Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
05.12.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі),  спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами)

Докладніше...
05.12.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Надання дошкільної освіти)

Докладніше...
04.12.2019

Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання (28.11.2019-04.12.2019)

Докладніше...
02.12.2019

 Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 02.12.2019 року

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Фестиваль діяльнісної педагогіки: новоград-волинські вихователі ДНЗ презентують рефлексивні вправи, що сприяють самопізнанню дітей дошкільного віку
24.11.2014

Педагоги дошкільних навчальних закладів Новограда-Волинського не стоять на місці у професійному розвитку і набутті фахових компетентностей.

За ініціативою управління освіти і науки, інформаційно-методичного центру 2014-2015 навчальний рік оголошено роком рефлексивної культури, протягом якого:

1) створюватимуться умови для формування рефлексивної культури педагогів та основ для розвитку рефлексивних умінь вихованців ДНЗ;

2) удосконалюватимуться форми і методи рефлексивного навчання;

3) забезпечуватимуться неперервність процесу здійснення педагогами та дітьми самопізнання, самооцінки, самоаналізу та самоконтролю; засвоєння рефлексивних знань і застосування їх на практиці. 

Рефлексія – здатність людини до усвідомленого самопізнання, критичного самоаналізу і адекватної самооцінки;  Очевидно, що сучасній освіті потрібен педагог-професіонал, здатний оперативно реагувати на суспільні зміни, аналізувати й корегувати власну діяльність у напрямі співвідношення соціальних вимог, а відтак, професійна рефлексія стає невід’ємною частиною діяльності педагога.

Проблема формування рефлексивної культури ще недостатньо теоретично розроблена вітчизняними науковцями і апробована на практиці. Тому вихователям ДНЗ доводиться опрацьовувати багато психолого-педагогічних джерел, здобуваючи та поповнюючи свої знання про рефлексію; методом спроб і помилок створювати власний алгоритм  механізм реалізації рефлексивного механізму відносно самого себе і вихованців.

Першими результатами професійних пошуків, родзинками напрацьованого досвіду педагоги поділилися на VI міському фестивалі діяльнісної педагогіки що відбувся на базі ДНЗ №6 (завідуюча Медведчук З.П.). Темою для обговорення стало «Забезпечення умов для рефлексивного самопізнання дитини дошкільного віку»,

Модератори міні-майстер-класів спочатку ділилися секретами власного самопізнання, розповідали про найефективніші прийоми формування самопізнання у вихованців, а потім вже в інтерактивній формі разом із підгрупою учасників обігрували одну-дві рефлексивних вправи.

Усього було проведено 12 майстер-класів, що розкривали особливості створених умов для самопізнання дітей дошкільного віку під час проведення тематичних мініатюр, у зображувальній діяльності, художньої праці, повсякденному житті, за допомогою дидактичних, комунікативних, екологічних ігор та проективних методик.

Присутня на заході головний спеціаліст управління освіти і науки І.Р.Самойленко, оцінюючи побачене, відзначила, що «рефлексивна культура є запорукою успіху, руху вперед як педагога, та і дитини», і зауважила, що найефективнішою формою пошуку золотих зернинок істини і досвіду, підтримки командного духу для вироблення спільних концепцій і стратегій є саме фестиваль.

На згадку, крім корисної інформації, взаємообміну досвідом і  позитивного настрою усі учасники отримали друковані пам’ятки-рекомендації для використання презентованих вправ у взаємодії з дітьми, а також відповіли на запитання рефлексивної бліц-анкети.

Рефлексивне навчання педагогів ДНЗ продовжиться на наступних фестивалях діяльної педагогіки з питань формування самооцінки та самоаналізу у дітей і дорослих; педагогічних читаннях з теми «Рефлексія: від філософських витоків до педагогічного аспекту»; у рамках семінарів, засідань методичних об’єднань, школи педагогічної майстерні та клубу дошкільної еліти.
 
 


Інна Кондратець, методист ІМЦ
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Поточний ремонт під’їздів до багатоквартирних будинків № 16, 18 на вул. Гранітна»
09.12.2019

Тендерний комітет Управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 09 грудня 2019 року о 09:30 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 43) відбудеться засідання тендерного комітету, на якому буде визначено виконавця по слідуючому об’єкту: «Поточний ремонт під’їздів до багатоквартирних будинків № 16, 18 на вул. Гранітна в м. Новограді-Волинському Житомирської області». Учасників, які мають право здійснювати даний вид робіт запрошуємо взяти участь та подати свої пропозиції.

Докладніше...
Відбудеться 85 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання
06.12.2019

11 грудня 2019 року о 09:00 год. у великій залі Будинку рад відбудеться 85 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання з наступним порядком денним:

Докладніше...
До відома організацій, установ та підприємств міста!
06.12.2019

Департамент праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради просить терміново подати розрахунки за 2019 рік по доплаті працівникам за роботу у зоні відчуження, надання щорічної та додаткової відпусток, збереження заробітної плати у разі переведення на нижчеоплачувану роботу та у зв'язку з відселенням, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи для їх відшкодування.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa