Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
13.06.2019

Орієнтовний графік виконання робіт по поточному ремонту твердого дорожнього покриття на 2019 рік вулиць та провулків населених пунктів Новоград-Волинської територіальної громади

Докладніше...
11.06.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 10.06.2019 року

Докладніше...
Щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується
11.06.2019

Міністерство охорони здоров’я Украни розглянуло лист Житомирської обласної державної адміністрації від 25.04.2019 № 1967/04-1, щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується та в межах компетенції подомляє.

Докладніше...
Щодо погодження зупинки ГРС Новоград-Волинський 26.06.2019 року
07.06.2019

Начальник Рівненського ЛВУМГ Олійник І.Я. на адресу Новоград-Волинського міського голови Весельського В.Л. надіслав звернення наступного змісту:

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: ДОБІРНІ ЗЕРНА
29.08.2014

В останні серпневі дні, коли весь український народ відзначає свято Незалежності своєї держави, працівники освітянської галузі нашого міста вперше у цьому навчальному році зібралися разом – на щорічній серпневій педагогічній раді. Саме тут вони обговорили основні аспекти розвитку галузі, а також визначили шляхи подальшого вдосконалення навчально-виховного процесу, готуючи державі гарну зміну. Тож про те, чим живе освітянська громада, у якому напрямку рухається і які завдання стоять перед педагогами нашого міста, – розповідає напередодні нового навчального року начальник управління освіти і науки міської ради Ольга Володимирівна ІЛЬЯХОВА.

Кадрове забезпечення
Навчально-виховний процес у закладах освіти міста забезпечують 789 педагогічних працівників. 167 із них мають середню спеціальну освіту, 622 – вищу. Серед учителів шкіл міста 65% мають вищу і першу кваліфікаційні категорії, 7 – вчителів-методистів, 26 – звання «Старший учитель». У 48% вчителів стаж роботи – понад 20 років!
 
Нині – це уже кожен тринадцятий педагог. Для комплексного об’єктивного оцінювання рівня кваліфікації педагогічної майстерності, перевірки особистісного зростання у місті проведено атестаційну кампанію, яку пройшли 83 педпрацівники.
 
Особливістю цьогорічної атестації стала перевірка 36 керівників навчальних закладів міста. Усі керівники і їхні заступники, які підлягали атестації, відповідають займаним посадам. У процесі цього піднято ряд важливих питань щодо особливостей керівної посади, стилю керівництва тощо і надано слушні рекомендації. За результатами атестації інформаційно-методичний центр випускає збірку «До вершин професійної майстерності».
 
Традиційно найкращих педагогів нашого міста об’єднує міський етап всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Учитель року». Цьогоріч у конкурсі взяли участь 19 освітян.
 
ДОШКІЛЬНЯТА – ЗОЛОТИЙ ФОНД СУСПІЛЬСТВА

Основою формування особистості є саме дошкільний вік. Це – період, коли дитина вчиться мислити, сприймати інформацію про навколишній світ і самого себе. Тому вкрай важливо, щоб їй дали можливість і надали підтримку для якомога кращого розвитку.
 
Нині дошкільну освіту у місті реалізують 12 ДНЗ, у яких навчають і виховують 2449 дітей. А це – 70% загальної кількості малят від 1 до 6 років. Діти від 3 до 6(7) років на 98% охоплені дошкільною освітою, а п’ятирічна дітвора – повністю уся.
 
Аби діти Звягеля змогли реалізувати своє право на дошкільну освіту, із жовтня 2013 року у дошкільних навчальних закладах міста запроваджено їх електронну реєстрацію. А також для створення рівних умов доступу у ДНЗ функціонують санаторні групи та групи спеціального призначення. У міській мережі – 1 заклад компенсуючого типу (ДНЗ №16) і 3 – комбінованого (ДНЗ №№ 4, 6, 14), де функціонують 17 груп для дітей із порушеннями опорно-рухового апарату, зору, мови, затримкою психічного розвитку і тубінфікованих. Роботу цих груп спрямовано не лише на надання дошкільної освіти малечі, а й на лікування і реабілітацію. Загалом їхніми послугами користується 415 дітей. Варто зазначити, що на рівних умовах дошкільну освіту нині здобувають 28 дітей-інвалідів.
 
Аби покращити матеріально-технічний стан ДНЗ, до початку нового навчального року сюди спрямовано 271,7 тисячі гривень, а на проведення капітальних ремонтів – 212,5 тисячі. Окрім того, за інформацією керівників закладів, залучено понад 274 тисячі гривень позабюджетних коштів.
 
Керівники, вихователі і їхні маленькі «пізнайки» результативно працюють у напрямку фізичного, художньо-естетичного, наукового (відповідно до віку) розвитку. І спільними зусиллями презентують свої досягнення на різноманітних конкурсах всеукраїнського рівня!
 
Тож із таким золотим фондом, при правильному догляді Україна матиме прекрасний «урожай».
 
Шкільне життя

Сучасна школа орієнтується на розвиток творчості учнів, утвердження особистісно орієнтованої педагогічної системи, що дозволяє спрямувати освіту на інтереси розвитку особистості, підготовленої до свідомої та ефективної самодіяльності в ринкових умовах. Впроваджують нові навчальні програми і плани, оновлюють зміст освіти. Уже з початкової ланки у навчальному процесі відбуваються значні зміни. Розуміючи, яке навантаження отримують діти із перших занять, вчителі намагаються зробити навчальний процес цікавим, простим, зрозумілим – таким, що дозволяє легше засвоїти необхідну інформацію.
 
Педагоги міста мають яскраві здобутки в розвитку учнівських талантів. І школярі Новограда здобувають перемоги у різноманітних конкурсах, олімпіадах, наукових конференціях тощо. Та головне завдання, яке освітянська родина ставить перед собою і постійно працює для його досягнення – неухильно зміцнювати зв’язок між вчителем і учнем на основі взаєморозуміння, взаємоповаги і взаємної підтримки.
 
Один із чинників забезпечення рівного доступу до якісної освіти – впровадження сучасних інформаційних технологій у навчально-виховний процес. Усього в установах освіти міста встановлено 280 сучасних персональних комп’ютерів. Із них у навчальному процесі використовують 196 НКК, в управлінській діяльності – 84 ПК.
 
Нині глобальною мережею повністю охоплені 11 шкіл і 12 ДНЗ, що становить 100%!
 
Тут виховують патріотів

З метою формування у дітей і молоді почуття патріотизму, духовної та психологічної готовності до виконання громадянського й конституційного обов’язку щодо захисту Вітчизни, щороку проводять військово-патріотичну спортивну гру «Зірниця», фізкультурно-оздоровчий патріотичний фестиваль «Козацький гарт», різноманітні екологічні акції, волонтерські програми тощо.
 
Суттєві поради у вихованні дітей батькам і вчителям надає соціально-психологічна служба, яка нині налічує 22 працівники.
 
Результативність навчального процесу

Одним із показників якості надання освітніх послуг є результати навчального року: річні оцінки, ДПА, середній бал атестата, вступної кампанії до ВНЗ, ЗНО. У 2013-2014 н. р. нагороджено золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» – 26, срібною медаллю «за досягнення у навчанні» – 7 випускників 11 класів. Найбільше медалістів у ЗОШ № 9 – вісім, СШ № 4 – шість, колегіумі – п’ять.
 
Великі надії ми покладаємо на оновлення змісту освіти через упровадження нової концепції профільного навчання та поглибленого вивчення окремих предметів.
 
Матеріальне забезпечення

 За 2013-2014 н. р. до закладів освіти міста надійшло 19366 підручників і художньої літератури на суму 204498 грн.
 
Забезпечення основними підручниками учнів шкіл становить 98%: 1-4кл. – 100%, 5-8 кл. – 99%, 10-11 кл. – 93%. Почали надходити підручники для 6-го класу.
 
На 83% бібліотеки навчальних закладів міста забезпечені комп’ютерною технікою, повністю урядовими періодичними виданнями.
 
На жаль, доводиться констатувати факт, що забезпечення фаховими газетами й журналами значно погіршилось.
 
На здійснення капітальних ремонтів навчальних закладів та зміцнення матеріальної бази було виділено понад 2 млн., грн., на ці потреби навчальні заклади залучили більше 1 млн. благодійних коштів.
 
Усі загальноосвітні навчальні заклади у підготовці до нового навчального року проявили ініціативу, творчий підхід, за що відзначені у різноманітних номінаціях на серпневій конференції освітян міста. Галузь підтверджує 100%-тну готовність навчальних закладів до нового 2014-2015-го навчального року. 
 
Велику роботу виконали освітяни з реалізації програми оздоровлення та відпочинку дітей. Працювало 10 таборів із денним перебуванням на базі шкіл, у яких 780 дітей (13,7%) охопили змістовним дозвіллям.
 
Невід’ємною складовою роботи у цьому напрямку є харчування учнів. Протягом навчального року у повному обсязі забезпечено безкоштовне харчування школярів 1-4 класів і пільгових категорій.
 
Створено умови і для дітей із особливими потребами: розроблено програми для навчання дітей з особливими потребами, проводять удосконалення навчального процесу для них.
 
Завдання на 2014-2015 навчальний рік

Незважаючи на усі проблеми і труднощі, потрібно покращувати матеріально-технічну базу навчальних закладів, оптимізовувати мережу класів і груп, приділяти увагу подальшому реформуванню позашкільної освіти, розширювати кількість факультативів, спецкурсів тощо. Нині актуальним, як ніколи, є впровадження енергозберігаючих технологій у навчальних закладах. Варто вирішити проблему з організації інклюзивних класів (для дітей з особливими проблемами). Словом, маємо робити усе, аби наші діти відчували себе справжніми громадянами України, про яких піклуються і дбають. Лише так наша держава зростить нове покоління справжніх патріотів!
 
 
Підготувала Олена ЧЕХ.
 
1 вересня новий навчальний рік освітянська родина розпочне у складі 12 дошкільних, 11 загальноосвітніх, 3 позашкільних і 4 вищих навчальних закладів І-ІІ ступенів акредитації, а це – понад тисяча працівників освіти і головне – 6028 школярів, 2449 – вихованців дошкільних навчальних закладів і 2000 студентів.
 
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Капітальний ремонт зливової каналізації по вул. Родини Косачів в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:30 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

 
Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Поточний ремонт твердого дорожнього покриття від перехрестя вул. Шевченка до повороту вул. Ніколаєва, буд. №10-А в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:00 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
До уваги новоград-волинців!
13.06.2019

Готується до видання 3-й том історії міста "Підприємства, установи, організації". Статті приймаються до 30 червня 2019 року. Телефон для довідок: (04141) 5-51-13. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa