Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський об’єднує представників різних соціальних інститутів у рамках Дня малюкової родини
05.06.2014

Необхідність посилення участі громадськості у вихованні підростаючого покоління, в управлінні освітою на сучасній стадії розвитку суспільства є вкрай необхідною. Багато проблем системи освіти поодинці не вирішити. Необхідні взаємодія, підтримка, спільна діяльність різних державних і муніципальних структур та соціальних інститутів. В історії освіти маємо безліч форм самоврядування, але всі вони не були дієвими і сталими. Рекомендації з організації самоврядування, як правило, мали теоретичний характер і на практиці застосовувались мало.

Саме тому, з опорою на практичну необхідність створення спільного інформаційного простору обміну досвідом, думками, вироблення стратегій і тактик, пошуку шляхів об`єднання зусиль різних соціальних інститутів задля виховання культурної еліти нації за ініціативи дошкільним навчальним закладом №4 «Сонечко» м. Новограда-Волинського (завідуюча Башинська Л.О.) за науковим супроводом кандидата психологічних наук Манилюк Ю.С. (м.Житомир), спільно з Благодійним фондом Литвина «Майбутнє Полісся» при підтримці Новоград-Волинської міської ради, управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради, відділу культури Новоград-Волинської міської ради, інформаційно-методичного центру м. Новограда-Волинського було започатковано проведення у ДНЗ №4 Дня малюкової родини.

День малюкової родини – це день батьківського самоврядування в установі, що декілька років поспіль практикується колективом дошкільного навчального закладу № 4 «Сонечко» і зарекомендував себе як дієва форма демократичного державно-громадського управління та повністю виправдав гасло Дня «Хто найменший між вами всіма – той великий!».
 
Місцем проведення святкового заходу, крім ДНЗ №4 (екскурсії, які проводили самі вихованці, тематична година «Мамина колисанка обідньої пори», виставки поробок тощо) ще став музей-будинок родини Косачів (майстер-класи з різних технік образотворчої діяльності за участю дітей, педагогів і батьків, та круглого столу «Виховання культурної еліти нації: взаємодія різних соціальних інститутів»).
 
Метою круглого столу було обговорення досвіду, проблем, обміну думками та вироблення стратегій і тактик, пошуку шляхів об`єднання зусиль різних соціальних інститутів задля виховання культурної еліти нації та проведення дискусії на теми:
 
1.Життєвий шлях Лесі Українки та її творчий спадок – джерело творчих ідей для науковців і практиків в створенні сприятливого простору виховання дітей з урахуванням національних засад освітнього процесу як однієї з найважливіших його характеристик у сучасній Україні.
 
2. Родинні джерела духовності.
 
3.Реальні практичні кроки різних соціальних інститутів як національно-культурної спільноти в напрямку створення соціально-педагогічного середовища, здатного сформувати повноцінну елітарну особистість.
 
Модератор круглого столу завідувач ІМЦ Ліневич П.К. побудував обговорення поставлених питань у формі полілогу, спонукаючи учасників до озвучення власних позицій, міркувань щодо ціннісних орієнтацій у суспільстві, шляхів розвитку духовності у дітей і дорослих.
 
Учасниками круглого столу стали Вороніна Т.В., член спілки журналістів України, головний редактор часопису «Країна Дошкілля» (м.Київ); Тарнавська Н.П., кандидат психологічних наук, доцент кафедри дошкільного виховання та педагогічних інновацій ЖДУ ім. І.Франка; Пономаренко М.А., член Національної Спілки письменників України, лауреат премії імені Лесі Українки, лауреат премії Наталі Забіли (м.Житомир); Ільяхова О. В., начальник управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради; Заєць Л. В., завідуюча відділу культури Новоград-Волинської міської ради; Солодовник А.С., заступник Голови правління Благодійного фонду Литвина «Майбутнє Полісся»; Самойленко І.Р., старший спеціаліст управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради; Кондратець І.В., методист ІМЦ; Куценко С.В., директор будинку родини Косачів; заступники ЗОШ №7 та міського колегіуму Герасимчук О.П., Ющик О.Є., представники релігійних конфесій (о.Петро та сестра Марієтта).
 
У рамках заходу було презентовано авторський посібник ДНЗ №4 (Авт.кол.: Ю.С.Манилюк, Л.О.Башинська, І.В.Кондратець, М.С.Лесько) «Сонячний дім дитинства в Лесиному краї: виховання культурної еліти нації в дошкільному навчальному закладі»
 
Усвідомлюючи важливість органу самоврядування для захисту дитини, враховуючи те, що   дитину необхідно захищати від педагогічних помилок, від   прихованих маніпуляцій авторитарної педагогіки, від напору нових технологій, інтенсифікації, комп'ютеризації, від псевдоінновацій, організаційна сфера діяльності яких протистоїть царині духу та формує суспільство з домінуючою структурою псевдо еліти на противагу духовній еліті нації,
розглянувши та обговоривши дискусійні питання, учасник круглого столу прийняли наступні рекомендації:

1.      В умовах сьогодення, коли вплив національної ідеї на освіту та виховання набув загальнодержавної ваги, широко використовувати життєвий шлях Лесі Українки та її творчий спадок як джерело творчих ідей для науковців і практиків в створенні сприятливого простору виховання дітей задля їх особистісного розвитку в прагненні до високого ідеалу духовності, шляхетності, мужності, стійкості, високоосвіченності і моральності славетної доньки України.
 
2.      Підтримати ініціативу і схвалити щорічне проведення Дня малюкової родини в музеї родини Косачів як дієву форму демократичного державно-громадського управління системою   освіти при взаємодії різних соціальних інститутів задля виховання культурної еліти нації.

3.      Розширити міжрегіональну взаємодію освітньо-культурних спільнот Полісся з регіонами України (зокрема Закарпаття) через різні форми контактів реального та віртуального простору.
 
4.      Започаткувати проект «Інститут сім`ї», який сприятиме просвітницькій та психолого-консультативній взаємодії родини з іншими соціальними інститутами.
 
5.      Сприяти педагогічній просвіті батьків через батьківські збори у навчальних закладах, церкви ти місцеві ЗМІ.
 
6.      Активно розвивати співпрацю навчальних закладів з релігійними організаціями та конфесій, залучати представників церков до виховання дітей на християнських цінностях.
 
7.      Продовжити співпрацювати з Острозьким національним університетом та впроваджувати у навчально-виховний процес курс «Християнська етика» та інші курси християнського виховання.
 
 
Інна Кондратець, методист ІМЦ
 
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa