Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-волинські педагоги-«дошкільники» взяли участь у педагогічних читаннях, присвячених творчості Г.С.Сковороди
27.05.2014

 

Збери всередині себе свої думки і в собі самому шукай справжніх благ. Копай всередині себе криницю для тої води, яка зросить і твою оселю, і сусідську.
 
 
Завданням більшості методичних заходів є розв’язання питань, що безпосередньо пов’язані з професійною діяльністю педагога та процесом навчання й виховання дітей.
 
Педагогічні читання відносяться до специфічної форми науково-методичної роботи, яка передбачає як безпосередній, так і опосередкований вплив на удосконалення професійної майстерності та самоосвіти педагогів.  

Зважаючи на сучасні тенденції зміщення пріоритетів в дошкільній освіті до напряму особистісно орієнтованих підходів, підвищення професійного рівня і рефлексивного самопізнання, інформаційно-методичний центр управління освіти і наук4и Новоград-Волинської міської ради систематично планує педагогічні читання, що включають обговорення певних аспектів спадщини класиків світової педагогіки та психології, шляхів впровадження творчих доробків у практику роботи, сприяють підвищенню інтересу та мотивації до вивчення й поширення ідей вітчизняних і зарубіжних дослідників (зокрема, В.Сухомлинського, С.Русової, Ш.Амонашвілі).
 
Нещодавно педагоги-«дошкільники» мали нагоду глибше пізнати світ українського філософа, мудролюба, великого мандрівника Григорія Сковороди у рамках міських педагогічних читань «Формування гуманістичних ціннісних орієнтацій у дітей і дорослих засобами використання творчості Г.С.Сковороди», що відбулись на базі ДНЗ №5.
 
Завідуюча дошкільним закладом Ткачук С.А. у вступній промові підкреслила роль і значущість для професійного зростання педагогів 1) процесу ознайомлення з життям і творчою спадщиною відомих вітчизняних особистостей, 2) використання і усвідомлення мудрих істин великих педагогів і філософів у відповідях на актуальні питання сьогодення, і зачитаний вірш Ліни Костенко «Ой ні, ще рано думати про це…» явив собою ярке підтвердження наявності взаємовідлуння епох, думок, позицій...
 
Підготовлений відеоролик про життєтворчість та діяльність філософа, письменника, байкаря справив неабияке враження на учасників заходу і сприяв посиленню особливої уваги до виступів педагогів ДНЗ №5 з тем:
 
«О люди! Чому дивуєтесь океанам і зорям? Ідіть, поверніться до себе, себе пізнайте».   Філософські погляди мислителя (В.Ю.Бігун, інструктор з фізкультури);

«Лише той учитель, хто живе, як навчає». Г.С.Сковорода – засновник теорії виховання(О.І.Романюк, вихователь-методист);
 
«Народженого до добра неважко навчити добру». Батьки – перші вихователі дитини (С.Л.Мамайчук, вихователь);
 
 «Довго сам учись, якщо хочеш учити інших». Г.Сковорода про величну і благородну справу вчителя (Л.Д.Шмат, вихователь).
 
Лунали байки і притчі Г.С.Сковороди, уривки його філософських роздумів, пісні сучасних бардів на вірші філософа, інструментальні твори у виконанні кобзарів.
 
Жвавим виявилось обговорення засобів використання творчої спадщини Григорія Сковороди у роботі з дітьми дошкільного віку, педагогами, батьками.
 
Вихователь-методист О.І.Романюк презентувала методичні поради і доробки з адаптованими текстами Г.С. Сковороди, інформаційними матеріалами про мислителя та його цитати у батьківські та методичні куточки. До дискусії долучились І.В.Кондратець, методист ІМЦ та І.Р.Самойленко, головний спеціаліст управління освіти і науки, які підкреслили роль подібних педагогічних читань для саморозвитку спеціалістів, а також надали певні рекомендації щодо застосування творів Г.С.Сковороди у роботі з дітьми та шляхами ознайомлення педагогів і батьків із його філософськими концепціями про самопізнання, «сродну працю», мікро- і макрокосм в житті у кожної людини тощо.
 
Отриману інформацію педагоги відтворили і закріпили у рефлексивних іграх «Доміно», «Відлуння» та разом склали сенкан (інтерактивний вірш) «Сковорода».
 
А враженнями мали змогу поділитися у рефлексивній вправі «Мікрофон»: «…дізналася багато цікавої інформації»; «…спробую використати в роботи з дітьми»; «… цікаво використати у роботи з батьками»; «… дуже змістовно подано матеріал, є над чим замислитися»; «виявляється, як мало ми знаємо про Сковороду!…»; «цікаво, що усе, про що писав філософ, актуально і зараз»; «подяка колегам за цікаві педчитання»; «після того, про що дізналася, хочеться зупинитися, не бігти далі й подумати…»; «вчуся у Переяславі-Хмельницькому, де знаходиться музей Г.С.Сковороди, тепер планую його відвідати…»; «по-іншому дивишся на сучасний світ…».
 
Педагогічні читання сьогодні є одним з небагатьох заходів, де педагог має трибуну, з якої дістає можливість заявити про власне бачення і ставлення до творчого доробку відомих постатей, розповісти про свої педагогічні пошуки, знахідки, досягнення, обговорити цікаві й важливі фахові проблеми, взяти участь у професійному діалозі.
 
У рамках педагогічних читань створюються оптимальні умови для неформального активного професійного спілкування, надається нагода учасникам замислитись та порозмірковувати над власним педагогічним ім'ям, авторитетом педагога в цілому на сучасному етапі розвитку суспільства, тим самим даруючи можливість педагогам розширити свою педагогічну свідомість, обмінятися досвідом, знайти однодумців.

 
 
Інна Кондратець, методист ІМЦ
 

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa