Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.








Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Інтелектуальний олімп школярів Новограда-Волинського
30.05.2014

Зовсім скоро у школах нашого міста пролунає останній дзвоник: для когось він ознаменує закінчення навчального року й веселі канікули, для когось – прощання з дитинством і перший крок у доросле життя. Але сьогодні ще можна на мить зупинитися, озирнутися й оцінити, що ж зроблено за навчальний рік, яких результатів досягнуто?


Приємно повідомити про цьогорічний високий результат участі юних інтелектуалів -  вихованців шкіл Новограда-Волинського:
 
·             59 переможців та призерів обласних олімпіад з базових дисциплін
 
·             6 переможців  на обласному конкурсі-захисті Малої академії наук!
 
Називаємо імена кожного учня, який в інтелектуальних змаганнях на кращі знання з предметів на обласному рівні приніс славу рідній школі і нашому місту:
 
НВК
1.           
Летушев Олексій
9 клас
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з фізики
2.           
Сулковська Магда
9 клас
Диплом І ступеня олімпіади з української мови та літератури
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з німецької мови
3.           
Ковальчук Юлія
10 клас
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з історії
4.           
Бурковська Юлія
10 клас
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з української мови та літератури
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з англійської мови
5.           
Антипчук Юрій
10 клас
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з хімії
6.           
Коншевець Анастасія
10 клас
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з хімії
7.           
Стародуб Ірина
9 клас
Диплом учасника ІІ етапу конкурсу-захисту МАН
ЗОШ №2
8.           
Мухаровська Ірина
8 клас
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з української мови та літератури
ЗОШ №3
9.           
Шаран Дар’я
10 клас
Диплом ІІ ступеня олімпіади з біології
Диплом учасника ІІ етапу конкурсу-захисту МАН
10.       
Тюфанова Галина
10 клас
Диплом ІІ ступеня олімпіади з російської мови та світової літератури
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з хімії педагогіки та психології
Диплом ІІІ ступеня за ІІІ місце в 3 обласному турнірі юних біологів
11.       
Камінська Інна
10 клас
Диплом учасника ІІ етапу конкурсу-захисту МАН
СШ №4
12.       
Мороз Богдан
9 клас
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з хімії
13.       
Федорова Руслана
9 клас
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з хімії
14.       
Кіріленко Максим
9 клас
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з географії
15.       
Франчук Марина
10 клас
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з математики
16.       
Черняхович Юлія
10 клас
Диплом ІІ ступеня олімпіади з ІКТ
17.       
Копач Дар’я
10 клас
Диплом ІІІ ступеня за ІІІ місце в 3 обласному турнірі юних біологів
ЗОШ №5
18.       
Юрчук Лілія
10 клас
Диплом ІІ ступеня олімпіади з ІКТ
19.       
Тимощук Вікторія
10 клас
Диплом учасника ІІ етапу конкурсу-захисту МАН
20.       
Ледєньов Владислав
10 клас
Диплом учасника ІІ етапу конкурсу-захисту МАН
ЗОШ №6
21.       
Колчук Наталія
9 клас
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з біології
22.       
Марчевська Ольга
10 клас
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з німецької мови
Диплом учасника ІІ етапу конкурсу-захисту МАН
ЗОШ №7
23.       
Редька Ірина
10 клас
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з трудового навчання
Диплом ІІІ ступеня ІІ етапу конкурсу-захисту МАН
ЗОШ №9
24.       
Шостак Любов
10 клас
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з географії
ЗОШ №10
25.       
Мамай Дар’я
10 клас
Диплом учасника ІІ етапу конкурсу-захисту МАН
Колегіум
26.       
Гуцул Денис
8 клас
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з історії
Диплом ІІ ступеня олімпіади з хімії
27.       
Гончарук Олександр
8 клас
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з біології
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з польської мови
28.       
Мельник Володимир
9 клас
Диплом ІІ ступеня олімпіади з фізики
29.       
Савич Марія
9 клас
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з історії
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з географії
30.       
Примак Юлія
9 клас
Диплом І ступеня олімпіади з трудового навчання
31.       
Дубініна Вероніка
9 клас
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з англійської мови
32.       
Андреєва Любов
9 клас
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з російської мови та світової літератури
33.       
Челядіна Анастасія
10 клас
Диплом І ступеня олімпіади з української мови та літератури
Диплом І ступеня олімпіади з російської мови та світової літератури
34.       
Марвін Ігор
10 клас
Диплом ІІ ступеня олімпіади з англійської мови
35.       
Пилькевич Антон
10 клас
Диплом ІІ ступеня олімпіади з економіки
Диплом учасника ІІ етапу конкурсу-захисту МАН
36.       
Хапчук Діана
9 клас
Диплом учасника ІІ етапу конкурсу-захисту МАН
37.       
Ревко Ірина
9 клас
Диплом учасника ІІ етапу конкурсу-захисту МАН
38.       
Литвинець Дар’я
10 клас
Диплом учасника ІІ етапу конкурсу-захисту МАН
39.       
Кузьменко Олександр
10 клас
Диплом учасника ІІ етапу конкурсу-захисту МАН

Серед випускників шкіл
Прізвище, ім’я
Клас
Досягнення
НВК
1.  
Яцук Богдан
11 клас
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з фізики
Диплом ІІІ ступеня олімпіади астрономії
2.  
Рудюк Катерина
11 клас
Диплом ІІ ступеня олімпіади з біології
Диплом І ступеня олімпіади з хімії
3.  
Радчук Роман
11 клас
Диплом І ступеня олімпіади з астрономії
4.  
Левицька Ольга
11 клас
Диплом учасника ІІ етапу конкурсу-захисту МАН
Диплом ІІІ ступеня за ІІІ місце в 3 обласному турнірі юних біологів
5.  
Пархотін Андрій
11 клас
Диплом учасника ІІ етапу конкурсу-захисту МАН
ЗОШ №2
6.  
Черниш Ірина
11 клас
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з біології
7.  
Корпач Світлана
11 клас
Диплом ІІ ступеня олімпіади з хімії
8.  
Філанчук Тамара
11 клас
Диплом учасника ІІ етапу конкурсу-захисту МАН
Посвідчення кандидата в дійсні члени МАН
9.  
Нестеренко Владислава
11 клас
Диплом учасника ІІ етапу конкурсу-захисту МАН
СШ №4
10.               
Добровінська Марина
11 клас
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з географії
11.               
Михнюк Тетяна
11 клас
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з німецької мови
ЗОШ №6
12.               
Радчук Наталія
11 клас
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з української мови та літератури
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з російської мови та світової літератури
13.               
Маньківська Анастасія
11 клас
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з географії
14.               
Ягодинська Діана
11 клас
Диплом учасника ІІ етапу конкурсу-захисту МАН
Диплом ІІІ ступеня за ІІІ місце в 3 обласному турнірі юних біологів
15.               
Шевчук Вікторія
11 клас
Диплом ІІІ ступеня за ІІІ місце в 3 обласному турнірі юних біологів
ЗОШ №7
16.               
Нестерчук Владислав
11 клас
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з інформатики
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з трудового навчання
ЗОШ №9
17.               
Савицький Олександр
11 клас
Диплом ІІ ступеня олімпіади з фізичної культури
18.               
Нюкало Катерина
11 клас
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з інформатики
Диплом учасника ІІ етапу конкурсу-захисту МАН
Посвідчення кандидата в дійсні члени МАН
19.               
Павловська Людмила
11 клас
Диплом учасника ІІ етапу конкурсу-захисту МАН
Посвідчення кандидата в дійсні члени МАН
20.               
Шведюк Людмила
11 клас
Диплом учасника ІІ етапу конкурсу-захисту МАН
21.               
Петрова Вікторія
11 клас
Диплом учасника ІІ етапу конкурсу-захисту МАН
22.               
Солобчук Катерина
11 клас
Диплом учасника ІІ етапу конкурсу-захисту МАН
ЗОШ №10
23.               
Корнійчук Юлія
11 клас
Диплом учасника ІІ етапу конкурсу-захисту МАН
Колегіум
24.               
Горшкальова Марина
11 клас
Диплом ІІ ступеня олімпіади з історії
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з української мови та літератури
Диплом ІІ ступеня олімпіади з правознавства
Диплом ІІ ступеня за ІІ місце в 3 обласному турнірі юних економістів
25.               
Ковальчук Дар’я
11 клас
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з трудового навчання
26.               
Голосова Катерина
11 клас
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з англійської мови
Диплом І ступеня олімпіади з німецької мови
Диплом ІІ ступеня за ІІ місце в 3 обласному турнірі юних економістів
27.               
Ядвіжин Микола
11 клас
Диплом ІІІ ступеня олімпіади з екології
Диплом ІІ ступеня ІІ етапу конкурсу-захисту МАН
Диплом учасника ІІІ етапу конкурсу-захисту МАН
28.               
Вершиніна Вікторія
11 клас
Диплом учасника ІІ етапу конкурсу-захисту МАН
29.               
Воят Георгій
11 клас
Диплом учасника ІІ етапу конкурсу-захисту МАН
30.               
Богомолова Галина
11 клас
Диплом ІІІ ступеня ІІ етапу конкурсу-захисту МАН
Посвідчення кандидата в дійсні члени МАН
31.               
Скиба Марія
11 клас
Диплом ІІІ ступеня ІІ етапу конкурсу-захисту МАН
Посвідчення кандидата в дійсні члени МАН
32.               
Шумило Олександр
11 клас
Диплом учасника ІІ етапу конкурсу-захисту МАН
Диплом ІІ ступеня за ІІ місце в 3 обласному турнірі юних економістів
33.               
Машевська Ольга
11 клас
Диплом учасника ІІ етапу конкурсу-захисту МАН
Диплом ІІ ступеня за ІІ місце в 3 обласному турнірі юних економістів
34.               
Вишнівський Дмитро
11 клас
Диплом ІІ ступеня за ІІ місце в 3 обласному турнірі юних економістів

Безумовно, за кожним ім’ям учня – ім’я учителя, який підготував учня! Велика вдячність таким вчителям за вміння побачити та допомогти дитині у її розвитку та досягненні успіху!

Від імені управління освіти і науки, інформаційно-методичного центру вітаємо найрозумніших дітей нашого міста та вчителів, які вміють працювати з обдарованими дітьми!

Наснаги до дії і нових перемог!
 
Павло ЛІНЕВИЧ,
завідувач ІМЦ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук




Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa