведений не за нудними вправами, а на вулицях осіннього міста з улюбленою вчителькою та серйозними старшокласниками, які знімали всі пригоди на камеру…

Педагогічним передзвоном «А як у вас?» було підведено підсумки надзвичайно цікавого, насиченого, до дрібниць продуманого семінару. Представники всіх ЗНЗ - В.Ф.Мальцева, О.В.Чумак (НВК), С.П.Классович (ЗОШ №3), А.В.Калюжникова (СШ №4), С.І.Іванова (ЗОШ №5), К.В.Філіна (ЗОШ №6), Н.О.Нестерчук (ЗОШ №7), Л.В.Радзивіл (ЗОШ №8), В.С.Яковенко (ЗОШ №9), Ю.Ю.Новак (ЗОШ №10), Т.М.Шлапак (колегіум) – обмінялися досвідом проведення веб-квестів у своїх школах та вирішили й надалі впроваджувати цю інноваційну технологію.

У подарунок від гостинних господарів кожен учасник семінару-практикуму отримав матеріали про модель веб-квесту у вигляді електронної презентації, посібник від авторської групи вчителів-словесників ЗОШ №2 та колективне фото на пам'ять.
 


Олена ОГОРОДНИК,
методист ІМЦ
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн. (оновлено)
20.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Докладніше...
Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
20.09.2019

Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 року закінчується термін подання заяв на забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування в 2020 році особами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa