Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Сучасні підходи до вивчення географії у школах міста Новограда-Волинського
10.06.2014

Питання впровадження сучасних підходів до вивчення навчальних предметів відповідно вимогам нових Державних стандартів знаходиться під увагою інформаційно-методичного центру та методичних служб загальноосвітніх навчальних закладів міста Новограда-Волинського. Нещодавно на базі НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня» відбувся семінар-практикум вчителів географії та економіки з теми «Сучасні підходи до вивчення географії в умовах переходу на новий Державний стандарт базової та повної загальної середньої освіти». В рамках семінару розглядалися проблеми впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти в освітній галузі «Природознавство», шляхи формування ключових та предметних компетенцій у навчально-виховному процесі з географії, використання інноваційних технологій навчання. Методист інформаційно-методичного центру управління освіти і науки С.А. Бондарчук ознайомила учасників семінару з нормативними документами Міністерства освіти і науки, які визначають вимоги до освіченості учнів основної та старшої школи в галузі «Природознавство» та державними вимогами до рівня загальноосвітньої підготовки учнів з географії. Вчителі географії визначили особливості нової програми з географії відповідно до нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти.

 

Не менш важливе питанням семінару – ефективне навчання учнів. Учень, який навчається в сучасному навчальному закладі, — це особистість, у якої мають бути сформовані всі ключові компетентності. Саме така особистість зможе успішно самореалізуватися в соціумі як свідомий та відповідальний громадянин, високий професіонал, людина, яка здатна розв'язувати різні навчальні завдання та життєві проблеми. Успішність та ефективність формування компетентностей учнів залежать від форм та методів організації навчально-виховного процесу. Пріоритетними в цьому відношенні стають сучасні педагогічні технології та методи навчання, які забезпечують активні форми діяльності учнів, залучають їх до творчого процесу пізнання, дослідження проблем, формування власної думки та самореалізації. Саме такою технологією є методика розвитку критичного мислення на основі читання та письма. Значний досвід роботи з використанням методів та прийомів технології критичного мислення має вчитель географії НВК Володимир Миколайович Яценко. Для вчителів географії В.М. Яценко провів майстер-клас «Адаптація системи «Читання та письма для розвитку критичного мислення» до викладання географії». Майстер-клас – інноваційна форма проведення педагогічних семінарів, під час якого демонструються конкретні методичні прийоми або методи. Це форма передачі знань, умінь, обміну досвідом за умови активної взаємодії всіх учасників. Володимир Миколайович залучив колег, вчителів географії до роботи в групах, розв’язання творчих завдань, представлення матеріалу у вигляді схем, малюнків, написання сенканів, есе. Під час роботи в групі відбувається спільне розв’язання поставлених завдань. Учасники майстер-класу мали можливість обговорити проблему, вислухати думки співрозмовників, прийняти рішення, розв’язати завдання.
 
На думку В.М. Яценка, саме методика розвитку критичного мислення дозволяє максимально підвищити ефективність навчально-виховного процесу, дає можливість створити такі умови, коли всі учні залучаються до активної, творчої навчальної діяльності, процесу самонавчання, самореалізації, вчаться спілкуватись, співпрацювати, критично мислити, відстоювати свою позицію.
 
Вчителі географії позитивно оцінили досвід роботи вчителя НВК з впровадження методики критичного мислення, взяли до уваги методи навчання, апробовані під час майстер-класу. Цікавим виявився нетрадиційний підхід до проведення семінару, адже в процесі проведення майстер-класу йде безпосереднє обговорення запропонованого методичного продукту і пошук творчого вирішення педагогічної проблеми як з боку учасників майстер-класу, так і з боку педагога, що організовує та проводить майстер-клас.
 
Учасники семінару взяли участь у роботі міського дебатного форуму «Європейські цінності: європейський вимір».
 
Світлана БОНДАРЧУК, методист ІМЦ
 
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa