Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Проєвропейська виставка картин у Новограді-Волинському
13.05.2014

У Новограді-Волинському відбулася значна подія – підняття прапору Європейського Союзу біля приміщення міської ради. Значний шлях передував цієї події: Євромайдан у Києві, активне залучення інвестицій в економіку міста, участь у міжнародних проектах та програмах, велика кількість проєвропейських акцій у навчальних закладах міста, діяльність шкільних європейських клубів, реалізація Асоціацією ЄК нашого міста щорічних проектів до Дня Європи.
 
Символічно, що у піднятті європейського прапору члени європейських клубів шкіл міста взяли активну участь, бо діти - майбутнє країни і їм робити остаточний вибір України. До урочистостей юні євроклубовці підготували малюнки, плакати. Вітали учасників заходу з прапорцями та кульками з українською і європейською символікою.
 
А почали цей день представники Асоціації ШЄКів виставкою політичних карикатур «Є краща сторона Європи!», кожна з яких зображує дві реальності: українську та євросоюзівську з відповідними коментарями. Ідея виставки у тому, що Україна, безумовно, є частиною Європи, але на сьогодні існує краща сторона Європи - це Європейський Союз. Чим більше Україна буде зближуватись з ЄС, тим більше у неї можливостей розвиватись і ставати кращою.
 
У фойє перед залою, де проводяться сесії міської ради, було виставлено 46 карикатур, намальованих київськими художниками, які порівнюють європейські цінності і нинішні українські реалії. Учасники чергової сесії – депутати міської ради, обласної ради від міста Новограда-Волинського, запрошені та усі бажаючі зупинялися перед картинами, вивчали та спілкувалися тематики карикатур. Біля картин відбувалося обговорення, іноді дискусії. Були і конкретні пропозиції, як передати надану карикатурами інформацію як можна більшому числу мешканців Новограда-Волинського. Відвідувачам виставки давали пояснення Павло Ліневич, голова асоціації європейських клубів, завідувач ІМЦ та Тетяна Балаушко, методист ІМЦ.
 
Виставка проводиться у рамках проекту Асоціації європейських клубів міста Новограда-Волинського, інформаційно-методичного центру управління освіти і науки «Через культуру дискусії до європейських цінностей». Її першими глядачами стали освітяни нашого міста - учасники колегії управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради та розширеного засідання ради інформаційно-методичного центру.
 
Карикатури були підготовлено та надано для новоград-волинців Інститутом світової політики за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Представництва ЄС в Україні.
 
- Питання євроінтеграції - одна з найбільш обговорюваних тем влади та опозиції. Але багато українців не розуміють навіть основ різниці між перспективами в ЄС і тим, що ми маємо зараз, - повідомив П.Ліневич.
 
- Наші люди, особливо старше покоління, погано знають, що таке Європейський союз, у чому полягають його цінності, - розповів голова асоціації ШЄКів. - Якщо подивитися на результати анкетування, яке ми провели у рамках реалізації нашого проекту, більшість опитаних вказали на бажання дізнатися більше про ЄС.
 
І у цій кращій Україні, кращій стороні Європи, ми матимемо правоохоронців, які б із повагою ставилися до громадян; ми матимемо країну, в якій хабар буде перепусткою лише до в'язниці, а не до високої посади; де дороги будують не для постійних ремонтів, а для авто; де бізнес регульований ринком, а не владою.
 
Усе це реальність, яку Україна може досягнути. Якщо кожен громадянин докладатиме відповідні зусилля. Якщо влада виявлятиме політичну волю.
 
Формат виставки карикатур був обраний тому, що, у питанні євроінтеграції, як і в інших життєвих ситуаціях, усе пізнається в порівнянні, а будь-який влучний малюнок, жива бесіда (а може і дискусія) часом може закарбуватись у свідомості набагато сильніше, ніж політичні гасла й заяви на телевізійних ток-шоу.
 
Ми не ідеалізуємо Європейський Союз. Там теж є країни з цілим шлейфом проблем. Ми не пишемо, що там нема корупції. Ми не говоримо, що там всі стовідсотково задоволені роботою правоохоронних органів, а політики всі, як один, відповідальні та послідовні. Але масштаби цих проблем бліднуть на фоні наших реалій. І, головне, чомусь у ЄС люди почувають себе щасливішими, фізично здоровішими, і живуть що найменше на 10 років довше, ніж в Україні.
 
Організатори виставки прагнуть популяризувати суспільний запит на європейський вибір, привернути увагу громадян до європейських цінностей та стандартів через кампанію «Я поділяю європейські цінності!» у рамках Всеукраїнського проекту «Дні Європи в Україні – 2014. Діалоги про цінності».
 
Асоціація європейських клубів планує провести перегляд та обговорення карикатур у кожному шкільному європейському клубі Новограда-Волинському та організувати у міському парку культури та відпочинку вуличний університет. Будемо вдячні за ваші відгуки про нашу ініціативу, розглянемо ваші пропозиції щодо форм її проведення за електронною за адресою pavel@linevich.com або телефоном (04141)-550-72.

 
Виставка карикатур у нашому місті стала можливою завдяки Центру європейської інформації у Полтавській області та громадської організації Кременчуцького інформаційно-просвітницького центру «Європейський клуб» під егідою Мережі центрів європейської інформації України (http://ukrcei.org), за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду Відродження» (www.irf.ua). Партнерами проекту виступають Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях», Інститут світової політики та Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA».
 


Олена КОСТЮК,
оператор інформаційно-методичного центру

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa