Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
05.12.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі),  спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами)

Докладніше...
05.12.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Надання дошкільної освіти)

Докладніше...
04.12.2019

Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання (28.11.2019-04.12.2019)

Докладніше...
02.12.2019

 Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 02.12.2019 року

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський успішно працює у напрямку енергозбереження та поширення поновлювальних джерел енергії
14.11.2014

Наприкінці листопада 2011 року місто Новоград-Волинський стало повноправним учасником глобальної європейської ініціативи «Угоди мерів». У м. Брюссель в залі засідань Європейського Парламенту міський голова Володимир Загривий в урочистій обстановці офіційно підтвердив своїм підписом задеклароване раніше бажання долучитися до Угоди. Таким чином, місто взяло на себе добровільне зобов’язання провести скорочення викидів вуглекислого газу шляхом впровадження енергоощадних заходів, екологічно чистого виробництва та поширення поновлюваних джерел енергії.

Відтоді, завдяки технічній підтримці та експертам проекту українсько-німецького співробітництва GIZ, в місті розпочалася активна робота у плані розробки основного документу у сфері раціонального використання енергоресурсів. Рішенням сесії міської ради №397 від 25.04.2013 року був затверджений План дій сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР). Цим документом було задекларовано до 2020 року зменшення на 20% викидів парникових газів, зменшення на 20% споживання енергетичних ресурсів, а також збільшення на 20% використання поновлювальних джерел енергії.

Завдяки даній програмі, місто має можливість отримати відповідне фінансування від Європейського союзу для впровадження цілей енергетичної політики ЄС та встановлення європейських цінностей.

У листопаді 2014 року Новоград-Волинський отримав доповідь від експертів технічної підтримки «Угоди мерів», які провели аналіз Плану дій сталого енергетичного розвитку міста, а саме щодо відповідності документу зобов’язанням, прийнятим в рамках ініціативи «Угоди мерів». Крім цього, на основі проведеного комп’ютерного аналізу перевірялися дані, які знаходяться в онлайн ПДСЕР шаблоні.

Документ перевірявся на відповідність шести критеріям:

1. ПДСЕР документ схвалений офіційним органом (зокрема, муніципальною радою).

2. ПДСЕР документ вказує поставлену мету по зниженню викидів до 2020 року (20% як мінімум).

3. Результати базової інвентаризації викидів охоплюють ключові сектори діяльності.

4. ПДСЕР документ включає комплекс заходів і дій, розроблених для ключових секторів діяльності.

5. Шаблон ПДСЕР правильно заповнений.

6. Дані, що містяться в шаблоні ПДСЕР послідовні і повні.

За результатами перевірки виявлено, що План дій сталого енергетичного розвитку міста Новограда-Волинського відповідає даним критеріям, в зв’язку з чим прийнятий. Також доповідь містить рекомендації щодо покращення ПДСЕР, зауваження з приводу представлених даних, і з приводу розроблених заходів, направлених на досягнення цілей по скороченню викидів.


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Поточний ремонт під’їздів до багатоквартирних будинків № 16, 18 на вул. Гранітна»
09.12.2019

Тендерний комітет Управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 09 грудня 2019 року о 09:30 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 43) відбудеться засідання тендерного комітету, на якому буде визначено виконавця по слідуючому об’єкту: «Поточний ремонт під’їздів до багатоквартирних будинків № 16, 18 на вул. Гранітна в м. Новограді-Волинському Житомирської області». Учасників, які мають право здійснювати даний вид робіт запрошуємо взяти участь та подати свої пропозиції.

Докладніше...
Відбудеться 85 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання
06.12.2019

11 грудня 2019 року о 09:00 год. у великій залі Будинку рад відбудеться 85 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання з наступним порядком денним:

Докладніше...
До відома організацій, установ та підприємств міста!
06.12.2019

Департамент праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради просить терміново подати розрахунки за 2019 рік по доплаті працівникам за роботу у зоні відчуження, надання щорічної та додаткової відпусток, збереження заробітної плати у разі переведення на нижчеоплачувану роботу та у зв'язку з відселенням, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи для їх відшкодування.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa