Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
04.12.2019

Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання (28.11.2019-04.12.2019)

Докладніше...
02.12.2019

 Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 02.12.2019 року

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання
27.11.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ  України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 20.11.2019 по 27.11.2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів  за адресою м.Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено:

Докладніше...
26.11.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Департамент праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Звернення міського голови за підсумками парламентських виборів 2014 року
13.11.2014

Шановні депутати, виборці. Слава Богу, завершилася перед, і власне, виборча компанія, маємо новий парламент України. Настало право сказати своє слово і владі, якій законодавством заборонено його висловлювати під час виборчої пори. Міська влада - повністю забезпечила виборчий процес – (від початку і до завершення) – матеріально-технічними, організаційними потребами. При всьому тому, що мало місце, що було, - міська влада, голова – вистояли, витерпіли все: і тиск, і наїзди, – претензії – вимоги – наполягання – з боку ради політичних сил, кандидатів у народні депутати, їх численних прибічників.

Ми – влада! – показали приклад додержання вимог законодавства, врахування прав усіх суб’єктів передвиборчої діяльності. Нас – не втягнули у вузькопартійні міжпартійні розбірки, незаконну участь у забороненій для влади агітації, пропаганді за тих чи інших політичних та фізичних суб’єктів.

Моя особиста, наша позиція, - була і буде:

-   «Борітеся, поборете! Хай Бог – помагає!»

-   Правда, правдивість і справедливість!

-   Рівне відношення до усіх суб’єктів суспільного життя.

Нагадую і підтверджую свою безпартійність, а також те, що нікому і нічим не заборгував! На добро відповідав і буду відповідати добром! На адресу міської ради, міськвиконкому, голови (практично!) не надійшло жодної офіційної скарги, претензії, а це для мене найважливіше! Всі інші закиди рішуче відкидаю! Ні однієї заяви, подання – не було надано також органам прокуратури, внутрішніх справ та судам. То, які питання, претензії ?! Вчимося жити в демократичній і правовій державі !

Висловлюю вдячність: усім виборцям міста – за участь у виборах, голосуванні; політичним і громадським організаціям – за більш-менш конструктивну позицію, передвиборну роботу, політичну відповідальність і терпимість, усім виборчим комісіям, виконавчим органам влади, зокрема відділу ведення Державного реєстру виборців (начальник Т.В.Соколюк) за підготовку списків виборців; кандидатам  у Народні депутати України за вболівання і підтримку інтересів українського народу та Новоград-Волинської територіальної громади, а також необхідності реформи місцевого самоврядування, за толерантність (у більшості своїй); засобам масової інформації (редакціям 4-х газет, міському телебаченню – студії «Калина» та їх керівникам – за зважений підхід до висвітлення передвиборної кампанії.

Як результат, у місті вдалося уникнути негативних проявів, диких ексцесів – розправ над опонентами.

Разом з тим, засуджую цілеспрямовані дії (схожі на корпоративний зговір-домовленість) прибічників більшості кандидатів щодо цілеспрямованого паплюження чинного Народного депутата України від нашого виборчого округу № 65 В.М.Литвина, його родини, близьких.

Ціную його витримку, політичну культуру, чітку програму дій щодо поточного і перспективного життєзабезпечення усіх територіальних громад виборчого округу. Саме на це направлені Соціальні угоди, в тому числі і з владою м. Новограда-Волинського на роки його каденції. Та й немає потреби говорити.  „Где само дело за себя говорит, к чему слова?“ – цитуючи Цицерона. Заслуговує цього вислову, поваги передвиборча позиція кандидата в народні депутати Віталія Бойчука, який словом і ділом демонстрував високий рівень конструктиву, політичної культури, толерантності. За такими – майбутнє України!

Отже, все, що відбулося – це уже історія. Було б добре, якби висновки, пройдені уроки – стали для всіх нас повчальними на шляху до демократії, більш високого рівня політичної культури, людяності, відповідальності.

Особливо, це стосується виконання передвиборних програм партій та кандидатів, навіть тих, які в більшості своїй не були обрані чи підтримані голосами виборців. І виконання обіцяного, задекларованого – є честю кожного із них. А тому закликаю всіх до продовження роботи, реальними справами підтверджувати свою відданість людям.

Зокрема, не маючи навіть найменшої упередженості до кандидата Сергія Маяцького, (за його ж словами) з великою підтримкою виборців, дієвого члена громади міста Новограда-Волинського, який і допомогу війську направив, і дороги на Смолці відремонтував, інше забезпечив, - закликаю його до логічних подальших дій та виконати обіцяне. Влада готова допомогти Вам у цьому: ми за бюджетні кошти капітально відремонтували вулицю 50-річчя Жовтня. За Вами – продовження: вулиці Потапова та Гранітна, які потрощені високоваговим транспортом із продукцією Вашого каменедробильного заводу. За Вами – вибір і забезпечення реалізації одного із варіантів: облаштування прямої дороги до Шепетівської траси, або вивіз гранітної продукції залізницею через її перевалку на спеціальному  пункті. Це Вам – цілком під силу. Іншого не може бути! Десятки років трощаться міські вулиці приватним підприємством, яке нічого не вносить міській громаді!

З повагою, розумінням, підтримкою відносячись до усіх суб’єктів міської громади, закликаю громадсько-політичні організації не забути, не покинути сам-на-сам своїх кандидатів, і надалі словом і ділом підтримувати їх, допомогти додержати слово, обіцянки. Адже, не за горами чергові вибори місцевих рад, люди згадають і запитають. Готуйтеся – до виборів. Оберіть достойних – і буде нам усім бажане. Пройде певний час – розповім, хто і що робить і зробив. Міська влада – і тільки, - відповідає за все. Допомагайте всі.

Звертаюся до всіх кандидатів охолонути, заспокоїтися і спрямувати енергію, емоції-амбіції в конструктивне русло – на роботу в ім’я людей. Міська влада буде рішуче присікати факти переслідування, спроби помсти одні-іншим, подальшого нагнітання й без того напруженої морально-психологічної ситуації в громаді.

Досить ганьбити, топтати їсти один одного! Борис Олійник не так давно у своєму новому вірші пише:
 
                       Не копайте яму
                       Навіть сводні ницій,
                       А копаймо з нами
                       У степу криницю.

                       Бо вже так обклали
                       Одні одних брудом,
                       Що питання встало :
                       Чи ми й справді…люди?

                        Брату брат, їй право,
                        Накопали стільки –
                        Ледь не пів-держави
                        В ямі по-маківки.

                        Та вже так старались
                        Глибже копонути,
                        Що врагам зосталось
                        Тільки загорнути!

                        І покажем світу,
                        Збратані судьбою,
                        Що ми-ж таки діти
                        Матері одної.

Все, що від влади – є і буде !

Шановні колеги!

Пам’ятаймо: влада – ми, депутати, працівники виконавчих органів, державних служб – наділені довірою людей і маємо, зобов’язані нести свій важкий Хрест. Це буде!

Наша сила – у щирості, взаємопідтримці! Пам’ятайте: Троя (і не одна інша держава!) загинули через те, що не могли відрізнити друзів від ворогів. У мене – ворогів немає! Є не друзі! І я дуже всіх умію, навчився розрізняти! 


З щирою повагою,
Новоград-Волинський міський голова                                                       
Володимир Загривий                      
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на грудень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
03.12.2019

05.12.2019 – гаряча лінія в рамках акції «16 днів проти насильства» з питань запобігання домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильства по  відношенню до дітей, відповідає, Оксана Бугаревич – провідний фахівець із соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Поточний ремонт внутрішньоквартальних проїздів по вул. Маршала Рибалка, 5»
02.12.2019

 Тендерний комітет Управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє

Докладніше...
Увага! Пункти обігріву в Новоград-Волинській міській ОТГ
02.12.2019

 Відповідно до розпорядження від 27.11.2019 №279(о) «Про облаштування пунктів обігріву в Новоград-Волинській міській об’єднаній територіальній громаді», в населених пунктах міської ОТГ на період потенційно можливого зниження температури повітря функціонують пункти обігріву.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa