Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відповідь народного депутата України Костюк Д. С. на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради
20.09.2019

На адресу секретаря Новоград-Волинської міської ради Остапчука В. І. надійшов лист від народного депутата України Костюк Д. С. у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради стосовно встановлення на станції «Новоград- Волинський-1» зупинки швидкісних потягів, наступного змісту: 

Докладніше...
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Золоті ключі здоров’я
01.12.2014

Саме таку назву має консультативний пункт, що нещодавно відкрився у дошкільному навчальному закладі №14 «Золотий ключик», який працює над збереженням та зміцненням здоров’я вихованців. Усім відомо, що міцність дерева залежить від сили і здоров’я його коріння, а міцність будівлі – від фундаменту.

На фізичний розвиток дитини впливає і «коріння» - це родина, традиції, звичаї, що оточують малечу з перших днів життя, і «фундамент» - базові вміння, знання та навички, які допомагають жити та здобувати досвід, удосконалюватись. Сучасні батьки прагнуть, щоб їхні діти виховувались та навчались в такому дитсадку, який закладає потужну основу для подальшого розвитку.

Ось таким дошкільним навчальним закладом і є наш «Золотий ключик», який має фізкультурно-оздоровчий напрям та досвідчених фахівців. Кожен з педагогів намагається бути цікавим для дітей та їх батьків, тому завжди знаходиться в русі та творчому пошуку ефективних форм роботи.

 Основна мета створення консультпункту – презентувати досвід роботи педагогічного колективу, створити умови для народження нових ідей з певних проблем. 

Збагативши свою «скарбничку» з питань фізичного розвитку дітей, ми вирішили поділитися з іншими педагогами міста. Одним із перших наших кроків було створення «Книги рекордів», де реєструються та презентуються успіхи вихованців, висвітлюються спортивні подій ДНЗ у форматі світлин.

Маючи групи спеціального призначення, ми урізноманітнили інтер’єр спортивної зали нетрадиційним інвентарем (триенгл, фітбол-м’ячі, корегуючі доріжки, "Тріоле", килимок «Гофр»). Почали упровадження інноваційних здоров’язбережувальних технологій і методик у практику роботи спецгруп (ортопедичної та офтальмологічної), це і Су-Джок-терапія, пальмінг і соляризація. Заняття з фізичного виховання проводяться за методикою М.М.Єфименка «Театр фізичного виховання». Відкрито секцію велосипедистів «Вітерець» та гімнастичний гурток «Грація», де дівчатка займаються гімнастикою з елементами танцю, акробатики та хореографії.

Наступним нашим кроком стало створення міні-музею спорту «Олімпія» з експозицією «Спорт і Ми». Після проведеного міського методичного заходу з теми «Планування організація та проведення туристичного походу в ДНЗ» ми захопилися ідеєю створення нової експозиції «Туристичний Звягель». До цієї роботи були залучені майже усі працівники закладу, наші вихованці та їх батьки. У групах було проведено виставку світлин на тему «Сімейний туризм». Найкращі матеріали потрапили до міні-музею. Експонати з’являлися один за одним, поповнюючи експозицію.

На урочисте відкриття консультативного пункту були запрошені гості: Ільяхова О.В., начальник управління освіти і науки; Самойленко І.Р., головний спеціаліст управління освіти і науки; Гамма В.М., начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту;          Кондратець І.В., методист ІМЦ. Виступ вихованців гімнастичного гуртка «Грація» додав позитивного настрою для усіх присутніх.

Після вітальних слів від гостей завідуюча ДНЗ Гапоненко Т.В. розповіла про шляхи забезпечення здоров’язбережувального простору в ДНЗ №14; вихователь-методист Богомолова Л.В. презентувала форми фізкультурно-оздоровчої   роботи в дошкільному закладі. Про засоби ефективного фізичного розвитку дітей, особливості проведення туристичного походу в ДНЗ розповіла інструктор з фізичного виховання, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії Шевцова І.Л. В інтерактивній грі «Унікальність дитячого туризму» педагоги висловили власні міркування та бачення на проблему планування та організації даної форми в дитсадку.

Власне відкриття експозиції «Туристичний Звягель», тобто перерізання червоної стрічки було доручено Володимиру Михайловичу Гаммі. Усі учасники мали змогу ознайомитися із світлинами, експонатами та усім необхідним для проведення туристичного походу. На полицях було розміщено туристичні палатки, похідну аптечку, компаси, рюкзаки, каремати, туристичний посуд, атрибути для спортивних і рухливих ігор, інші предмети, які значно розширять знання та інтерес малюків і дорослих про туристичний похід.

Відвідувачі були так захоплені представленими матеріалами, що із сторонніх спостерігачів перетворилися на активних учасників, однодумців. Роздивлялися, підказували, пропонували свої ідеї, нові теми для експозицій і шляхи поповнення міні-музею.

З метою більш форматного обговорення аспектів діяльності міні-музеїв у ДНЗ з напряму фізичного розвитку дітей учасникам груп було запропоновано «мозковий штурм» із конкретними завданнями: 1) визначення теми експозицій; 2) наочне зображення розташованих експонатів; 3) опис змісту експозиції; 4) шляхи взаємодії з дітьми та батьками у спільному наповненні матеріалами та організації екскурсій тощо.

На завершення заходу практичний психолог дошкільного закладу Маркова Т.В. провела рефлексивну вправу «Вогник відвертості», де учасники мали змогу поділитися враженнями і почуттями: «я сьогодні отримав…, відчув…, зрозумів… та навчився».

Кульмінацією засідання став виступ досвідченого туриста та романтика Володимира Гамми, який читав вірші та співав пісні під гітару.

Урочисте відкриття експозиції для батьків і дітей відбулося наступного дня. Спільна робота зробила нас однією родиною, здатною разом реалізовувати великі справи заради здоров’я і щастямалюків.

Ми і надалі плануємо дарувати дітям і дорослим душевне тепло і азарт нових подорожей. Плануємо зробити дитячу мрію такою, яка матиме внутрішнє багатство та світло. Хочемо, щоб усі вихованці та батьки стали активними туристами та самостійно створювали туристичні маршрути, отримували задоволення від спілкування з природою та рідними людьми. Ми намагатимемося філософію здорового способу життя зробити стрижневою ідеєю якомога більшого числа родин і педагогічних колективів.
 


Любов Богомолова, вихователь-методист ДНЗ №14
Інна Шевцова, інструктор з фізичного виховання ДНЗ №14
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн. (оновлено)
20.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Докладніше...
Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
20.09.2019

Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 року закінчується термін подання заяв на забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування в 2020 році особами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa