Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський визначив кращий клас 2014 року
13.05.2014

 

У квітні 2014 року підведено підсумки міського очно-заочного конкурсу «Клас року» серед 6-7 класів шкіл міста. Четвертий рік поспіль конкурс проводився управлінням освіти і науки, інформаційно-методичним центром з метою виявлення найбільш згуртованих та творчих класних колективів – лідерів шкіл, міста, підвищення творчого потенціалу учнів, розвитку класного і шкільного самоврядування.
 
В одинадцяти школах міста налічується 47 6-7 класів, участь у міському етапі конкурсу взяли 9 класів (19% від загальної кількості). Відповідно до положення про міський очно-заочний конкурс «Клас року-2014» участь у І заочному турі взяли 6-7 класи ЗОШ №2 (кл.кер. Лопатюк М.М.), ЗОШ №3 (кл.кер.Свистунова О.П.), СШ №4 (кл. кер. Матузок Л.І.), ЗОШ №6 (кл. кер. Рибчинська Ю.Б.), ЗОШ №7 (кл. кер. Бучовська Т.В.), ЗОШ №8 (кл. кер. Андрушко В.М.), ЗОШ №9 (Мельник Т.В.), ЗОШ №10 (Іващук Г.Б.), колегіуму (кл. кер. Табенська Г.Б.). Класи-учасники представили портфоліо класу, до якого вийшли: характеристика класу, документи, які підтверджують досягнення класу, скарбничка добрих справ (реалізовані проекти, КТС, інформаційний супровід життя (публікації у засобах масової інформації, випуск класних газет), аналітичні матеріали (якість знань учнів, результативність виступів у шкільних та міських масових заходах, зайнятість учнів у роботі гуртків, спортивних секцій, робота класного врядування та участь у шкільному, активність батьків у роботі батьківських зборів, фотоматеріали оформлення класних кімнат, фотоматеріали та сценарії класних заходів, проектна діяльність, портфоліо учнів.

Підготовлені класами матеріали розглядалися в ІМЦ на засіданні міського методичного об’єднання класних керівників 6-7 класів за участю представників усіх шкіл міста. Відбулося не тільки колективне визначення найкращих класів, а ще зацікавлена розмова про конкретний зміст роботи класного керівника, про форми та методи організації життя класного колективу. За результатами розгляду портфоліо класу учасниками очного етапу стали 7-Б клас ЗОШ №2, 6-А клас СШ №4, 7-А клас ЗОШ №7, 6-А клас ЗОШ №9 та 6-А клас колегіуму.
 
Другий етап конкурсу передбачав підготовку презентації класу. Тривалість презентації -  до 30 хвилин. Журі оцінювало задіяність усіх учнів класу у презентації, змістовність виступів, оригінальність, творчий підхід та артистизм.
 
Класи-учасники розкривали навчальний та виховний процес в класах, традиції класного колективу, свою результативну діяльність в школі та на міських заходах, демонстрували свої творчі здібності: виконували пісні, представляли інсценізації, спортивні номери, хореографічні композиції, виразне читання. Виступи супроводжувалися мультимедійною підтримкою (електронна презентація, відеофільм).
 
Особливістю презентації 7-А класу ЗОШ №7 було використання твору «Маленький принц», де кожен має свій талант (демонстрація художніх та спортивних здібностей та досягнень).
 
«Ми зробимо все, щоб школа нами пишалася!» - саме ці слова стали ідеєю виступу 6-А класу колегіуму, який підкреслив високі досягнення учнів класу у навчальній діяльності та колективних заняттях хореографією.
 
Яскраві костюми в українському народному стилі 6-А класу ЗОШ №9 дозволили зробити колективний яскравий віночок, у якому кожна квітка -  ім’я кожного учня класу!  

Учні 7-Б класу ЗОШ №2 – 100% позитивних талановитих юних особистостей змогли створити (використавши «машину часу», елементи «95 кварталу») незабутню позитивну атмосферу та, головне, передали її глядачам.
 
Засобами авторського відеофільму «Супер - діти», оригінальністю артистичних виступів продемонстрували свої таланти учні 6-А класу СШ №4.
 
У кожному виступі підкреслювалась особливість кожного учня класу, їх здобутків у навчанні, творчої та спортивної діяльності, а у електронних презентаціях знайдені гарні слова на адресу кожного учня класу.
 
Задля підготовки виступів класів виконано великий об’єм підготовчої роботи учнівськими колективами, класними керівниками, іншими педагогами та батьками учнів. 
 
Очна частина конкурсу стала командним конкурсом, яскравою, масовою та цікавою подією у житті освітян Новограда-Волинського. Переможців, лауреатів конкурсу відзначено грамотою та дипломами управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради.
 
Участь у роботі журі очного етапу конкурсу (який відбувався 29 квітня в ЗОШ №6) взяли: П.К.Ліневич, завідувач ІМЦ; С.В.Філанчук, заступник завідувача ІМЦ; М.Я.Левицька, начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради; Т.І.Лопатюк, викладач вищого професійного училища, волонтер громадської організації «NIKA»;  В.Г.Федорчук, директор ЗОШ №10; О.Х.Добровольна, директор палацу дітей та молоді; А.А.Савченко, педагог ЗОШ №5; Н.Г.Датчук, заступник директора з виховної роботи ЗОШ №6; А.В.Мамчик, педагог-організатор ЗОШ №3; Т.М.Балаушко, методист ІМЦ.
 
В результаті детального обговорення журі визнало (на велику радість учнів, батьків та педагогів)переможцем 7-Б клас ЗОШ №2, класний керівник Лопатюк Марина Миколаївна, директор школи Любов Георгіївна Гарбовська. Але, не дивлячись на те, що переможець у конкурсі один,  спільна робота класних колективів над підготовкою портфоліо та презентацією класу сприяла більшому згуртуванню учнів, розвитку громадської та навчальної активності, посилила зв’язки школи з батьками та їх зацікавленість шкільним життям.
 
Конкурс «Клас року» закінчився, але життя класних колективів продовжується, так як продовжується пошук педагогами нових цікавих форм його наповнення та продовжується пошук і підтримка нових юних талантів.

 

Тетяна БАЛАУШКО, методист ІМЦ
 
 
 
 

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa