Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
13.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР між адміністрацією та профкомом первинної профспілкової організації Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму на 2019 - 2022 роки

Докладніше...
11.12.2019

Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання (05.12.2019-11.12.2019)

Докладніше...
11.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР міського Палацу культури імені Лесі Українки на 2019-2023 роки

Докладніше...
11.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР між адміністрацією та радою трудового колективу Ліцею №1 імені Лесі Українки міста Новограда-Волинського Житомирської області на 2019 -2024 роки

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
У Новограді-Волинському відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини
27.11.2014

 

Відповідно до Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, при виконавчому комітеті Новоград – Волинської міської ради діє консультативно-дорадчий орган – Комісія з питань захисту прав дитини. Основне завдання Комісії – сприяння забезпеченню прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. ЇЇ  організаційною формою діяльності є засідання. За період 2014 року проведено 24 засідання комісії з питань захисту  прав дитини при виконавчому комітеті міської ради.

25 листопада під головуванням заступника міського голови С.Ю.Колотова відбулось чергове засідання Комісії.  На порядок денний  винесено низку питань, кожне з яких стосувалося дитячої долі:

- про визначення способів участі батька, який проживає окремо, у вихованні дитини;

- про стан виховання, навчання та утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в сім’ях опікунів, піклувальників та прийомних сім’ях;

- про затвердження та перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Розглянуто звіти про стан утримання, навчання та виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях Щавлінських, Сєргєєвих та в сім’ях опікунів/піклувальників.

Члени комісії з питань захисту прав уважно вивчили представлені документи, заслухали доповідачів, запрошених, обговорили питання та прийняли відповідні рішення.

Із інформацій, наданих службі у справах дітей міської ради Новоград – Волинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, комунальним закладом «Центр первинної медико–санітарної допомоги міста Новограда – Волинського», Новоград – Волинським МВ УМВС, встановлено, що прийомними батьками, опікунами міста  створені належні умови для виховання та розвитку дітей. Суб’єктами соціального супроводу прийомним батькам і опікунам надано поради та рекомендації щодо подальшого виховання, навчання та розвитку їхніх дітей.

Варто зазначити, що відповідно до ст. 12 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» служба у справах дітей здійснює безпосереднє ведення справ та координацію діяльності стосовно дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Службою у справах дітей Новоград – Волинської міської ради  постійно проводиться робота щодо своєчасного виявлення, обліку та влаштування дітей даної категорії.

Пріоритетними формами влаштування дітей є сімейні форми: усиновлення, влаштування у прийомні сім`ї,  дитячі будинки сімейного типу та влаштування під опіку, піклування.

Станом на 25.11.14 в місті Новограді – Волинському проживає 12 прийомних сімей, в яких виховується 18 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 1 особа із їх числа, в 64  сім’ях опікунів/піклувальників проживає   78 дітей.

Контроль за умовами виховання дітей в таких сім’ях здійснюється шляхом обстеження працівниками служби у справах дітей з залученням працівників МЦ СССДМ, управління освіти і науки, КЗ «Центр первинної медико–санітарної допомоги міста Новограда - Волинського» умов утримання та проживання підопічної чи прийомної дитини і складання відповідного акту обстеження із зазначенням рекомендацій.

Службою у справах дітей Новоград – Волинської міської ради ведеться облік потенційних усиновлювачів, прийомних батьків, опікунів та піклувальників, які мають бажання взяти на виховання та спільне проживання дитину-сироту чи дитину, позбавлену батьківського піклування.

Якщо Ви      маєте можливості і виховний потенціал для того, аби виховати всебічно розвинену і свідому особистість, Вам не байдужа доля дитини,  звертайтесь до служби у справах дітей Новоград – Волинської міської ради за додатковою інформацією (вулиця Замкова, 3/6 тел. 2-08-91).
С Шевчук
Завідувач сектору опіки, піклування
та усиновлення служби
у справах дітей Новоград – Волинської міської ради
 
 

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування
12.12.2019

Новоград-Волинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

Докладніше...
Інформація про намір передати в оренду
12.12.2019

Об’єкт №1: будівля гаражу на вул. Шевченка, 13-А площею 77,3 кв.м.

Вартість майна станом на 08.11.19 –69269,00 грн без урахуванням ПДВ.

Мета використання об’єкта: гараж.

Балансоутримувач об’єкта: управління освіти і науки міської ради.

 Об’єкт №2:

Докладніше...
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ У ФОРМІ АУКЦІОНУ
11.12.2019

Організатор земельних торгів: Новоград-Волинська міська рада Житомирської області.

Виконавець земельних торгів: ПП «Фірма «СОМГІЗ», 79012, м.Львів, вул.Сахарова,46.

Характеристика лоту №44149:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa