Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Інші заходи в галузі культури і мистецтва)

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Забезпечення діяльності бібліотек)

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, об’єднаних територіальних громадах)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Підсумки роботи промисловості м.Новоград-Волинський за 10 місяців 2014 року
01.12.2014
За підсумками 10 місяців 2014 року в місті Новограді-Волинському відбувся значний ріст  обсягів реалізованої промислової продукції. Так, за статистичними даними, зростання реалізованої продукції переробної промисловості становило 12,2 відсотків за рахунок підприємств машинобудування, харчової, деревообробної, хімічної та легкої промисловості. За  10 міс. поточного року підприємствами та організаціями міста усіх форм власності та господарювання реалізовано споживачам продукції більше 0,5 млрд. грн.. Місто Новоград-Волинський лідирує по обсягам реалізації продукції переробної промисловості серед міст Житомирської області. Легка промисловість збільшила обсяги реалізації майже в 2 рази, деревообробна галузь – на 50% збільшила реалізацію своєї продукції, харчова промисловість, завдяки новому підприємству з виготовлення зефірів, реалізувала споживачам продукції на суму 55,5 млн. грн., приріст склав 22%.

Хімічна промисловість забезпечила приріст у сумі більше 10,0 млн. грн., або 17,1%.

У місті працює 14 промислових підприємств. За 10місяців 2014 року у порівнянні з відповідним періодом минулого року найбільше зростання позитивної динаміки обсягів виробництва промислової продукції було досягнуто на таких підприємствах: ПП «Меблева фабрика «Мірт», ТОВ „Новофарм-Біосинтез”, ПрАТ „ВКФ „Леся“, ПАТ „Хлібозавод“, ПАТ „Сільмаш“, ТОВ „Новотекс“, ТОВ «Факро-ТЛ», ТОВ «ВО «Техна», ПАТ «Біоветфарм», ТОВ «Нові ласощі».

За 9 місяців 2014 року прийнято в експлуатацію житла загальною площею 2405 кв. м, що на 51% менше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. За 10 місяців поточного року підприємствами міста виконано  будівельних робіт на 2,8 млн. грн., спад виконання становить 58%.

Фінансовим результатом великих та середніх підприємств міста за 9 місяців 2014 року став прибуток у сумі 73,0 млн. грн.. Лише 29% підприємств міста – збиткові (збитки склали 25,0 млн. грн.). Прибутки підприємств виросли на 57% і склали майже 100,0 млн. грн..

Освоєно капітальних інвестицій підприємствами міста 70,0 млн. грн., що складає 4,1 % загальнообласного обсягу. Найвагомішу частку капітальних інвестицій становлять інвестиції у матеріальні активи. Частка інвестицій у нематеріальні активи склала 0,5% загального обсягу.

За джерелами фінансування переважну частку капітальних інвестицій освоєно за рахунок власних коштів підприємств та організацій. За рахунок коштів іноземних інвесторів капітальних інвестицій освоєно на суму біля 1,0 млн. дол. США.

Впродовж січня-вересня 2014 року Новоград-Волинським МЦЗ було зареєстровано 2838 громадян, які мали статус безробітних. З них 779 осіб було працевлаштовано, і це становить 27,4% до загальної кількості зареєстрованих безробітних. У порівнянні з січнем-вереснем 2013 року працевлаштовано 97,9% громадян. Кількість громадян, які мали статус безробітного у віці до 35 років складає 1395 осіб. Серед молоді до 35 років працевлаштовано 408 безробітних.

По місту Новограду-Волинському на початок 2014/2015 навчального року зареєстровано 12 загальноосвітніх навчальних закладів. У них працює 528 учителів, та навчається 6311 учнів. У Житомирській області нараховується 802 загальноосвітніх навчальних заклади, у т.ч. 794 денні, та 8 закладів – вечірні (змінні).
 
Світлана Карпінська
Начальник відділу
економічного аналізу та планування                                            

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Запрошуємо на захід з нагоди Дня партизанської слави
16.09.2019

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі.

Докладніше...
Оголошення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок
16.09.2019

Мета проведення робіт: проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка продаватиметься власнику об’єкта нерухомого майна, яке розташоване на земельній ділянці. 

Докладніше...
До уваги платників податків!
13.09.2019

У зв’язку із початком роботи Головного  управління ДПС у Житомирській області  у Заяві про приєднання до Договору про визнання електронних документів необхідно зазначати наступні відомості:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa