Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
16.08.2019

Нарада з керівниками департаменту праці та соціального захисту населення міської ради, як головним розпорядником коштів міського бюджету та з керівниками підпорядкованих установ соціальної сфери, щодо використання коштів на проведення капітальних видатків за 7 місяців 2019 року та коштів з міського бюджету, що передбачені на потреби виборчих округів 

Докладніше...
16.08.2019

Нарада – співбесіда міського  голови з  керівниками  відділу  культури і  туризму  міської  ради, як головним розпорядником коштів міського бюджету та  керівниками установ  культури і  туризму міської  ради щодо використання коштів на проведення капітальних видатків  за 7  місяців 2019 року та коштів з міського бюджету, що передбачені на потреби виборчих округів 

Докладніше...
15.08.2019

Нарада-співбесіда з керівником управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, як головним розпорядником коштів міського бюджету та з керівниками підвідомчих установ, щодо використання коштів на проведення капітальних видатків за 7 місяців 2019 року та коштів з міського бюджету, що передбачені на потреби виборчих округів

Докладніше...
14.08.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)(Надання дошкільної освіти)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
У Новограді-Волинському відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини
27.11.2014

 

Відповідно до Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, при виконавчому комітеті Новоград – Волинської міської ради діє консультативно-дорадчий орган – Комісія з питань захисту прав дитини. Основне завдання Комісії – сприяння забезпеченню прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. ЇЇ  організаційною формою діяльності є засідання. За період 2014 року проведено 24 засідання комісії з питань захисту  прав дитини при виконавчому комітеті міської ради.

25 листопада під головуванням заступника міського голови С.Ю.Колотова відбулось чергове засідання Комісії.  На порядок денний  винесено низку питань, кожне з яких стосувалося дитячої долі:

- про визначення способів участі батька, який проживає окремо, у вихованні дитини;

- про стан виховання, навчання та утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в сім’ях опікунів, піклувальників та прийомних сім’ях;

- про затвердження та перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Розглянуто звіти про стан утримання, навчання та виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях Щавлінських, Сєргєєвих та в сім’ях опікунів/піклувальників.

Члени комісії з питань захисту прав уважно вивчили представлені документи, заслухали доповідачів, запрошених, обговорили питання та прийняли відповідні рішення.

Із інформацій, наданих службі у справах дітей міської ради Новоград – Волинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, комунальним закладом «Центр первинної медико–санітарної допомоги міста Новограда – Волинського», Новоград – Волинським МВ УМВС, встановлено, що прийомними батьками, опікунами міста  створені належні умови для виховання та розвитку дітей. Суб’єктами соціального супроводу прийомним батькам і опікунам надано поради та рекомендації щодо подальшого виховання, навчання та розвитку їхніх дітей.

Варто зазначити, що відповідно до ст. 12 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» служба у справах дітей здійснює безпосереднє ведення справ та координацію діяльності стосовно дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Службою у справах дітей Новоград – Волинської міської ради  постійно проводиться робота щодо своєчасного виявлення, обліку та влаштування дітей даної категорії.

Пріоритетними формами влаштування дітей є сімейні форми: усиновлення, влаштування у прийомні сім`ї,  дитячі будинки сімейного типу та влаштування під опіку, піклування.

Станом на 25.11.14 в місті Новограді – Волинському проживає 12 прийомних сімей, в яких виховується 18 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 1 особа із їх числа, в 64  сім’ях опікунів/піклувальників проживає   78 дітей.

Контроль за умовами виховання дітей в таких сім’ях здійснюється шляхом обстеження працівниками служби у справах дітей з залученням працівників МЦ СССДМ, управління освіти і науки, КЗ «Центр первинної медико–санітарної допомоги міста Новограда - Волинського» умов утримання та проживання підопічної чи прийомної дитини і складання відповідного акту обстеження із зазначенням рекомендацій.

Службою у справах дітей Новоград – Волинської міської ради ведеться облік потенційних усиновлювачів, прийомних батьків, опікунів та піклувальників, які мають бажання взяти на виховання та спільне проживання дитину-сироту чи дитину, позбавлену батьківського піклування.

Якщо Ви      маєте можливості і виховний потенціал для того, аби виховати всебічно розвинену і свідому особистість, Вам не байдужа доля дитини,  звертайтесь до служби у справах дітей Новоград – Волинської міської ради за додатковою інформацією (вулиця Замкова, 3/6 тел. 2-08-91).
С Шевчук
Завідувач сектору опіки, піклування
та усиновлення служби
у справах дітей Новоград – Волинської міської ради
 
 

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги новоград-волинців! В Кол-центрі РЕМ нові номера телефонів!
16.08.2019

Нові номера телефонів Кол-центру за якими можна отримати інформацію з питань аварійних і планових відключень; якості електричної енергії, умов та режимів споживання; порядку підключення нових абонентів; послуг, пов’язаних із розподілом електричної енергії; цін (тарифів), вивірки заборгованості, внесення показів лічильника, порядку оплати за надані послуги, тощо: 

Докладніше...
Міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Шляхрембуд»
15.08.2019

Новоград-Волинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Шляхрембуд» Новоград-Волинської міської ради.

Докладніше...
Увага: вакансія!
15.08.2019

Новоград-Волинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa